חוששים שהבגד ידהה בכביסה? הנה הפתרון

חוששים שהבגד ידהה בכביסה? הנה הפתרון

זה לא סוד שלבגדים שחורים וכהים יש נטייה לדהות לאחר הכביסה. לכן, אם ברצנוכם לשמור על הבגד מפני דהייה, אני ממליצה על סנו מקסימה בלאק לכביסה שחורה וצבעונית. סנו מקסימה בלאק מגיעה בתוספת מרכיב מיוחד השומר על הצבעים הכהים ומגן עליהם מפני דהייה ובלאי. תנסו?

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

אני תמיד מפרידה, 

אבל אני סומכת על סנו. יש מצב שאנסה 

אני מפרידה בין כביסה בהירה לכהה, אבל תמיד שוה לנסות .

מוכנה להתנסות במוצר החדש. אבל תמיד גם הופכת לשמאל את הבגדים. ןלא תולה בשמש.

שווה לנסות כי מאכזב שבגד דוהה. 

אני מנסה כל מוצר חדש של סנו ואף פעם לא מתאכזבת

אז ברורררררר

תודה רבה על העצה, באמת כל הזמן יש חשש מפני דהייה של הבגדים בכביסה, אני משתדלת לכבס במעלות נמוכות גם, אבל בהחלט אשתמש בכמה באבקת כביסה זו שמיועדת לכביסה הנ״ל. ושוב תודה על העלת נושא מעניין זה והעצה. 

שווה לנסות....וכן לכבס בטמפרטורה נמוכה.......

הכל נסיונות של מכירות ,נסיתי הכל הצבע דוהה , חשוב גם היצרן למשל כל סוגי המכנסיים של ראנואר דוהים ובמהירות שיא אחרי מספר חודשים זה לא אותו מכנס שקנית...כל המכנסים בראנואר דוהים מאבדים צבע ומשנים גוון לא משנה איזה חומר כביסה משתמשים. הם דוהים גם בשמש.קניתי 4 זוגות בצבעים שונים היום כולם אותו צבע וקשה להבדיל בינהם. בקיצור קנייה גרועה.

אני משתמשת בסנו  מקסימה בלאק  לגינסים כהיים ויוצא מן הכלל

ממליצה  לכולם  בחום  להשתמש

הדהייה נובעת רק מאיכות בגד. אצלי לא דוהה בד"כ, אבל יש בגדים שהצבע יורד בכביסות הראשונות. אין מה לעשות זה תלוי בבגד.

ניתן להוסיף חצי כוס חומץ במקום המיועד למרכך. אומרים שזה מרענן את הבגד. בקיץ לא לתלות כביסה יומיים בשמש. כמה שפחות שמש ישירה.

אני משתמשת באבקת כביסה אריאל קלור כבר מספר שנים

והכביסה הצבעונית ממש יוצאת נפלא ולא דהויה.

וברור לפני הכביסה למיין שחור לבן וצבעוני .

ואת הכביסה הצבעונית  אני מפרידה צבעים בהירים וצבעים יותר כהים.

וכל בגד הוא שנים כמו חדש.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר