מרסס בצווארון וזה כמו חדש מי שלא ניסה עדיין אני ממליץ מאוד לנסות הרגשה מעולה שהצווארון נקי

מוצר באמת מעולה... אבל יש כתמים עיקשים שרק סינטבון רגיל עושה את העבודה. אבל אין ספק שמוצרי סנו טובים

לפני כשבוע נשפך לי רסק על החולצה הלבנה,ריססתי על הכתם ולא האמנתי שייצא.ואכן בסיום הכיבוס עדיין נמצא כתם אמנם חלש יותר.אך לתדהמתי לאחר ייבוש החולצה הכתם נעלם כלא היה.מוצר נהדר מומלץ בכל בית.

כל מי שיש לו ילדים קטנים (בעיקר בנים....) או נשואה לגבר או גבר בעצמו. חייב את זה לעצמו

לא להאמין בכלל אילו כתמים קשים ועיקשים רק זה הצליח להעלים, לא קליה ולא אגוזים........

חובה חובה חובה

רססתי על כתם בחולצה ואחר כך הכנסתי למכונה ואכן הסיר את הכתם. ורססתי על המזרן ושפשפתי עם מברשת ניקה וגם הריח נעים מאוד

לא נסתי עדיין את המוצר.... לאור ההמלצות של הפורום בהזדמנות הראשונה התנסה - למרות שאני לא משנה בדר"כ ממה שאני רגילה.

תודה.

סנו קל רסס כבס הוא מוצר מעולה להסרת כתמים בבגד במפות ושמיכות. כשילדי מביאים את בגדיהם עם כתמים, אני מצליחה להסיר 

בקלות את הכתם ומיד ממליצה על המוצר, וקונה לה במתנה. 

ניסינו את התכשיר מעולה לכתמים חדשים פחות טוב לכתמים ישנים .בהשוואה למוצרים דומים שקיימים בשוק מוצר טוב ואיכותי שעושה את העבודה.

יש לי ילדה שאוהבת ללבוש בגדים לבנים , בערב הם מלאים כתמים אני מרססת את רסס כבס של סנו מחכה שתי דקות ומכניסה למכונה , וכל פעם אני מופתעת מחדש שכל הכתמים נעלמים ,ומה שהכי חשוב בניגוד לחברות אחרות התרסיס לא משאיר כתמים צהובים  דבר שקרה לי כמה פעמים והרס לי המון בגדים עם חברות אחרות . למי שיש ילדים קטנים שמלכלכים זה מוצר חובה בבית

כשכל בני הבית לפעמים אוכלים בכיף גם החוצה והמכנס לפעמים משתתפים.התרסיס אפקטיבי מאוד.לא קרה שריססתי  ולא הוסר הכתם לאחר הכביסה.מאוד יעיל פרקטי גם לא יקר

מוצר מעולה....אני משתמשת בו הרבה

מוצר זה עושה את העבודה שלו בחוכמה ביעילות וללא פגיעה בבד או משאיר כתמים אחריו מוצר מעולה.

מוצר מעולה עושה את העבודה כמו שצריך!! ממליצההה

מוצר מהמם 

מוריד את כל הכתמים אפילו חומציים במיוחד 

אני משתמשת תמיד תודה רבה

מעולה מוריד כתמים בתוך כמה דקות כאילו לא היו

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר