איך מנקים רעש?

איך מנקים רעש?

השכנים החדשים מלמעלה התנצלו שישפצו כמה שבועות. זה היה ביולי. אנחנו בנובמבר. הם רק בשלב של להרוס ועוד לא התחילו אפילו בשיפוץ עצמו, שלא לדבר על לסיים.

אומנם השלב של האבק המטורף והמחוצף עבר, אבל זה אומר 12 שעות ביום (בשעות החוקיות, אז אין מה לעשות חוקית) של רעש אגרסיבי של דפיקות רמות, קדיחות וקידוחים, סחיבות, גרירות, כלים, ממונעים, קדיחות (כן, כבר אמרתי, אבל הם אלה שממשיכים), הלימות, הטלות...רעש אגרסיבי, פולשני, משתק ומשתיק (כי אי אפשר לשמוע כלום חוץ ממנו) וממרר חיים.

לא בטוחה שלסנו יש משהו - ליידי, ולא בטוחה שיש טיפים ריחניים מבית סבתא בעניין, אבל אשמח לעצות כי הרעש הזה מלכלך לי השלווה והשקט בבית (ואת החיים והנשמה!)

הנושא נעול

אני חיה בעיר ומאוד מתחברת לתחושה...במהלך השיפוצים ברחוב שלי אני פשוט יצאתי משלוותי! את עובדת מהבית? יש לך אופציה לצאת לשעות ארוכות יותר? לי עזרו מספר דברים: ספורט, מוזיקה מעולה בבית והמון יציאות מהבית כדי לא להשתגע....סנו יכולים לעזור עם ניחוח וברק אבל לא עם חסימת רעש, אבל אני תמיד שמחה לעזור ולתמוך(:

מנהלת פורום "חולי ניקיון"

מנהל הפורום
250+

סליחה בנות

לסנו אין אטמי אוזניים??

הבעיה שאפילו אם אטמים שומעים ---דרך הידיעה שיש רעש! התת מודע...

אני בבניין טרומי אז אם קודחים בצד השני של הבניין במרחק למעלה מ 30 מטר אצלי הקירות נעים.!.

אני גרה בפינת רחובות

מטוסים למעלה ,משאיות ואוטובוסים ,לא רחוק מכבי האש ומגן דוד

והחברה אם האופנועים רק הכביש ריק ונעשה מעט שקט בודקים מהיא הרמה הכי גבוהה של דציבלים שהאופנוע יכול להוציא-חולירות....מה זה מבהילים..

ובודקים אם יגיעו למהירות האור

ואם לא די המשאיות והאוטובוסים שמנסים להשיג את האופנועים מזעזעים את הכול ונידמה מאה פעמים ביום שיש רעידת אדמה.

ואם לא די שכן מלמטה שונא בעלי חיים ואם ציפורים מהלכות על הגגון שעשו

הוא משתולל ומכה בגגון כמטורף במטאטא וציפורים שהן שימחת חיים בורחות בבהלה 

(הבחור צעיר..ׂ)וזה ממשהלם פתאומי..

אז תחשבו

ומה עושים? פשוט פותחים כמו שאמרה ליידי מוסיקה אהובה

אפשר אם לא מפריע בווליום גבוהה יותר

ופשוט מתעלמים כי אין בררה  עשי כמו סנו---- סנני!!!emo_01.png

אם את יכולה צאי הבית כמה שאפשר אם זה מזיק לך- הבריאות לפני הכול

יתכן והקבלן ביצוע סוחב את השכנים  וגם הם סובלים ,ויש כאלו שמשנים את כל הבית וזה עובד על זמן ולך נישאר להיתעלם!!!!!

אני הרגלתי את עצמי לא לשמוע(כאילו).. ואין לי מזגן אז החלונות פתוחים

והרעש עובר לי בין האוזניים-חלק מהחיים

פשוט תיתעלמי  יהיה לך קל והזמן יעוף,אל תתיחסי מה הבטיחו ומה נעשה

להתעלם לסנן 

בסנו מסנן..emo_05.png

אני רק מקווה ששישי שבת לפחות יש שקט..

אני הייתי מצביעה בכנסת על חוק כל שבוע יום כיפור אחד...

איזה שקט מנוחה לנשמה..

שבת שלווה ושלום

סנו חחח לסנו-ן רעש בכל מצב ובכל שעה!

אוהבת חתולים, בישולים, ניקיונות וכתיבה emo_95.pngemo_97.pngemo_98.pngemo_94.png

emo_45.pngemo_05.png אורית!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר