מגבות מטבח נקיות – זה חובה!

מגבות מטבח נקיות – זה חובה!

מגבות מטבח הן בערך הדבר הכי מזוהם שיש, כי בניגוד למגבות רגילות – הן מהוות מקור לרוב הזיהומים הבקטריאליים במטבח שלכם. חיידקים מסתובבים להם חופשי עלמגבת המטבח והם מתרבים במהירות. לכן חובה להחליף לעיתים קרובות את מגבות המטבח – בתדירות גבוהה יותר מכל מגבת אחרת. הידעתם?

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

יש לי סטוק של מגבות מטבח וכל הזמן מחליפה. ןבכביסה מכבסת בהרתחה

אני מחליפה מגבות מטבח כל יום .

מגבת מטבח זה המקום להכי הרבה זיהומים לכבס בהרתחה ואפילו להשרות באקונומיקה  כך אני נוהגת...

אחרי הכתבה בטלביזיה על חומרי הנקוי אני נזערת שבעתיים. החומרים רעילים ... לקרא היט מה הם מכילים

אאא... נסחפתן

שכחתם את ידית המקרר מלאה חיידקים , נניח הוצאנו בשר ועכשיו סגרנו את הדלת  החחידקים שם קולי סטופטוקוקים ומה לו.

יש לי מחלה לגבי מגבות מטבח כל חוגדש קונה חדשים פשוט יש לי סריטה הם חייבים להיות נקיים וחדשים

כן לפעמיים לא ממש מקיפדה עד שאני רואה פתאום שהמגבת צריכה הרתחה דחוף תמיד יש לי במטבח 3 מגבות בשימוש

יומי

משתמשת יותר במגבות נייר 

מגבות מטבח אצלי בבית חייביפ להיות נקיים אני מחליפה כל יום מגבת אחרת היא ממש דביקה ולא נעימה

אם המגבת לא נקייה מה עשינו בזה? ברגע שהיא לא נקייה ואני מנגבת איתה את היד הוא משטח אני רק מלכלכת יותר מאשר מנקה לכן בוודאי שצריך שהם יהיו נקיות

מגבות מגבות מטבחחחחחחחח לפעמיים אם לא שמים לב ולא מחליפים פשוט יש להם ריח נורא שזה מגיע למצב כזה אני פשוט זורקת 

מגבות נטבח ומגבות אמבטיה אצלי חייבם להיות הכי נקיים ומריחים הכי טוב

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר