05.11.14 | 02:39
נורת כרית אוויר

לפני  חודשיים נדלקה לי נורת אזהרה של כרית אוויר,כאשר הייתי אצל חשמלאי הוא בדק ואמר שהיה קצר במחשב ולכן נדלקה הנורה ואין בעיה.

לאחר כיומיים שהנעתי את האוטו נדלקה הנורה שוב מה לדעתכם הבעיה ואיך ניתן לפתור אותה?

05.11.14 | 07:42

ראשית , עליך לחזור לחשמלאי שביצע את התיקון , חבל שאתה ממתין עם זה , מדובר בנושא בטיחותי , שנית , מה הוא סוג הרכב ? 

20.11.14 | 20:03

נורת כרית אויר נדלקת לרוב בגלל מושב הכיסא שם ישנו אלמנט (חישן מיתוג כמו מתג קטן) כאשר אנו יושבים נסגר המתג ואז המעגל החשמלי נסגר ומכבה את המנורה

לרוב אנשים מחליפים תמושב והבעיה נפתרת

אם יש לך קצת ידיים טובות יש אפשרות לפרק תכסא הבעייתי ולפתוח תמושב מלמטה (ברוב המיקרים הלחמה עדינה נפתחה ניתן להלחים ולתקן - לא תמיד זו הבעיה)

מה שעשה החשמלאי שלך נראה על פניןו מחק תקלות עם הסקאנר ושחרר אותך

דרך אגב במידה והיה קצר מחשב הוא היה אמור להחליף תמחשב

לצורך ידיעה לפי הוראות יצרן הרכב יש להחליף את כל מה שקשור לכריות אויר כולל מחשב (בכל מה שקשור לבטיחות) הכריות כל 15 שנה לא מתיחסים לזה כמובן בגלל העלות הגבוהה

בכל מיקרה לא הייתי ממליץ לך להתעסק עם זה בגלל בטיחות

שים לב שכל מה שקשור בבטיחות הרכב צבע החוטים כתומים/צהובים במידה ותקצר משהו או תגשר אתה עלול להפעיל את מערכת כריות האיור כולל כרית הגה לכם הזהר מאד במידה ואתה בודק

01.11.16 | 10:30

נידלקה לי מנורת כריות האויר בלוח השעונים מדובר בשברולט אפיקה 2009 יש נתונים על זה או שיש פתרון

18.07.17 | 10:16

נורית כריות אוויר דולקת אצלי חיברתי למחשב ולא הצליח לאפס את זה מה האפשרות למחוק את התקלה יש לי רכב סוזוקי sx4 2009 אשמח לעזרתכם

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיפולי רכב
בחר
בחר