מה עושים כשהבית מתמלא בשיער של כלבים/חתולים?

מה עושים כשהבית מתמלא בשיער של כלבים/חתולים?

איך תוכלו להימנע מבית מלא בשערות? אז זהו שלא ניתן למנוע מחיית המחמד שלנו להשיר שיער – אבל אנו בהחלט יכולים להפחית את הנשירה. מומלץ להקפיד לא לרחוץ את בעל החיים בתכיפות גבוהה מדי, להקפיד על מזון מאוזן, להבריש מדי יום את חיית המחמד כשתי דקות, להוסיף תוספי מזון לתזונת הכלב כגון ויטמין E, אומגה 6 ונוגדי חמצון. בקיץ מומלץ לספר את הכלבים – במיוחד את אלה בעלי הפרווה הארוכה. הפתרון החשוב ביותר הוא סירוק – סירוק יסודי של הכלב או החתול יעזור לשמור על ניקיון הבית וגם יחזק את שרירי השערה של הכלב – דבר שיביא לפחות נשירה בבית.

מה אתכם? מכירים את הבעיה? 

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

יש לי כלב זקן ו3 חתולים שאני מסרקת בכל יום, מטפטפת אמפולה בשם רולושיון שמרפאה גם אוזנים מפרעושים. אמפולה נהדרת ממליצה ולהאכילם במזון איכותי שימנע מהם את הנשירה. 

לא מכניסה בעלי חיים הביתה .

זה מה שאנו עושה מברישה כמעט כל יום ויש פחות נשירה אבל זה לא מונע לגמריי זה ברור

הכלבה שלי נימצא לרוב בחצר ואים לי את הבעיה של נשירת שיער בבית אבל אני מבירשה אותו 3 פעמיים בשבוע ומקבל אצלי טיפול מלכותי

מכירה את הבעיה לכלבה שלי יש נשירה אבל הבעייה היא אצלי שאני מצעצלת לסרק. אבח אאמץ אצ הרעיון

ברור זאת בעיה אצל כולם אין מה לעשות אם אוהבים חיות צריך לקחת בחשבון את הבעיה 

אני מסרקת הרבה אבל בכל זאת כמו שקאדן אמרה זה לא ממש פותר את כל הבעיה זה רק מקל

הייתי מאוד רוצה כלב בבית אבל הסיבה היא נשירת השערות אין לי זמן וכח להתמודד על זה שיש ילדים קטנים בבית אולי שיגדלו אני אקח כלב

אוהבת חיות בבית ויש לי כלבה מקסימה בעיית נשירת השיער זאת באמת בעיה אבל לא מוותר על כלב בגלל בעיה כזאת

לצערי אין לי כלב או חתול אני רואה אצל אחי בבית כמה הוא סובל מכל בעיית הנשירה ולי אין זמן לזה וחבל

חולי ניקיון לא מכניסים חיות :)

תודה על הטיפים אני אשתמש בזה בטוח כח אני מאוד אוהבת את הכלבה שלי ואני יעשה הכל כדי שהיא תראה טוב ופחות שערות בבבית

מזל שלהם 

אין הסרת שיער בלייזר לחתולים? emo_01.png

ועכשיו ברצינות, יש כמה פתרונות אפשריים כשהבית מתמלא שערות.

ראשית אפשר לעבור דירה.

שנית יש את הרובוטים שמטיילים לבד בבית, הם אולי יעזרו

שלישית יש את הרולרים של דבק שניתן להסיר איתם שערות מביגוד, ריהוט וכו'

רביעי והכי חשוב, אולי מהנדסיי סנו יפתחו איזה ספריי נגד שיער שמתיזים עם השימפנזה והיא לא תגדל יותר שיערות?

אני מוכן לעשות את הניסויי של הספריי הזה על עצמי emo_01.png

שתהיה שנה מעולהה-לה-לה

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

אצל חולי הניקיון גם הבן זוג הוא מיותר לא רק הכלב.....

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר