מי אחראי על רוב מטלות הבית אצלכם?

מי אחראי על רוב מטלות הבית אצלכם?

אחרי ויכוח מעניין בסוכה, בו עלו כמה וכמה דעות, אני רוצה לשאול אתכם חברים יקרים, מי אצלכם מנקה, מארגן ונוטל בעול במידה הגדולה ביותר?

בסוף אני גם אספר על המסקנות שלנו כמובן  (:

מנהלת פורום "חולי ניקיון"

הנושא נעול
מנהל הפורום
250+

חהחהחה ליידי 

בטח

שהעבד!!!!!!

לא קיבלנו עדיין מספיק תשובות כדי שאשתף את המסקנות מהסוכה!

מנהל הפורום
250+

שאלה מצוינת  - אצלנו יש חלוקה ברורה - בישולים זה בעלי בימים מסוימים ואני בשאר, ככה תמיד מבשלים בחשק ואהבה, אצלנו כל אחד מנקה לפי מה שהוא אוהב - אני אוהבת לשטוף  את הבית והוא אוהב לטאטא, הוא אוהב לשטוף כלים ואני אוהבת להשקות את הגינהההה חחח ככה מסתדרים לפי חשק ורצון תמיד מנקים באהבה ושמחה עם רצון משותף.

אוהבת חתולים, בישולים, ניקיונות וכתיבה emo_95.pngemo_97.pngemo_98.pngemo_94.png

אורית היקרה, מקסים לשמוע על שיתוף הפעולה, ניקיון ועשייה מאהבה ושיתוף! זה הדרך הכי טובה - ביחד וברצון!

מנהל הפורום
250+

אני אחראית בדרך כלל על אוכל ותמיד כביסה. האיש מעמיס מדיח, מפעיל את הוינבוט לחלונות ומטייל עם הכלב. בקשר לילדים יש פחות או יותר חלוקה שווה. נקיון כללי יש עוזרת פעם בשבוע והשאר די מתחלק ביננו כי בדרך כלל אני עושים את הנקיון יחד

איזה כיף לשמוע יונית! איך הוינבוט אצלך בבית? לא הייתי בטוחה לגבי המוצר אני עדיין מנקה ידנית (:

השאלה היא...מה את הכי אוהבת לעשות בבית מבחינת מטלות?

מנהל הפורום
250+

איזה כיף לשמוע יונית! איך הוינבוט אצלך בבית? לא הייתי בטוחה לגבי המוצר אני עדיין מנקה ידנית (:

השאלה היא...מה את הכי אוהבת לעשות בבית מבחינת מטלות?

הווינבוט ואני זה סיפור אהבה מודרני :-) הדבר הכי טוב שקרה לחלונות מאז המצאתם...

מה אני אוהבת לעשות מבחינת מטלות? האמת שכלום.... 

אוקיי שיכנעת אותי לבדוק את העניין. אמא שלי כבר מבוגרת ויש חלונות ענקיים בדירה שלה, תהיתי לגבי היעילות של המוצר. אני מאוהבת בסנו קליר הוא בדרך כלל פותר לי את הבעיה (:

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר