סטריפים?

סטריפים?

היוש,

בעלי חזר היום מהסופר עם סטריפים לכביסה וטען שנדלק עליהם אחרי שראה את הפרסומת שראה האח הגדול.

מה עושים עם זה? 

כמה זה באמת יעיל?

איך יוצאת הכביסה?

תודה מראש.

הנושא נעול

אני.

אוהבת את הרעיון ובינתיים אחרי חבילה אחת נסיון אני מרוצה וכנראה אמשיך עם זה. אוהבת את הריח והנקיון, אוהבת לא לסחוב מיכלי ענק מהסופר ואוהבת את זה שמגירת האבקה במכונה תפסיק להיות ג'יפה.

הערה: בכביסה ממש מלוכלכת תשתמשי בשני סטריפים

מקווה שעזרתי :-)

מה היה עם האח הגדול? אני מעדיפה את הסטריפים ביג טיים. המכונה שלי קצת ישנה ופחות שואבת את האבקה הרגילה. אצלי הסטריפים הולכים יותר טוב, מוסיפים את זה פנימה לתוך הכביסה (מתחת לכביסה) וזה מתמוסס ישר שם לבגדים. הריח גם יוצא מעולה

נחמד אבל יותר גימיק מהכל בעיניי - אין כמו האבקה שאני סומכת עליה שנים והקפסולות שאני מתה עליהן

מנהלת פורום "חולי ניקיון"

מנהל הפורום
250+

מה היה עם האח הגדול? אני מעדיפה את הסטריפים ביג טיים. המכונה שלי קצת ישנה ופחות שואבת את האבקה הרגילה. אצלי הסטריפים הולכים יותר טוב, מוסיפים את זה פנימה לתוך הכביסה (מתחת לכביסה) וזה מתמוסס ישר שם לבגדים. הריח גם יוצא מעולה

הדיירים התחלקו לקבוצות ועבדו על פרסומת שתשודר בטלוויזיה. אחת מהפרסומת הייתה לסטריפים של קולון, הנה- https://www.facebook.com/BigBrother.Keshet/videos/10155854527648677/

אני.

אוהבת את הרעיון ובינתיים אחרי חבילה אחת נסיון אני מרוצה וכנראה אמשיך עם זה. אוהבת את הריח והנקיון, אוהבת לא לסחוב מיכלי ענק מהסופר ואוהבת את זה שמגירת האבקה במכונה תפסיק להיות ג'יפה.

הערה: בכביסה ממש מלוכלכת תשתמשי בשני סטריפים

מקווה שעזרתי :-)

תודה רבה

ומה אם מרכך זה כלול??

או שמוסיפים לחוד??

בכל מקרה תוסיפו חומץ במקום המיועד לאבקה או נוזל  הכביסה וגם למרכך

הוא גם עוזר למנוע ירידת צבע,שומר על צבע הבגדים וגם מוסיף לניקיון הכביסה

ומנקה באותה ההיזדמנות את המכונה

מונע ריח רע!

ובמרכך עוזר לריכוך הכביסה

הכוונה לחומץ רגיל!

אה חח תודה :)