מכסים את האוכל במקרר?

מכסים את האוכל במקרר?

לעיתים אנו נוהגים להכניס אוכל למקרר מבלי לכסות אותו במכסה - לפעמים מתוך עצלנות ולפעמים כי אנחנו לא חושבים שצריך. בשביל זה חשוב להבהיר את הנושא אחד ולתמיד: חובה לכסות את האוכל כשמכניסים אותו למקרר. גם אם מדובר בסלט או באוכל מבושל. הכיסוי מונע היווצרות חיידקים וריחות לא נעימים במקר..

אוכל מבושל רצוי להכניס למקרר בכלי זכוכית ולא בכלי פלסטיק. בכלי פלסטיק למשל יש חריצים שבהם נוטים להתיישב חיידקים. זכוכית גם ניתנת לניקוי יותר בקלות.

מה אתכם מכסים או מתעצלים?

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

מכסה תמיד אם לא מכסים האכול מקבל מין שכבה יבשה כזאת שזה ממש מגעיל

אני שמה בפלסטיק שאריות של אוכל אשמש רק בזכוכית בהמלצתך

תודה קאדן הטיפים שלך ממש עוזרים לי בכל פוסט שאת עושה

לא תמיד מכסה מתעצלת ולכן אני תמיד זורקת את מה שלא כיסיתי לצעריייייייי

מכסים ולא מכסים לפעמיים אין זמן או עצלות ולא מכסים אני חושב שאני יעבור לתבניות זכוכית כמו שצריך עם מכסה ואז גם זה נשמר וגם זה נראה יפה ומסודר במקרר

שאמא שלי מביאה לי פעם בשבוע אוכל הכל אצלה מסדר בכלי זכוכית וממש כייף להכניס למקרר צריך ללמוד מאמא 

אני תמיד מכסה אבל קרו מקרים בעבר שלא כיסיתי ולא ידעתי שזה לא בסדר עד שקראתי את מה שכתבת. טוב לדעת את זה.

המשך גלישה מהנה בוואלה! פורומים

אני תמיד מכסה ומשתמש רק בכלים מזכוכית פעם השתמתשי בתבניות פלסטיק וזה משאיר ריח לא צטוב בתבנית

כלי זכוכית קל לשטיפה ולא משאיר ריח

אני מכסה תמיד אבל בפלסטיק אולי אתחיל בזכוכית בזכוכית זה נראה יותר נקי והגייני 

מכסה תמיד, לפעמים עם ניילון נצמד, בדרכ עם כלי פלסטיק נטולי ביספינול מכניסה לכלים אחרי שהאוכל מתקרר מעט.

כלי זכוכית מפחידים אותי בקשר לשימוש הילדים.

אני גם לא מכירה קופסאות נוחות מזכוכית.

הכי טוב לבשל בדיוק לאותו יום ושלא ישארו שאריות.

עכשיו בקיץ צריך לשים לב לאוכל שלא יתקלקל.

תמיד מכסה .. לרוב בכלי פלסטיק שאני נוטה להחליף לעיתים קרובות ...תמיד נעלמים איך שהוא . לפעמים בזכוכית יותר כבד שורט את המשטח של המקרר . ולעיתים בכלי הגשה עם נייר נצמד .

ערב טוב,ראשית אני תמיד מכסה שלא יתערבבו ריחות של אוכל אחר. שנית אני כבר למעלה מ-5 שנים משתמשת רק בכלים מזכוכית לאכסון  אוכל זה הרבה יותר הסתתי ובלי ריחות של פלסטיק. כיום יש הרבה קופסאות זכוכית במקום פלסטיק השוק מוצף קצת יותר יקר אך נעים וקל לניקוי הרבה יותר.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר