מה היא "מחלת" הניקיון הכי קשה שלכם?

מה היא "מחלת" הניקיון הכי קשה שלכם?

האם אתם חייבים לנקות את הרצפה כל יום?

האם אתן מכורות לניקיון התריסים?

ספרו לנו מה שיגעון הניקיון הכי רציני שלכם!

מה קורה אצלי? אני מנקה את המקרר פעם-פעמיים בשבוע ושוטפת לפחות פעם ביום - לא יכולה לישון בשקט אם לא!

מנהלת פורום "חולי ניקיון"

הנושא נעול
מנהל הפורום
250+

המחלה היא לשטוף כל יום את הבית לפחות פעם ביום!

מחלת הניקיון הקשה ביותר שלי היא כביסה. לא מסוגלת ללבוש משהו שכבר לבשתי פעם אחת. 

חייבת להחליף מצעים לפחות אחת לשבוע. המכונה אצלי עובדת שעות נוספות וכשהיא מתקלקלת אני מתקלקלת יחד איתה. 

אני לא אוהבת לראות כלים מלוכלכים על השיש , אני אוהבת שהכל נקי ומסודר ולכן מדיחה כלים אחרי כל ארוחה .

בלי מחלות     אבל כול יום מטאטא את כל הבית   ביום רביעי ניקיון יסודי  יסודי שהבעל שלי שותף... והכיריים חיבים להיות מבריקים..

חייב שהכל יהיה במקום. תמיד. נורא קשה לי לראות צלחת בסלון ולא להרים אותה למטבח

המשך גלישה מהנה בוואלה! פורומים

חשוב לי הסדר שכל דבר יהיה במקומו , לא מסוגלת לראות כלים בכיור וכל הזמן עוברת על השיש והכירים. שרותים כל יום, שטיפת הבית ונקיון כללי רק פעם בשבוע.

וואוו נראה לי שאם אכתוב הכל אוזמן לפסיכולוג לפחות

גם כשקשה אני לא יכולה לראות פירור על הרצפה או על השטי ומיד מנקה.לגבי כלים לא משנה מתי ואיך לא תמצאו בכיור כלי לא נקי.ידיות,ברזים,השקעים בחשמל  בקיצור אטרף שהכל יהיה נקי.

החלמה מהירה לכולנו 

שכחתי עוד משהו.הבגדים של כל בני המשפחה חייבים להדיף ריח טוב  אם לא לכביסה...לא מדברת על ריח לא נעים  אם זה לא מריח שושנים או גן ירק זה הולך לכביסה

אן לי מחלת נקיון ספציפי אני אוהבת נקיון לכן כל. יום מטאטא שוטפת מנקה את ארונות המטבח הלבנים וכמובן כל מה שצריך שהבית ישאר תמיד נקי ולא מבולג ומלוכלך.

אני נורא אוהבת לעשות כביסה .

חולה על ריחות של מרככים ועל הריח שיש בבית לאחר מכן .

שוטפת ריצפה יום כן יום לא וביום שישי נקיון יסודי 

לי יש קטע עם הכיריים שיהיו מבריקים כל יום, גם אם מישהו הכין חביתה אני חייבת לנקות היטב. ושלא ישאר כלי בכיור!!

אוהבת חתולים, בישולים, ניקיונות וכתיבה emo_95.pngemo_97.pngemo_98.pngemo_94.png

המחלה הכי קשה היא 

שכשבא לי וכשלא בא לי...emo_05.png

שטיפת רצפות פעם בשבוע. שגעון הנקיון שלי זה הכיריים והשיש במטבח

אני לא סובלת שיש טיפות מים על זכוכיות המקלחון. חייבת להוריד עם מגב ולנקות עם סמרטוט. משגעת גם את כל בני הבית שיעשו כמוני.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר