לנקות את הבית ואת הלב!

לנקות את הבית ואת הלב!

לקראת חילופי העונות אני מפנה את כל הבגדים המיותרים מהארונות, מרעננת מה שלא מתאים במידה ובצבע,

ומפנה מקום לחידוש המלתחה! 

אני תורמת בדרך כלל את הבגדים לויצו, מה איתכם? אשמח לשמוע על עוד רעיונות, מקומות או ארגונים שישמחו לקבל בגדים יד שנייה במצב טוב.

בטוחה שעוד רבים יוכלו להיעזר בשרשור שכזה!

שיהיה יום מקסים!

מנהלת פורום "חולי ניקיון"

הנושא נעול
מנהל הפורום
250+

בקרית ביאליק יש שני מתנסים שמוכנים לקבל את הבגדים שאני תורמת והם מעבירים אותם לניזקקים.

באחד הפוסטים ציינתי את הביגודית של ויצו   .יד שניה.מביאים בגדים ראויים הם נמכרים במחירים מגוחכים.מומלץ להביא אחרי כביסה ולגהץ.מרכזי קליטה .משפחות נזקקות עובר מפה לאוזן מוסדות לנערים ונערות.הכל בתיאום והכי חשוב לתרום מה שנראה טוב ולא לזלזל  הנתרם גם כך נמצא במצב רגיש.לשמור על כבודו.אני מעבירה לחצרן השכונתי מראה לו הוא בוחר ולוקח מה שמתאים לו.שתמיד נהיה בין הנותנים ולא המקבלים.נתינה היא תחושה עמוקה של סיפוק

אני עושה רענון לארונות כמה פעמים בשנה , פשוט מאד יש לי כנראה יותר מדי בגדים שאני יכולה לנצל ביום יום. אני אורזת בגדים טובים ונקיים (  ולשמחתי רובם כאלה ) ומעבירה בעיקר למעון/פנימיה של ילדים בחיפה . אלה ילדים ממשפחות מעוטות יכולות או ילדים שהגיעו לשם בגלל בעיות אלימות במשפחה. חברה שלי מספרת ( שדרכה אני מעבירה את הבגדים כי היא מתנדבת שם ) על עיניים נוצצות ברגע שהם מקבלים בגדים להתחדש בהם.

את הבגדים  הקטנים של הילד שלי בן ה10.5 מחלקת בין האחיינית שלי שלה 2 ילדים קטנים לבין משפחות מצוקה באיזור בו אני גרה

שתהיה לכולם שבת שלום

איזה מקסימות, איך חיממתן את הלב!!! תודה רבה, אשמח שתשתפו שנאסוף פה שרשור למקומות בכל רחבי הארץ ואוכל לפרסם! המון המון תודה!

מנהל הפורום
250+

מקסימה לייידי!!! איזה ליידי! 

אני מפרסמת בפשפשוק-למסירה ותוך יום יומיים זה כבר נאסף! כולל רהיטים וכל מה שאני נותנת ומשחררת מביתי

אוהבת חתולים, בישולים, ניקיונות וכתיבה emo_95.pngemo_97.pngemo_98.pngemo_94.png

תודה רבה אורית! ריגשת (: אני חושבת שזה יכול להועיל לרבים שקוראים - לפתוח את הלב ואת הבית זה מנקה את הנשמה (: תודה רבה על העצה, אחלה כיוון למסירה!

מנהל הפורום
250+

היי בנות 

יש לי חנות לבגדי יד שנייה 

קונה פריטים שאתן כבר לא לובשות לחנות שבה הכל נמכר במחיר לכל כיס סטודיו ללוש בפייסבוק

כל מה שאתה נותן אתה מקבל בחזרה.אין לי ולו פריט אחד מיותר בבית.מה שלא בשימוש והוא ראוי נקי ועדכני ולא מבזה.אני מוצאת כתובות מכתובות שעוברות מפה לאוזן למי לתת.חשוב לא לבזות ולתת מה שראוי ולא זבל.לגהץ אם צריך וכמובן שיריח טוב אחרי כביסה.לפי הפאנג שווי כשאתה משחרר דברים גם הלב מתפנה.....בלי שום קשר.תתנו באהבה.

היי בת אל תודה רבה! אבקר בעמוד ואבדוק

מנהל הפורום
250+

כל מה שאתה נותן אתה מקבל בחזרה.אין לי ולו פריט אחד מיותר בבית.מה שלא בשימוש והוא ראוי נקי ועדכני ולא מבזה.אני מוצאת כתובות מכתובות שעוברות מפה לאוזן למי לתת.חשוב לא לבזות ולתת מה שראוי ולא זבל.לגהץ אם צריך וכמובן שיריח טוב אחרי כביסה.לפי הפאנג שווי כשאתה משחרר דברים גם הלב מתפנה.....בלי שום קשר.תתנו באהבה.

יפה כתבת רינה....אני איתך, שאתה נותן הלב מתרחב ולכן צריך לתת באופן מכבד. בגדים נקיים, לא קרועים ובאופן מסודר יחסית שיהיה נעים גם למקבלים. ממש ריגשת אותי בתגובה רינה, כיף שאני לא לבד בנושא וכולנו רוצים להעניק! 

מנהל הפורום
250+

יוזמה מבורכת!!! כל הכבוד ליידי ולכולם פה, איזה תשובות יפות, כל עם ישראל נותן ומעניק. אני מבצע מתן בסתר (הקוסמטיקאית בשכונה מספרת לאישתי על מי חסר פה ושם וזה ואנחנו אוספים דברים) אבל כל הערוצים פה יפים למתן ומענק.

גבר שאוהב רכבים, אופנועים ואקסטרים וגם לבשל ולנקות - נשוי+4 ומת על זה

ואני לעומת זאת לעולם לא קונה מה שלא אלבש

וכשאני קונה מה שאהוב אני משתדלת להנות מהבגד עד שיש להפכו למטלית לחלונות..

ואיך תורמים?

כל מושיט יד מקבל..

אם ידוע על משפחה במצוקה קונה מה שחסר ושולחת

שיהנו מבגד כולל פתק להחלפה אם ירצו

היום יש המון דברים זולים כולל  מוצרים לילדים

כולל כובעים גומיות שרשראות בחנות הכול בשקל

ממש בשקל משחקים עבודות יצירה מה לא

וכשמי שחסר לו מוצא על הדלת שקית אם מתנות חדשות

אין מאושר ממנו

רצוי ברכה שידעו שזה לא בטעות..

איני רושמת שם שלא ירגישו חייבים או מבויישים!

לא אוהבת לתת בגדים ישנים גם אם הם במצב טוב 

קנו רק מה שאתם ממש אוהבים תהנו...אז לא  יהיה אוסף

חוץ ממסיבות שרוכשים בגד מיוחד 

שבאמת יתרם לחנות  יד שניה או כזו שבא מבקר מי שידו אינה משגת!

רק שיהיה הכול באהבה!

אני גם נותנת לצהרונים באיזור מגוריי של ילדים שידם אינה משגת....אגב אם יש שמיכות לחורף, בתי מחסה של כלבים וחתולים ישמחו מאוד לקבל!!!emo_43.png

אוהבת חתולים, בישולים, ניקיונות וכתיבה emo_95.pngemo_97.pngemo_98.pngemo_94.png

אורית

אפרופו שמיכות

ראיתי בטלויזיה באחת העמותות

ערמת שמיכות שלא בטוח שמישהוא ביכלל לוקח

אז אולי תפני תשומת לב בתי המחסה שאני מבינה שאת בקשר איתם

שיבדקו אם נישאר שם מה שלא לוקחים

ולבטח ניזרק לפח אז ישמחו שהם יקחו וגם בעלי החיים

רק לחשוב עליהם בחורף  הקר נורא.

הלוואי וכולם במקום לזרוק בעלי חיים היו מאמצים emo_95.pngemo_96.pngemo_99.pngemo_118.pngemo_90.pngemo_92.png

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר