איך מנקים את השיש במטבח?

איך מנקים את השיש במטבח?

לא משנה כמה נקפיד על תחזוקה טובה של השיש בחדרי אמבטיה או במטבח,לא נוכל באמת להימנע מהתיישנות טבעית של השיש. לשם כך ישנה אפשרות לחדש את השיש באמצעות ליטושו.
בדרך כלל נוקטים בשיטה של הליטוש יותר במרצפות הבית - אך אפשרי להחיל אותה גם על משטח העבודה במטבח.
ליטוש שיש מומלץ לעשות כאשר השיש נראה ישן ועמום - ורק על ידי בעל מקצוע. בגמר הליטוש מורחים סילר שתפקידו למנוע ספיגה (רק לאחר שמנקים את השיש ניקיון יסודי).
יש לתחזק את השיש במטבח באופן יומיומי ולנקות אותו מבלי לפגוע בו.שמירה על איכות השיש כוללת הימנעות מהנחת כוסות על המשטח -  במיוחד כוסות המכילות משקה חם.
באופן כללי רצוי להימנע ממפגש של חום עם משטח. אם נשפך מים על השיש יש לייבשו מייד על מגבת נייר כדי למנוע ספיגה של המים בשיש - מה שעלול לגרום לעכירות השיש עם הזמן.
בנוסף, לא מומלץ להשתמש בחומרי ניקוי אלימים כגון:מסירי שומנים חמים או קרים, חומרי ניקוי מורידי צבע או בספוג הפלא.
אני אישית משתמש ב-סנו ג'ט למטבח שמשאיר ריח נעים ושיש מבריק.
מתי בפעם האחרונה דאגתם לשיש שלכם?

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

השיש אצלי במטבח   בן עשרים שנה והוא כחדש  לא משתמשת החומרים מידי פעם מנקה עם סבון כלים 

והוא מבריק ונראה חדש.

השיש לי הוב 30 ונראה חדש ... הניקוי ברם וכלור  הכי נקי שיש.

כן אני עשיתי פעם אחת ליטוש סילר בשיש ואני רוצה לומר שהשיש יצא מבריק

וחדש ומאז אני שומרת עליו ומנקה וגם אשתמש בטיפים שלך

לפני שנה עשיתי  מטבח חדש וכמובן שיש חדש אני ממששומרת עליו כי השיש הראשון שלי היה כבר גמור

השיש לי בן 20 שנה והוא ממש חדש לא ידעתי שניתן לעשות לו ליטוש טוב לדעת למקרה הצורך

לדעתי שיש לא מתבלה מהר אבל כמובן שצריך לשמור עליו

גם אני  משתמשת ב-סנו ג'ט למטבח

לי יש שיש ישן מה שנקרא שיש חברון .כל שבוע אני מנקה אותו בסנו ג'אוול  קרם ג'ל ,,כולל את האריחים הוא נהייה לבן ומבריק ממש תענוג גם בכיור כל יום אני שופכת טיפה וזה מונע ריחות ומנקה את כל הכתמים של התה והקפה

אני תמיד מלטש באמצעות כלי העבודה שנמצאים בבית שלי, והעבודה יוצאת פשוט נהדרת!

מומלץ להשתמש גם בנייר שיוף לסיום העבודה.

בהצלחה :]

חשוב להיות מומחה ומבין עניין כדי ללטש בבית עם מכונות - יכול להיות מסוכן או הרסני לשיש, חשוב להיזהר!! אני אדבוק בסנו ז'אוול חחח

מנהלת פורום "חולי ניקיון"

מנהל הפורום
250+

עוקב

מומחה ל- ליטוש שיש באזור המרכז, אשמח לתת לכם עזרה גם בפרטי!

אם מישהו צריך ליטוש אני מבינה שיש לנו פה מומחה, בינתיים אני אמשיך לנקות היטב חחחח

גבר שאוהב רכבים, אופנועים ואקסטרים וגם לבשל ולנקות - נשוי+4 ומת על זה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר