מנגינות וניקיונות!

מנגינות וניקיונות!

בוקר אור חברי פורום יקרים! מה שלום כולם? היום אני רוצה לשתף אתכם במנהג קבוע שלי - שאני מתעוררת בבוקר עם חשק לניקיון אני אוהבת לשטוף ולנקות עם מוסיקה המשתנה לפי מצב הרוח. הידעתם? מוסיקה משנה את מצב הרוח שלנו, מעוררת רגש באופן אינטואטיבי ומעניקה לנו שלווה מיידית! ספרו לי מעט על ההעדפות שלכם - אשמח לשמוע לאילו אמנים או סוגי מוסיקה אתם אוהבים להקשיב בזמן שאתם מנקים את הבית!

מנהלת פורום "חולי ניקיון"

הנושא נעול
מנהל הפורום
250+

מוזיקת פופ כיפית של שנות ה-90

המשך גלישה מהנה בוואלה! פורומים

מוזיקה ישראלית

אני שומעת בעיקר מוסיקה של שנות ה60 ...  מאד מאד אוהבת

אין כמו 100fm online מוזיקה שמניעה אותך ועושה חשק לנקות :)

תענוג לקום עם אנרגיות לנקות...ואם מוסיפים סגנון מוזיקה מקפיץ שאוהבים אז בכלל נעים לנקות.

מסכימה! אני אוהבת להתעורר עם קפה וריח של אקונומיקה באוויר, זה רק אני ? emo_06.png

מנהל הפורום
250+

100FM עוד לא ניסיתי על הבוקר לניקיונות - תודה על ההמלצה!

מנהל הפורום
250+

אני שומעת בעיקר מוסיקה של שנות ה60 ...  מאד מאד אוהבת

נשמע מרגיע, תודה!

מנהל הפורום
250+

האמת שאני אוהבת גלגלצ :) שיפתיעו אותי חחח אבל האמת שמאז שקניתי מדיח כלים ווינבוט שמנקה את החלונות, אני בעיקר שומעת מוזיקה רק כשאני מקפלת הרי כביסה... עד שימציאו גם לזה רובוט ויגאלו אותי

האמת שאני אוהבת גלגלצ :) שיפתיעו אותי חחח אבל האמת שמאז שקניתי מדיח כלים ווינבוט שמנקה את החלונות, אני בעיקר שומעת מוזיקה רק כשאני מקפלת הרי כביסה... עד שימציאו גם לזה רובוט ויגאלו אותי

לגלגל"צ יש ימים טובים, מסכימה! ויש לי חדשות מרעישות! יש כבר מכונת קיפול כביסה!!! חדשה! המצאה ישראלית שעתידה לשמח נשים ברחבי העולם: http://tech.walla.co.il/item/2965443

מנהל הפורום
250+

אני אוהב לנקות עם בלאק מטאל נורבגי. לדוגמא, בכל פעם שאני משלב Burzum עם הניקיון, אני שואב מהמוזיקה אנרגיות לצחצח הכל עד שנהיה מבריק!

אני אוהב לנקות עם בלאק מטאל נורבגי. לדוגמא, בכל פעם שאני משלב Burzum עם הניקיון, אני שואב מהמוזיקה אנרגיות לצחצח הכל עד שנהיה מבריק!

אני משוגעת על בורזום!!וגם על דימו בורגיר ואימורטל! אבל לא חשבתי על זה בהקשר של ניקיון, זה רעיון מעולה! להכניס אנרגיות ניקיון יסודי דרך המוסיקה! תודה על הרעיון!

מנהל הפורום
250+

לגלגל"צ יש ימים טובים, מסכימה! ויש לי חדשות מרעישות! יש כבר מכונת קיפול כביסה!!! חדשה! המצאה ישראלית שעתידה לשמח נשים ברחבי העולם: http://tech.walla.co.il/item/2965443

איזה חלום! טוב לדעת :)

אני מאוד אוהבת לבשל ולנקות עם מוזיקה. זה מאוד ממריץ ומוסיף למצב הרוח.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר