התייעצות לגבי השואב הרובוטי (DEEBOT DM85) של אקווקס

התייעצות לגבי השואב הרובוטי (DEEBOT DM85) של אקווקס

היי, חדשה כאן. מעוניינת לרכוש את השואב דיבוט די אם 85 של אקווקס אך לפני שאעשה זאת, אשמח לשמוע מניסיונכם. האם הוא באמת מנקה ביסודיות את הריצפה? האם הוא אכן מייבש את הריצפה לאחר בשטיפה באופן מספק? במשך כמה זמן הוא יכול לעבוד ללא חיבור לחשמל? ובאופן כללי, האם אתם מרוצים מהשימוש בו?

תודה לעונים והמשך חג שמח:)

הנושא נעול

מישהו/י?

לי יש את האקווקס ואני מאוד מרוצה. הוא מנקה ממש טוב ומייבש את הרצפה, אני משתמשת בו כמעט כל יום והוא ממש טוב לניגוב יומיומי של הבית. אני יודעת שהוא יכול לעבוד 4 שעות בלי חיבור אבל אני מפעילה אותו לפחות כי אני לא צריכה יותר, זה די זריז והדירה שלי קטנה ככה שזה מספיק הרבה לפני.

גם אני התבלטתי המון לפני שקניתי אבל לא מצאתי אחד שגם שואב, שוטף ומייבש. בקיצור הכי מרוצה בעולם (מסוג הדברים שלא יודעת איך הסתדרתי בלי זה לפני חחח)

לי יש את האקווקס ואני מאוד מרוצה. הוא מנקה ממש טוב ומייבש את הרצפה, אני משתמשת בו כמעט כל יום והוא ממש טוב לניגוב יומיומי של הבית. אני יודעת שהוא יכול לעבוד 4 שעות בלי חיבור אבל אני מפעילה אותו לפחות כי אני לא צריכה יותר, זה די זריז והדירה שלי קטנה ככה שזה מספיק הרבה לפני.

גם אני התבלטתי המון לפני שקניתי אבל לא מצאתי אחד שגם שואב, שוטף ומייבש. בקיצור הכי מרוצה בעולם (מסוג הדברים שלא יודעת איך הסתדרתי בלי זה לפני חחח)

או, סוף סוף מישהו ענה :)

ממש טוב לשמוע, הייתי קצת סקפטית לפני ואני קצת יותר רגועה עכשיו.

תודה רבה, עזרת לי מאוד. 

בס"ד

הי.

האם רכשת לבסוף את השואב?

אם כן, אפשר לשתף חוויות?

אנחנו לפני רכישה

בס"ד

הי.

האם רכשת לבסוף את השואב?

אם כן, אפשר לשתף חוויות?

אנחנו לפני רכישה

רכשתי אותו לאחר שקיבלתי עוד מספר המלצות מאנשים.

בגדול אני ממש מרוצה, חווית השימוש מאוד תואמת את מה שתיארה כאן perachdove

וגם השירות היה מצויין. בהצלחה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר