כלים חד פעמיים – למה זה טוב?

כלים חד פעמיים – למה זה טוב?

לאחר יום עבודה ארוך, כשאנו יושבים בערב מול הטלוויזיה, אוכלים ושותים בסלון – הרגע הקשה ביותר זה לנקות את הסכו"ם אחרי השימוש – כשאנחנו כבר סחוטים לגמרי מהיום הזה. הפתרון הנוח ביותר- שרבים משתמשים בו – הוא להשתמש בכלים חד פעמיים ובסוף הארוחה להשליכם לפח. אז נכון, אתם יכולים להשאיר את הכלים בכיור אבל חבל שהמטבח שלכם יסריח מכלים מלוכלכים. כלים חד פעמיים הם פתרון מעולה לימים קשים: עבורכם ועבור הילדים שלכם. עלותם לא גבוהה גם – אז אל תחשבו פעמיים.

מה אתכם? משתמשים בכלים חד פעמיים? מתי?

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

כלים חד פעמי זה הדבר הכי נחוץ בכל בית ....

אני אישית בכל קניה  אישית אני קונה כילים חד פעמי נוח יעיל ונקי

והיום יש כילים חד עמי ברמה מאוד גבוהה ומאוד יפים.....

ממולץ

כלים חד פעמיים  אני משתמשת כשיש הרבה אנשים וגם כוסות חד פעמיים

לחם או לקר אך ביום יום שרק בעלי ואני לבד בבית משתמשת בכלים רגילים , 

האמת - תמיד.

אני לא אוהב לאכול בצלחות חד פעמיות, אבל אני כן משתמש בסכום חד פעמי וכוסות חד פעמיות. קל יותר ולא כזה נורא. כשבאים אורחים, לעומת זאת, אני תמיד משתמש בכלים רגילים.

המשך גלישה מהנה בוואלה! פורומים

אני לא חובבת כלים חד פעמיים. זה מוריד מהאיכות של המנה. אני מעדיפה לעבוד שעות נוספות בשטיפת כלים

אני לא נוהג להשתמש בכלים חד פעמיים. זאת אומרת, הייתי עושה את זה בצעירותי. היום אני במקום אחר קצת (מרגיש מוזר לכתוב את זה על כלים חד פעמיים אבל זה כל כך נכון)

כלים חד פעמיים דבר רע !!!! חשבו על הירוק! למה לזהם?קצת ריח בכיור לא הורה.

הורג

לא אוהבת כלים חד פעמיים רק בפיקניק אני משתמש בחד פעמי בבית לא

בערב לאחר יום עמוס ומעייף אוכלים מול הטלויזה מעדיפה כלים חד פעמיים זורקים והולכים לישון

משתמשת הרבה זה מקל על שטיפת כלים 

אני הרבה פעמים משתמש בחד"פ היות וזה נגיש יותר ואחכ לפח והכל נקי

אבל שיש לי כוח אני מוציא כלים ואחכ שוטף עם התכשירים של סנו.

מה עם זיהום הסביבה? מה נסגר איתכם? גם בגדים לובשים פעם אחת וזורקים? אפשר לחשוב שכל הזמן באים אליכם 60 איש להתארח. מה שעות נוספות? מה? אז תשקיעו רבע שעה ביום בשטיפת כלים עוד לא שמעתי על מישהו שמת מזה. לאומת זאת בעלי חיים בים מתים מכל הפלסטיק הזה שכל כך נח לכם סתם לזרוק אחרי שימוש אחד, אנחנו בני האדם חיים בתוך זוהמה אדירה שאין לנו כבר איך להיפטר ממנה, מי התהום שלנו מזוהמים....

אז תשטפו כלים, אפשר לחשוב....

מה עם זיהום הסביבה? מה נסגר איתכם? גם בגדים לובשים פעם אחת וזורקים? אפשר לחשוב שכל הזמן באים אליכם 60 איש להתארח. מה שעות נוספות? מה? אז תשקיעו רבע שעה ביום בשטיפת כלים עוד לא שמעתי על מישהו שמת מזה. לאומת זאת בעלי חיים בים מתים מכל הפלסטיק הזה שכל כך נח לכם סתם לזרוק אחרי שימוש אחד, אנחנו בני האדם חיים בתוך זוהמה אדירה שאין לנו כבר איך להיפטר ממנה, מי התהום שלנו מזוהמים....

אז תשטפו כלים, אפשר לחשוב....

נכון מאוד.
זה אולי עוזר להשאיר את הבית נקי אבל את הסביבה זה הורס (רוב החד"פ).
לשימוש יום יומי אני ממש נגד חד"פ, אפשר טיפה לטרוח ולשטף כלים או להשאיר למחר.

והמים עם הסבון בשטיפה לא מזהם...

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר