איך נפטרים ונמנעים מריחות טיגון בבית?

איך נפטרים ונמנעים מריחות טיגון בבית?

בוקר אור!

בהשראת ארוחת הערב של של ליל אמש (לסקרנים: ברבוניות מטוגנות עם תפוחי אדמה בתנור -  כל המשפחה זללה!)

אני רוצה לשתף אתכם בטריק שלי למניעת ריחות של טיגון, ריח "שרוף" וריחות חזקים אחרים בזמן הבישול.

הטיפ שלי קל להפליא - פשוט הניחו קערת חומץ ליד הכיריים בזמן הבישול כדי לספוח את הריחות ולטהר את האווירה.

יש לכם טיפ אחר למניעת ריחות טיגון ובישולים? אשמח לשמוע!

מנהלת פורום "חולי ניקיון"

הנושא נעול
מנהל הפורום
250+

לגבי ריחות רעים במטבח או בכל מקום אחר בבית יש מוצר נהדר של סנו שלוכד ריחות רעים. פשוט מס ריסוסים והריח נעלם.

האמת הטיפ באמצעות חומץ  מדי פעם אני משתמשת.לאחרונה גיליתי משהו חדש ויעיל.יש רוזמרין בכל מקום לי יש בחצר .באמצע הטיגון אני מרתיחה מספר גבעולים  עד לרתיחה מוחלטת ומשאירה במטבח.מדיף ריח נעים ומנטרל את ריח הטיגון והבישול.ממליצה

הרגע קיבלתי במייל שימושים בחומץ   לרסס באוויר תרסיס חומץ וזה מפיג את הריחות.. שווה לנסות

בוקר אור!

בהשראת ארוחת הערב של של ליל אמש (לסקרנים: ברבוניות מטוגנות עם תפוחי אדמה בתנור -  כל המשפחה זללה!)

אני רוצה לשתף אתכם בטריק שלי למניעת ריחות של טיגון, ריח "שרוף" וריחות חזקים אחרים בזמן הבישול.

הטיפ שלי קל להפליא - פשוט הניחו קערת חומץ ליד הכיריים בזמן הבישול כדי לספוח את הריחות ולטהר את האווירה.

יש לכם טיפ אחר למניעת ריחות טיגון ובישולים? אשמח לשמוע!

כדי לנטרל ריחות  אני מדליקה נר ריחני במטבח ובגמר הבישול מרססת בכל הבית מרכך כביסה  עדין של סנו.

בוקר טוב. בזמן טיגון אני מדליקה קטורת שמפיגה את ריחות הטיגון. ולאחר הטיגון שוטףת את הרצפה עם מרכך סנו מקסימה שמפית ריח נעים. יום טוב

טיפ מצויין לשים קערית חומץ .בטיגון הבא ינוסה .

אני בדרך כלל פותחת חלון וזהו בערך 

אני פותחת את כל החלונות בבית שיהיו כל פתחי אוויר פתוחים ... עובד נחמד לא 100 אחוזץ אהל מספק... ויש את המנטרל ריחות של סנו שעושה עבודה ואווו!!!

החומץ

עצה נהדרת  לידי פי--תודה!

חבל שלא כתבת אמש!!

טיגנתי היום ולמרות החלונות הפתתוחים -החום החום החום....ומכת ריח אומנם נהדר אבל....

ואז כשאצלי כבר היתנדף הריח

קיבלתי מכת ריח  מהשכנה שמתחתי

והיא מעדני פלפל חריף עדתי מכינה

ולא משנה אם סגרתי חלונות הריח חודר מכול הפינות!

ודרך אגב ריסוס ריחות אם ריחות טיגון וחריפים

הופכים לסירחון שעדיף או לא לערבב או לברוח לכמה שעות...אחרי שהיתנדף.

אז להבא קערת חומץ לי ולה מציבה

וניראה תוצאה    -תודה!

ולגבי חומץ כתבתי כאן שאני בחלונות במיתקפות יתושים צלוחיות חומץ מעמידה

וזה עוזר נגד כל המזיקים והמעופפים!

ואם בריחות שרופים מדברים

פטנט אדיר שפעם אימצתי מהיכן שהוא  והוא עושה עבודה מופלאה

ובמה מדובר

כל עקרת בית לא אחת שוכחת כמה דקות מיותרות את הרוטב או המעדן על הגז והוא נחרך למטה,

מיד מכניסים ריבוע של קרטון ומצילים את התבשיל!

כן כזה המקופסאות מהמשלוחים   של הירקות וכו'(אפשר לקחת קופסה נקיה מהסופר  לחתוך ולשמור)

רצוי לגזור כמות של ריבועים או משולשים או עיגולים-לא משנה

ולשמור לעת צרה

ואז מכניסים אחרי שטיפה קלה לסיר ומבשלים אם אותו אוכל(בסוף מוציאים)

ריח החריכה נעלם. זה לא מסלק את החריכה אבל הריח נעלם!

פטנט פלא ושימוש במה שאמורים להשליך לאשפה!

אז שמרו על אש קטנה!

האמת הטיפ באמצעות חומץ  מדי פעם אני משתמשת.לאחרונה גיליתי משהו חדש ויעיל.יש רוזמרין בכל מקום לי יש בחצר .באמצע הטיגון אני מרתיחה מספר גבעולים  עד לרתיחה מוחלטת ומשאירה במטבח.מדיף ריח נעים ומנטרל את ריח הטיגון והבישול.ממליצה

על זה לא שמעתי, נשמע מענין, אנסה ואעדכן בפורום! אני אוהבת ניחוח רוזמרין בבית, כל כך רענן. תודה על השיתוף!

מנהל הפורום
250+

כדי לנטרל ריחות  אני מדליקה נר ריחני במטבח ובגמר הבישול מרססת בכל הבית מרכך כביסה  עדין של סנו.

היי עליזה, תודה רבה על התשובה, גם אני אוהבת לרסס מבשם כביסה של סנו בבית,

גם שאין כביסה בסביבה (:

מנהל הפורום
250+

הי תודה רינה על עצת הרוזמרין!

בדרך לביתי גיליתי באחת הגינות

ובמקום שיזמינו גנן כי הרוזמרין פורח ושולח זמורות לכל הכיוונים

אדאג לקנצץ קצץ

ויש לציין שהרוזמרין כשמורתח מפיץ ריח  חזק

ונערבב אותו אם מרכך סנו וניראה מה יצא להנאת כולם!

תודה על הרעיון!

אני דווקא אוהב את ריח הבישולים ... 

שלמה

ריחות הבישולים ניפלאים

אבל הטיגון לפעמים גורם אלרגיה לחלק מבני הבית

וחונק את הדיירים בסביבה..

או גורם להם רעב..

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: