שיטות לסידור ארון הבגדים

שיטות לסידור ארון הבגדים

לכל אחד יש שיטה ודרך משלו לסידור ארון הבגדים,

אני אוהבת לסדר את הבגדים לפי צבעים - ממש לפי גוון, כשהכחול הופך לסגול ומתחלף לאדום ואז לכתום ולצהוב וכו' וכו' - כך נעים לי בעין וכיף לי להתלבש. מיותר לציין שיש לי המון צבעים בארון!

איך אתם מסדרים את הארון? לפי עונות כמובן..אך האם יש עוד שיטת ארגון/סידור מעניינת שבא לכם לחלוק איתי?

מנהלת פורום "חולי ניקיון"

הנושא נעול
מנהל הפורום
250+

רק לפי עונות. אני אוהב לסדר את הארון וכל פעם להשאיר לי רק את הבגדים שאני באמת לובש. ההרגשה שאחרי כל כך מרגיעה וכיפית שאין מילים לתאר את זה

המשך גלישה מהנה בוואלה! פורומים

ארון שימושי אני קוראת לזה בניגוד ל"ארון מחסן", בו תוקעים את כל הבגדים ללא סינון - דברים שגדולים, שלא עולים, שכבר לא לובשים...צריך ללכת על המוטו של פרוזן....LET IT GO (:

מנהל הפורום
250+

אצלנו בבית מנסים קודם לתלות כמה שיותר!! ככה משאירים מקום לבגדים שחייבים לקפל ואין ברירה אבל התלוי לא תופס מקום ושומר על דברים מקופלים מיושרים....כי בינינו. לגהץ זה לא הכי הכי חחח

גבר שאוהב רכבים, אופנועים ואקסטרים וגם לבשל ולנקות - נשוי+4 ומת על זה

אני מסדרת את הארון בצורה זו: מדף לחולצות ליציאה , מדף לחולצות ליום יום , מדף למכנסים .  מדפף לטרנינגים, מדף לקרטיגנים, מדף לפיג'מות, ומדף לבגדי עבודה בבית.

מכנסיים וחולצות ליציאות בתליה.

מעילים בתליה.

גרביים במגירה , תחתונים וחזיות במגירה נפרדת.

מדף למצעים ומדף למגבות. סדר הצבעים לא משנה.

עליזה, מתחשק לי גם אצלי כזה סדר מופתי, נתחיל להרחיב את הקטגוריות של הבגדים לדעתי...

גבר שאוהב רכבים, אופנועים ואקסטרים וגם לבשל ולנקות - נשוי+4 ומת על זה

אני כמוך מתחילה לפי צבעים ולאט לאט הופך הארון להיות מסודר לפי קטגוריות -ערב,יומיומי , וסתם כי בא לי .

אוהבת ריח טוב בארון ומרססת הרבה פעמים ספרי למייבש בתוך הארון 

אני מחביאה סבונים ושקיות עם סבון בארון - תמיד מפחדת להתיז על בגדים עדינים אז אני מרססת אחרי המייבש!

מנהל הפורום
250+

אני מסדרת את הארון לפי עונות.

את הארון שלי מסדרת ע"פ צבעים , קל יותר לבחור את הבגד הרצוי כאשר מסודר ע"פ צבע.

את הארון של הילד מסדרת רק ע"פ עונות  , אבל מפרידה בין בגדי היום יום/שבת לבין בגדי התלבושת אחידה של בית הספר.

אני מסדרת את הארון לפי עונות.

את הארון שלי מסדרת ע"פ צבעים , קל יותר לבחור את הבגד הרצוי כאשר מסודר ע"פ צבע.

את הארון של הילד מסדרת רק ע"פ עונות  , אבל מפרידה בין בגדי היום יום/שבת לבין בגדי התלבושת אחידה של בית הספר.

יאיי! מצאתי עוד שותף לארונות הצבעוניים שאני כה אוהבת (:

בעונה הזו אני לגמרי מבולבלת בין החורף לקיץ לקור ולחום אז קשה לסדר - משתנה כל יום!

מנהל הפורום
250+

לפי צבעים.

ברור שלפי נושאים... ככה הכי קל... בגדי עבודה,יומיום,בית בית ספר, יציאה וכו וגם לפי סוג -מכנסיים חולצות גופיות וכו הצבעים לא משנים למרות שאני כן משתדלת שיהיה לפי צבע ככה אם הילדה מתעקשת על ורוד שניה לפני שיוצאים מהבית הרבה יותר קל לשלוף מהמדף... 

לפי צבעים.

ידעתי שאני לא היחידה חחח מצאתי עוד 2 שותפות לפשע (:

מנהל הפורום
250+

ברור שלפי נושאים... ככה הכי קל... בגדי עבודה,יומיום,בית בית ספר, יציאה וכו וגם לפי סוג -מכנסיים חולצות גופיות וכו הצבעים לא משנים למרות שאני כן משתדלת שיהיה לפי צבע ככה אם הילדה מתעקשת על ורוד שניה לפני שיוצאים מהבית הרבה יותר קל לשלוף מהמדף... 

אני עוד חולמת שהיה לה בסרט "קלולס", בלחיצת כפתור מגיע אלייך הפריט המבוקש....אבל עד אז אני אמשיך לסדר כמוך - צבעים ושימוש!

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר