טיפ קטן למדיח מילדה גדולה!

טיפ קטן למדיח מילדה גדולה!

בניקיונות של ארוחת שישי, האחיינית המתוקה שלי עזרה לי לסדר את המדיח ופתאום אני רואה שהיא מסדרת את הסכו"ם לפי סוג, מזלגות בתא אחד, כפות בתא השני וכו' - ילדה בת 3!

אני בעצמי ממרום גילי לא מסדרת את המדיח ככה...פתאום הבנתי שהטיפ השבועי שלי יגיע ממישהי קטנטנה עם נטייה טבעית לניקיון!

יש לכם עצות לארגון וניקיון מושלם במדיח? שתפו אותי!

להשיג ניקיון מושלם דרך מדיח הכלים זה תמיד הישג שאני נהנית ממנו, ניקיון אמיתי ללא כתמים או שאריות,

הכל תלוי בשימוש בחומר המתאים, במינון הנכון ובניקיון המדיח עצמו!

מנהלת פורום "חולי ניקיון"

הנושא נעול
מנהל הפורום
250+

המדיח הזה הדיח אותי

לעשות תחרות איתו

והיסתבר שאני יותר מהירה ונקיה!

פויינט.............................emo_47.png

זו התלבטות לא פשוטה - אבל מבחינת זמן אי אפשר לנצח...אפשר לנצח מבחינת רמת הניקיון - ברור ששלי גבוהה יותר (:

מנהל הפורום
250+

חחח לידי

התארחנו אצל חברה

ורק לראות אותה מנקה את הכלים

לפני המדיח ומסדרת והזמן

באותה עת אני שוטפת חצי..

אבל אם יש המון אז את צודקת

חצי במדיח וחצי מדיחים כך מסיימים מהר

ולמי שיש בעיות ידיים זה אכן פתרון..

ושמעתי שאפשר לבשל דגים במדיח 

אז זה  גם פתרון

עוד אין ניסיון בלגדל תרנגולות בפנים

בזמן קצר ואז יש ישר מרק עוף צלוחיס וביצים בבטן קשות-בטן מלאה בלי שטרחנו לתפור

חחחחחemo_05.pngemo_06.pngemo_07.png

אני גם לא מצליחה תמיד להתחבר לאחד מהדברים - או מדיח או שטיפה - לא מצליחה להחליט.......איזה ילדה מתוקה וחכמה ומקסימה!!!! אצלי כולם מבולגנים חחחחחח

אוהבת חתולים, בישולים, ניקיונות וכתיבה emo_95.pngemo_97.pngemo_98.pngemo_94.png

זה נחמד שהתרשמת מהנטיה לסדר אצל ילדה קטנה אבל במדיח עדיף שהסכום יהיה יחד בכל מיני סוגים כדי שהמים יעברו ביניהם וישטפו הכל אחרת יש מצב שמספר סכום באותו סוג ייצמדו יחד והלכלוף לא יישטף כראוי

יש בכך משהו אבל לא כל הסכום אצלנו זהה בגודלו ובסוגו אז יש סיכוי שזה יעבוד (:

מדיח זה איכות חיים נקודה.

טוב מה שבאמת חשוב במדיח לבדוק שהממטרות מסתובבות סיבוב שלם ללא שום הפרעה מספיק שצלחת אחת גובוה מידי או סכום שבולט מהרשת למטה כדי לתקוע את הממטרות  התוצאה מדיח  לא עושה את כל השטיפות קוביית האבקה לא נמסה לגמרי צריך ממש לסובב את הממטרות ולא להתעצל מעט אנשים עושים את זה   בהצלחה 

בדיוק- אני מסדרת כך במתקן לייבוש שעל השיש- אבל במדיח הבנתי שדוקא עדיף לשלב כדי שהמים יוכלו לשטוף כמו שצריך.

כשאני מתארחת אצל אחרים רואה איך עקרת הבית שוטפת את כל הצלחות והכלים בכלל, לפני שהיא מכניסה אותם למדיח וזה ממש מיותר חבל על המאמץ הזמן ובזבוז המים. אפשר ליגרוף את השאריות הגסות מעל הכלים ולהכניס ישר למדיח.  זה מה שאני עושה שנים והכלים יוצאים מבריקים ונקיים, כמובן שצריך להקפיד שהפרופלור יסתובב חופשי וששום כלי לא יפריע לו.  תנסו ותיראו - בהצלחה! 

יעיל מאוד 

לא הבנתי איפה הטיפ במדיח יש מקום לסכום בסלסלה וגם בארונות מטבח יש מגרה לסכום אז עדיף לסדר את הסכום כשהוא נקי במגרה זה אותה גברת בשינוי אדרת

לא הבנתי איפה הטיפ במדיח יש מקום לסכום בסלסלה וגם בארונות מטבח יש מגרה לסכום אז עדיף לסדר את הסכום כשהוא נקי במגרה זה אותה גברת בשינוי אדרת

זה לא נכון, עדיף לא להכניס כפות זהות לאותו תא כיון שהן עלולות להיצמד זו לזו והמים לא יחדרו ביניהן. 

אחלה! מעניין מאוד - תודה על השיתוף!

טוב מה שבאמת חשוב במדיח לבדוק שהממטרות מסתובבות סיבוב שלם ללא שום הפרעה מספיק שצלחת אחת גובוה מידי או סכום שבולט מהרשת למטה כדי לתקוע את הממטרות  התוצאה מדיח  לא עושה את כל השטיפות קוביית האבקה לא נמסה לגמרי צריך ממש לסובב את הממטרות ולא להתעצל מעט אנשים עושים את זה   בהצ

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר