מוצר השבוע : סנו סושי שקיות אשפה חזקות במיוחד!

יש לי את המוצר הזה והוא גאוני. כל מסת האשפה מחזיקה היטב!!!

מוצר גאוני חובה בכל בית

סנו סושי שקיות אשפה גדולות, חזקות,  מחזיקות אשפה בכבוד, 

מאוד יעילות, רצוי בכול בית, ממליצה בחום, אצלי זה נמצא באופן קבוע

בדרך כלל השקיות זבל מטפטפות בדרך לפח. אבל לא השקיות של סנו הן יזקות ועמידות. הטובות ביותר. וגם ידידותיות לסביבה הכי חשוב

מוצר איכותי מומלץ בחום משתמשת רק בזה שקית חזקה לא נקרעת כמו שאר השקיות מניסיון 

שקיות גדולות עבות וחזקות,מיץ הזבל נשאר בפנים ולא יוצר לו שביל זיהוי מהיכן יצאה השקית ולאן הגיעה.

שקיות חזקות ונוחות לשימוש יש להם קיבולת גדולה שרוך הקשירה הופך את הריקון לפרקטי ונקי יותר.

מוצר מצויין 

שקיות מעולות, מול המתחרות אפשר לומר בוודאות שאלו השקיות הטובות והחזקות באמת, וגם יש להן ריח נעים כשה פותחים אותם , לא נקרעות וסובלות משקל רב!! מומלץ מומלץ!!

שקיות איכותיות חזקות ויעילות מאוד, בהשוואה לשקיות של חברות אחרות היא השקיות חזקות ומחזיקות משקל רב, לא נוזל מהן, בעלות ניחוח עדין ונעים. מומלץ בחום

אחלה של שקיות  ... סוף סוף שקיות שהשרוך לא נקרע והן לא נוטפות . חזקות במיוחד ונושאות משקל רב

מוצר מצוין, מפתיע

שקיות חזקות מאוד לא נקרעות והעיקר אטומות

השקיות של סנו הוא מוצר גאוני ואיכותי. מריחות טוב ולא נקרעות. חוסכת ממני להניח מגבונים לחים מתחת שקית למניעת ריח. 

שקיות מעולות אטומות גדולות ולא נקראות בדרך לפח. פשוט מוצר נפלא

עוד מוצר איכותי מבית סנו, שקיות שמיועדות להחזיק את כמות הזבל בלי להקרע או לדלוף, חוט קשירה חזק, לסיכום מוצר איכותי ביותר.

כמו כל מוצרי סנו סושי, שקיות מעולות, חזקות ועמידות

מה שאהבתי שהחבילה בדיוק בכמות הנכונה להיכנס למגירת חומרי ניקוי שלי(נו זאת שמתחת לכיור)....

מה שפחות אהבתי זה המחיר.....(

סנו סושי שקיות.

שקיות גדולות, חזקות. מחזיקות מעמד, קל לשליפה, לא דולפות,

אני מאוד מרוצה.

ממליצה בחום.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר