06.01.17 | 09:29

יש לי הרכב משנת 2009 לערך. הרכב מטופל כנדרש במוסך טויוטה מהיום שרכשתי ועד היום.

נתקעתי עם הרכב בסיטואציה הזה מספר פעמים ולאחרונה לפני כשבועיים בכביש 3 כשהייתי בדרך לאזכרה של חמי.

לאחר כעשרים דקות בחושך בפקק, בגשם הרכב לא זז וסירב להיכנס ההילוך, נאלצתי להזמין גרר. יש לי תאריך ושעה מדוייקים .

לאחר שהתקשרתי לחילוץ, ואני כבר תקוע למעלה מ-20 דקות לערך, ניסית שוב להכניס הילוך ולהפתעתי ההילוך נכנס. ברחתי משם כל עוד נפשי בי. 

אם יש תביעה או פגישות אני איתכם.

רונן טל

ronent77@walla.com

04.03.17 | 19:25

שלום. אותה בעיה והצעת מחיר לתיקון 4000 שח. מוכן להצטרף לתביעה היצוגית. okaganovich@gmail.com

21.03.17 | 00:18

גם לנו קרתה אותה הבעיה היום. בנסיעה קצרה קרוב לבית, האוטו נתקע באמצע הכביש ולא נסע אלא לאחר עצירה של 10 דקות בערך. למזלנו לא בכביש ראשי. במוסך מורשה טויוטה הציעו לנו החלפת קלאצ' ב- 4,800 ש"ח . קורולה סאן רובוטית 2008 140 אלף ק"מ

21.03.17 | 00:28

גם לנו קרתה אותה הבעיה היום. בנסיעה קצרה קרוב לבית, האוטו נתקע באמצע הכביש ולא נסע אלא לאחר עצירה של 10 דקות בערך. למזלנו לא בכביש ראשי. במוסך מורשה טויוטה הציעו לנו החלפת קלאצ' ב- 4,800 ש"ח . קורולה סאן רובוטית 2008 140 אלף ק"מ. מוכן להצטרף להתאגדות צרכנים נגד היצרן  yahelshimi@walla.com

23.03.17 | 16:03

שלום לכולם,גם אנחנו במהלך טיול משפחתי בשבת עמדנו בפקק בעלייה באזור הכרמל בחיפה  והרכב פתאום ללא כל התראה או הדלקת מנורת אזהרה כלשהי החליט שהוא נכנס לניוטרל, כל הניסיונות כשלו להכניס אותו למצב E רק לאחר המתנה של קרוב ל20 דקות עם כל המשפחה עד שהתקרר(כנראה) הסתדר,לציין שהטיול נהרס!! כי נערכנו למצב של גרירה,האוירה ברכב היתה מפחידה(באמצע עלייה חזקה) מלא מכוניות מסביב עוקפות,הרגשה לא נעימה מעצבי הנהגים שעקפו אותנו מסביב(כאחרים לפקק שנוצר)

מה עוד שמדובר ברכב יד 2 פרטי שמור במיוחד -טופל אך ורק בטיוטה שגמע 120000ק"מ בלבד!! והקלאצ המקורי הוחלף ב80000ק"מ  על ידי היד הראשונה של הרכב.תעודת עניות לחברת טיוטה העולמית-שלא דורשת מהיבואן הישראלי-לשאת בכל העלויות בתיקון הגירים האלה. חברים אנחנו חייבים להתאחד לתביעה ייצוגית,ולתת בראש לטיוטה!! מישהו פה חייב לקבל אחריות!!

עבור לעמוד
1, 2, 3
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיפולי רכב
בחר
בחר