הברקת ברזים עם סודה לשתיה

הברקת ברזים עם סודה לשתיה

הברקת ברזים עם סודה לשתיה. אני בטוחה שכבר הופיע בפורום אבל אני הייתי צריכה לדפדף הרבה אז סליחה אם

פתחתי הודעה חדשה. פשוט זה עובד מצויין - הסודה לשתיה תמיד זמינה בבית (גם כמפיגת ריחות רעים מפח האשפה)

בקיצור תנסו להבריק ברזים ותראו .

אודליה לשעבר מוריה

הנושא נעול

רומי  תודה

והאם את יודעת שכפית סודה לשתיה

במים פושרים וגירגור  ובלילה שתי כפיות במים חמים ושתיה

מחסלים כאב גרון ושיעול??

רק ניקיון ובריאות

שבוע ניפלא!

יש לי תוספת לטיפ! שיטה מעולה לשילוב עם סודה לשתייה היא ניקיון בעזרת נייר שעווה ונייר אפייה - עובד כל פעם!

מנהלת פורום "חולי ניקיון"

מנהל הפורום
250+

לידי לא נישאר נייר אפיה

אני אופהemo_06.png

נייר אפייה הוא אחד הדברים הכי שימושיים במטבח - ממנטורית אפייה למדתי איך להשתמש בהם אפילו עבור שקיות זילוף לעוגיות ועוגות!

מנהל הפורום
250+

והיום בערוץ 2  למדתי

איך להכין צלוחיות למפינס מנייר אפיה 

גם לעוגיות אחרות וככה אפשר לאפות המון יחד

ולא כמו במגשיות של המאפינס שיש רק מעט

פטנט לא רגיל.. אפו שם מפינס תרד- לא מתוקים, מקסים!emo_113.png

לידי יופי של טיפ 

אם הסודה לשתיה

אבל מה- כשניפגשה אם המים הבועות שנוצרו

קפצו וצעקו די לדגדג...emo_06.png

נכון זה רעיון מעולה! אגב קרין גורן המליצה גם על נייר אפייה לטיגון סופגניות, לשים אותן ככה בטיגון ואז הן לא מתנפחות. 

מנהל הפורום
250+

מתה על קרין גורןemo_43.png

על זו נאמר :גם יפה גם מוכשרת גם אופה!emo_39.png

אבל אני אנסה לעשות שקיקים ללביבות שלא יספגו כמעט  שמן עבודה רבה ניראה אם יצליח!

רעיון אדיר!

אני דווקא אוהבת את ההיתנפחות כל הכיף לתת ביס בכזו תפיחה חמה ומתוקה חבל על הזמן..emo_108.png

היא באמת מקסימה! אני אנסה לחפש הדרכה שלה ברשת, הטריק עוזר להכין סופגניות אוויריריות בלי הכבדות של הבצק!

מנהל הפורום
250+

מצאתי ציטוט מהאתר של קארין בנושא:

"תופעה: סופגניה בעלת צורה מעוכה
הסיבה: "קיווצ'וץ'" לאחר ההתפחה
כדורי הבצק שהכנתם תפחו, התעגלו והתרחבו? השמן בסיר התחמם? מצוין- השלב הבא הוא להעביר את כדורי הבצק לתוך הסיר, בזהירות כפולה. 

בזהירות על הסופגניות. הפעלה של לחץ מיותר על כדור הבצק תגרום לו לאבד נפח ועלולה להשאיר על הסופגניה שלכם אפילו טביעות אצבעות, בצורת שקעים   

כדי למנוע עיוותים, מעבירים את כדורי הבצק בעדינות לשמן. להקלה על הניוד אפשר להעזר בסוד המתוק של קרין, מתוך פרק חנוכה של העונה החדשה של "סודות מתוקים"- מתפיחים את הכדורים על גבי ריבועי נייר אפייה ובאמצעות הריבועים גם מעבירים אותם לסיר" 

מנהל הפורום
250+

ראיתי שקארין דיברה על זה בתוכנית האפייה שהיה לה עם מקס ברנר!!! ממש מגניב! למישהי פה יש מתכון שווה לסופגניות סוףףף?

אוהבת חתולים, בישולים, ניקיונות וכתיבה emo_95.pngemo_97.pngemo_98.pngemo_94.png

הברקת ברזים עם סודה לשתיה. אני בטוחה שכבר הופיע בפורום אבל אני הייתי צריכה לדפדף הרבה אז סליחה אם

פתחתי הודעה חדשה. פשוט זה עובד מצויין - הסודה לשתיה תמיד זמינה בבית (גם כמפיגת ריחות רעים מפח האשפה)

בקיצור תנסו להבריק ברזים ותראו .

איפה שמים את הסודה לשתייה בפח כדי שיפיג ריחות

מתחת לפח! או באיזור הפח או בתחתית הפח מתחת לשקית! זה עובד!

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר