מוצר השבוע : סנו ספארק נוזל לניקוי כלים

השבוע בפעם הראשונה שהשתמשתי בנוזל הכלים סנו ספארק. הריח נעים ועדין ובכלל הרגיש לי נעים לידיים. והכלים יצאו נקיים. מומלץ.

שנים הייתי נעולה על מוצר אחר ולא מצאתי לו תחליף....

עד שגיליתי את המוצר  המדהים סנו ספארק

ומעכשיו אי אפשר להזיז אותו ממני

מוצר מצויין ומאד מומלץ

רק מי שמנסה מבין!!

מזה תקופה שאני השתמשתי בפיירי ולא העזתי לנסות אחר עד שניסיתי את סנו נוזל כלים ספרק מוצר מעולה עושה את העבודה על הצד הטוב ביותר. ציון 10 ממני.

מוצר מעולה! מנקה ומעולה וריח נפלא! מומלץ!

סנו ספארק נוזל לניקוי כלים בניחוח לימון רענן, מנקה ומבריק, מסיר שומנים, יעיל וחסכוני במיוחד (נבדק דרמטולוגית).

מה דעתכם? האם ניסיתם את המוצר?

מוצר מושלם ...כל מה שרשום: מנקה, מבריק, מסיר שומנים, יעיל וחסכוני - נכון ואמיתי.

I often find it hard to get all the soap off dishes so I was glad to see that with Sano Spark I don't have that problem.

Great product.

מצוין. מנקה ומבריק ומעבר לזה גם ידידותי לעור הידיים והבקבוק מאוד נוח לשימוש.

מבריק לי את הכלים והריח מושלם

מבריק לי את הכלים והריח מושלם

ניסיתי והופתעתי, מבריק ומחטא, לא מפספס טיפת לכלוך וחסכני שחוסך את הזמן של הניקוי במדיח כלים. לא מחליפה אותו בנוזל ניקוי כלים אחר. אהבתי. 

ריחני ,נעים למגע ,עושה את העבודה לא פחות טוב מנוזלי ניקוי מוכרים אחרים. 

מאז ותמיד הייתי משתמשת בו , מסיר שומנים בקלות, ופשוט עושה את העבודה !!!!!!!

ניסיתי את נוזל הכלים סנו ספארק,  מוצר מצוין, מפרק את השומנים, מנקה כמו שצריך, מריח טוב, ידידותי לידיים,   ממליצה בחום.

סנו ספארק נוזל כלים,  יעיל במיוחד  ממיס את השומנים,   הכלים יוצאים מבריקים,  ידותי לידיים,   מריח טוב,   עושה את העבודה כמו שצריך,   אהבתי,

שבת שלום לכולם

ניסיתי את המוצר לאחרונה ואני ממליצה בחום. הוא חסכוני מכיוון שהוא בא  גם עם משאבה לחיצה וגם מכיוון שהוא סמיך .

היו לי כתמים של שמן על החולצה שמתי את הנוזל כלים למשך הלילה  לא היה זכר לשמן כל הכתמים הוסרו ,

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר