מוצר השבוע : סנו ריצפז fresh home בניחוח ספא מרגיע

מוצר השבוע : סנו ריצפז fresh home בניחוח ספא מרגיע

סנו   ריצפז fresh home (פרש הום) בניחוח ספא מרגיע עם אפקט בישום מתמשך, המאפשר ליהנות מתחושה של בית נקי ומניחוח נפלא, שעות רבות לאחר השטיפה.

ארבע פעולות במוצר אחד: מנקה, מבריק, מבשם ומגן. מתאים לכל סוגי הרצפות: קרמיקה, גרניט פורצלן, שיש ועוד.

מה דעתכם? האם ניסיתם את המוצר?

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

סנו פרש אכן  מוצר שנעים לשטיפת הריצפה מנקה היטב ומשאיר ניחוח  

של פריחה וניקיון.  

עוד מוצר מעולה של סנו. הרצפה נעימה למגע חלקה מבריקה והבית מריח ניחוח מרגיע. מעולה.

I don't like the scent of most cleaning products and try to clean as much as I can with just water and vinegar, but even I have to admit that Fresh does leave a fresh scent - not heavy like some other products that make you feel like you ought to be wearing a gas mask when you use them

אני שנים משתמשת בריצפז הירוק נגד תיקנים ומאוד אוהבת. אך לאחרונה התחלתי לשטוף עם סנו פרש הום וגם התחברתי לריח שמשאיר לאורך זמן ולנקיום והברק. פשוט מוצר נעים וידידותי. 

אני שנים משתמשת בריצפז הירוק נגד תיקנים ומאוד אוהבת. אך לאחרונה התחלתי לשטוף עם סנו פרש הום וגם התחברתי לריח שמשאיר לאורך זמן ולנקיום והברק. פשוט מוצר נעים וידידותי. 

אני תמיד מנסה משהו חדש לאחר השימוש סנו ריצפז fresh home בניחוח ספא מרגיע

אני שוטפת את הבית יותר מתמיד פשוט מריח ניפלא ונותן הרגשה של ניקיון

משתמשת במוצר זה נהנת מריחו וברק הרצפה.

סנו ריצפז

ניקיתי את הריצפה עם סנו ריצפז,   ממש נקי מבריק

הריח ממש טוב ונעים, ריח אורנים טבעי.

ניסיתי אהבתי,

ממליצה בחום

השבוע ניסיתי את סנו ריצפז ספא מרגיע

תרכיז רחני 4   באחד

לניקוי יסודי ומבריק

עם אפקט הבישום המתמשךךךךךךךךךךךךךךךך

הרצפות נקיות ומבריקות

והבית מריח ריח טוב ומבריק ריח של ניקיון

תנסו ממליצה

אחד המוצרים היותר טובים בשוק....

תמיד ניסיתי אחרים ואף אחד מהנוזלי ניקוי רצפות לא השאיר ריח טוב כלכך הרבה זמן אחרי

לגמרי הנוזל שטיפה הכי טוב שאני מכירה 

אני ניסיתי מוצר נהדר עושה את העבודה .הכי חשוב חוץ מהניקיון שהמוצר לא מחליק אני שוטפת יחפה וזה מאד חשוןב ליי. הוא מנקה ביסודיות את הריצפה בסמיחוד במטבח לאחר הבישולים

מוצר מצוין שבהחלט עושה את העבודה. מנקה ומבריק את הרצפה ומשאיר ריח גם אחרי. בנוגע לריח עצמו - כבר עניין של טעם. אני פחות אהבתי, בטוחה שיהיו הרבה שכן ייתחברו ויאהבו את הריח. בכל מקרה - מוצר מצוין.

ניסיתי את ריצפז סנו פרש והופתעתי מעוצמת הריח הנעים שנשאר לאחר זמן רב

זאת בנוסף לניקיון והברקת הרצפה.

לדעתי- המוביל בקטגורייה!!

יש לי 3 חתוולים בבית ובכל יום אני שוטפת את הדירה בריצפז סנו פרש שהוא כבש אותי בריחו ניחוחי ובהברקה של רצפה. 

ממליצה בחום מוצרי סנו הנהדרים ומיוחדים. והמלצתי אותם גם לבנותי שאוהבות ומשתמשות בסנו. 

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר