טיפ קטן למדיח מילדה גדולה!

זה לא נכון, עדיף לא להכניס כפות זהות לאותו תא כיון שהן עלולות להיצמד זו לזו והמים לא יחדרו ביניהן. 

אני דווקא מאוד מרוצה מאז שניסיתי (: יש לי כמה סטים של סכום אז גם ככה הם לא זהים (:

מנהלת פורום "חולי ניקיון"

מנהל הפורום
250+

מדיח זה איכות חיים נקודה.

מסכימה מיליון אחוז (:

מנהל הפורום
250+

לא הבנתי איפה הטיפ במדיח יש מקום לסכום בסלסלה וגם בארונות מטבח יש מגרה לסכום אז עדיף לסדר את הסכום כשהוא נקי במגרה זה אותה גברת בשינוי אדרת

זה היה יותר סיפור מתוק על ילדה מתוקה לא טיפ משנה את החיים - חוסכים כמה דקות בארגון הסכום זה הכל (:

מנהל הפורום
250+

כשאני מתארחת אצל אחרים רואה איך עקרת הבית שוטפת את כל הצלחות והכלים בכלל, לפני שהיא מכניסה אותם למדיח וזה ממש מיותר חבל על המאמץ הזמן ובזבוז המים. אפשר ליגרוף את השאריות הגסות מעל הכלים ולהכניס ישר למדיח.  זה מה שאני עושה שנים והכלים יוצאים מבריקים ונקיים, כמובן שצריך להקפיד שהפרופלור יסתובב חופשי וששום כלי לא יפריע לו.  תנסו ותיראו - בהצלחה! 

מקבלת את הטיפ באהבה, תודה רבה (:

מנהל הפורום
250+

ילדה מקסימה, איזה מתוקה! אני ככה גם עושה ואני רואה שהרבה פה לא בעד השיטה....אצלי זה טיק טאק מכניסים מוציאים הכל בארגון הכל בזריז - אני בעד הקטנטונת חחח

גבר שאוהב רכבים, אופנועים ואקסטרים וגם לבשל ולנקות - נשוי+4 ומת על זה

חמודה חמודה גם אני ככה עכשיו תקראו לזה OCD או תקראו לזה אוהבת ארגון וססדר אבל אני כמו הילדה במקרה זה אוהבת לארגן לפי, כנראה שיש לה חוש מיוחד חחחח

אוהבת חתולים, בישולים, ניקיונות וכתיבה emo_95.pngemo_97.pngemo_98.pngemo_94.png

אני בעד השיטה שלה ועודדתי אותה כמובן (: אגב, להעביר את המדיח שטיפה עם תמיסה של חומץ יכול לעזור בכלליות להתמודד עם שאריות אוכל במדיח.

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר