כיצד יש להפחית את עומס הניקיון בבית?

כיצד יש להפחית את עומס הניקיון בבית?

פעולות הסדר והניקיון בבית לעולם לא מסתיימות. לכן אם נקפיד על שיטות מסוימות, נוכל להקטין את העומס, להפחית או למנוע אותו לגמרי. איך? טפלו בכל פעולה פעם אחד בלבד. לדוגמא, כשאתם מחליפים בגדים – שימו מיד בסל הכביסה את הבגדים שנועדו לכביסה ואל תזרקו אותם ברחבי הבית. פיניתם את השולחן לאחר שסיימתם לאכול? אל תשאירו את הכלים בכיור, אלא הכניסו אותם למדיח. הכלים גם ככה יגיעו לשם בסופו של דבר אז לא כדאי לעשות את הצעד הקטן הזה ולמנוע בלגאן?

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

פעולות הסדר והניקיון בבית לעולם לא מסתיימות. לכן אם נקפיד על שיטות מסוימות, נוכל להקטין את העומס, להפחית או למנוע אותו לגמרי. איך? טפלו בכל פעולה פעם אחד בלבד. לדוגמא, כשאתם מחליפים בגדים – שימו מיד בסל הכביסה את הבגדים שנועדו לכביסה ואל תזרקו אותם ברחבי הבית. פיניתם את השולחן לאחר שסיימתם לאכול? אל תשאירו את הכלים בכיור, אלא הכניסו אותם למדיח. הכלים גם ככה יגיעו לשם בסופו של דבר אז לא כדאי לעשות את הצעד הקטן הזה ולמנוע בלגאן?

שלום לכולם 

למי שמעוניין שביתו יהיה נקי לתקופה ארוכה מאוד ומבלי לתאמץ ישנו חומר נאנו טכנולוגי חומרים מדהימים לכל משטח כגון לחלונות,שיש,למקלחונים נגד באנית,רצפות מכול הסוגים,קרמיקה,לכיריים ושוב מכל הסוגים. זה חומר שמיצר בגרמניה בלבד והא חומר ידידותי לבסיבה ללא חומרים כימים .את החומר מורכים לפי ההוראות פעם אחת וזה לשנים. אחרי זה לא צריך לנקות באון תדיר ואם כן כל הניקוי הוא פשוט עם מטלית לכה וזהוא המשטח מבריקץ זה הדור הבאה ומבלי ליקנות חומרי ניקוי לכל משטח לחוד וגם לא בריא ולפעמים מסוכן. מי שמעוניין אני יכול לתת פרטים בטלפון 0508217282  וזה אמיתי

יש לי כמה רעיונות טובים יותר,

1. להביא מנקה צמודה. 

2 כלים חד פעמי,

3 תעזבי אותנו באמשלך.

פעם בשבוע מנקים את הבית ולא צריך להשתגע. הסדר יותר חשוב מהנקיון   שמסודר גם נקי בעיניים...

00:22 22-06-2016|carmitla כתב:אני חושבת שלא צריך להשתעבד לסדר. אם הנחתם מעיל על כיסא בפינת האוכל או בכל מקום שהוא. בהזדמנות הראשונה שאתם הולכים לחדר קחו אותו. בכל פעם שאתם מסתובבים בבית קחו איתכם  פריט שהוא לא במקומו. כך הבית לא יהיה מבולגן , וגם נוח לחיות בו.

פעם בשבוע מנקים את הבית ולא צריך להשתגע. הסדר יותר חשוב מהנקיון   שמסודר גם נקי בעיניים...

כל סוגי הנקיון סנו, סוד וכו וכו אין מה לעשות צריך לנקות ולסדר, והכל חרטה ברטה.....

חחח !!! הצלחתם להצחיק אותי / למה ?! ניקיון זה נפרד מסדר !! קודם תעשו סדר בראש לפני שתמלצו על טיפים !! לא ככה !?? 

חנז'ים לכו תנקו תבית מאשר לבלבל תמוח

מי שמנקה בבית ומשקיע חייב ללמוד קיצורי דרך מסויימים... יש דברים שאם עושים ביחד יכולים לחסוך זמן נגיד שואב רובוטי שגם שוטף כמו אקווקס חוסך די הרבה. עוד משהו תוך כדי שעושים אבק תקחי שקית לזבל שאוספים בדרך, ככה כשיש שקית מגיעים לזרוק די הרבה דברים שהצטברו והצטברו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר