שמן קוקוס: כל השימושים בעולם

שמן קוקוס: כל השימושים בעולם

אני מכורה לשמן קוקוס - לניקיון עצמי ולניקיון הבית! מצחצחת עימו שיניים, שוטפת שיער, מבשלת אית אפילו וגם מנקה את הבית! שמן קוקוס במי השטיפה והבית מריח כמו אי טרופי חלומי....ספרו ספרו לי מה אתן עושות עם שמן הקוקוס?!

אוהבת חתולים, בישולים, ניקיונות וכתיבה emo_95.pngemo_97.pngemo_98.pngemo_94.png

הנושא נעול

איכסה פיכסה!!!emo_06.png

ריח הקוקוס וגם וניל עושים בחילה

למרות שאני אוהבת קוקוס ומשתמשת לעוגיות-כדורי שוקולד וגם בפסח יאמי

אבל הריחות בכול מני -בחילה!!! למרות ששמן קוקוס ידוע כבריא ומבריא ומייפה

מי שאוהבemo_39.png

ממליצה לבדוק את החומרים שממנו עסויי  שמן הקוקוס .כפי שנודע לי הוא מכיל נפט .דבר שיכול לגרום לבעיות בעור והשער 

אני משתמשת בשמן קוקוס מקורי ואורגני - אפוף בריח נהדר ויתרונות מעולים. מה למשל? לוואלה הייתה כתבה מקיפה בנושא:

http://healthy.walla.co.il/item/2741268

בשביל לעשות חשק, כמה יתרונות מתוך הכתבה:

"אנרגיה
חומצות השומן המרכיבות את שמן הקוקוס לא זקוקות לאינסולין על מנת לחדור לתאים, ולכן משמשות כמקור טוב לייצור אנרגיה זמינה לגוף.

איזון הסוכר בדם
מחקרים מראים כי צריכת שמן קוקוס משפרת את רגישות התאים לאינסולין, ולכן שמן קוקוס נחשב כמזון המאזן את רמות הגלוקוז בדם ומסייע בוויסות מחלת הסוכרת.

ירידה במשקל
שמן קוקוס מגביר את קצב חילוף החומרים בגוף ותורם לעלייה ברמות האנרגיה, ולכן הוא מסייע לירידה במשקל ולשמירה על רמות משקל תקינות, ויחד עם זאת מעורר ומחזק"

7. לבריאות העור

מנהלת פורום "חולי ניקיון"

מנהל הפורום
250+

ממליצה לבדוק את החומרים שממנו עסויי  שמן הקוקוס .כפי שנודע לי הוא מכיל נפט .דבר שיכול לגרום לבעיות בעור והשער 

לפי מיטב הבנתי וקריאתי שמן קוקוס בריא רק בכבישה קרה. שמן קוקוס מתועש ומעובד הוא מאוד לא בריא, ובתהליך העיבוד שלו השומנים הרוויים הופכים לשומן טרנס מזיק. 

וזלין עשוי מנפט ככל הידוע לי. איפה קראת דברים שליליים על שמן קוקוס? מעניין.

מנהלת פורום "חולי ניקיון"

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר