מוצר השבוע : סנו קל רסס כבס להסרת כתמים ולכלוך לפני כביסה

סנו קל רסס כבס מסיר כתמים מבגדים צבעוניים ולבנים לפני הכביסה - ביד או במכונה. מתאים לכל סוגי הבגדים, יעיל במיוחד במקומות בעייתים כמו חפתים, צווארונים ואזורי בית השחי, הברכיים והמרפקים.

מתאים גם להסרת כתמים ללא כביסה.

מכירים את המוצר?

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

יום אחד אבא שלי בא אליי עם חולצה לבנה וחדשה ואני בדיוק הכנתי עוף ברוטב...ואופס, כששמתי את המנה לאבי בצלחת כל הרוטב השפריץ על החולצה. ריססתי על החולצה סנו קל, חיכיתי כמה דקות, כיבסתי ביד ותליתי בשמש. התוצאה היתה חולצה נקייה, ללא כתמים, כחדשה. אמנם הכתמים היו חדשים וישר כיבסתי, אך הרוטב הכיל מרכיבים רבים שבד"כ לא יורדים, גם אם מייד מכבסים. מרוצה מאוד.

סנו רסס ונגב מוצר מעולה ....ביום חמישי  הבן שלי חזר

עם מדים של חיל האויר  עם הרבה קטמים שחורים

שמתי סנו רסס ונגב השארתי  את החומר כמה דקות 

הברשתי עם מברשת  והכנסתי למכונה המדים יצאוו ללא 

כתמים......

כי אין כמו סנו......

אילנה

מוצר נהדר , לפני הכביסה אני מרססת על הכתם והכתם נעלם . מוצר מאוד יעיל חובה בכל בית . 

מרוב סופרלטיבים שאני מחלקת למוצרים זה עלול להיראות לכם שאני מסתפקת במועט.אז ככה שלא.אין כתם אבל איםן כתם שהסנו רסס וכבס לא הסיר.מומלץ ביותר ביותר.שנים של נסיון טוב וחויובי  אין על סנו אבל המוצר הזה באמת ייחודי

מוצר מעולה ממולצף בכל בית במיוחד עם יש ילדים קטנים שיש להן הרבה כתמים בבגדים

עוד מוצר מעולה של סנו מוצר יחודי ללא ספק מי שעדיין לא ניסה אני ממליצה בחום

כל כתם שריססתי יצא כלא היה מעולהההההההה

יש לי את המוצר בבית אבל עדיין לא השתמשתי בו לעומת זאת הילד של השכנה שלי לכלך בגד וכמובן שזה עשה כתם נתתי לשכנה לנסות והיא לא מוכנה להחזיר לי את המוצר היתה מאוד מרוצה בדרך כלל אצלי בבגדים אין ממש כתמים כי אין לי ילדים קטנים לכן כרגע זה נשאר אצלה שתהנה

חולצה חדשה שאני חולה עליה התלכלה לי מקשופ  לא האמנתי שניתן להוריד את הכתם ניסית

עם המוצר ואני ממש לא האמנתי הכתם ירד

זה עשה לי את היום איזה מזל שיש כאלה שמיצרים כאלה מוצרים

תמיד יש כתמים לצערי גם לנו הגדולים. לפני הכנסה למכונה אני מרסס בסנו ומכבסת והכתמים נעלמים תודה לאל ולסנו כמובן.

מכירה את המוצר ומשתמשת בו כאשר יש כתמים

המוצר עובד טוב ועושה את העבודה

סנו  רסס וכבס מוצר מעולה בכל בית עוזר מאוד להוריד כתמים

מהבגדים ממולץ בכל בית.

המוצר מעולה יעיל ביותר, והעיקר מוריד כתמים , עושה עבודתו נאמנה, פשוט מוצר שחייבים בכל בית. 

המוצר  מעולה להסרת כתמים לפני הכביסה,עם ניחוח נעים ומאוד יעיל,עושה את העבודה כמו שצריך. מוצר חובה !!

פשוט מאד המוצר מעולה  ואין מה לומרהיה לי מספר כתמים עלחולצות פשוט לקחתי ריססתי עם סנו 

והפלא ופלא הכתמים נעלמו כלא היו כי על  סנו אין  מה לומר מוצרי על....

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר