מוצר השבוע: סנו פורטה פלוס

מוצר השבוע: סנו פורטה פלוס

סנו פורטה פלוס - נוזל רב עוצמה לניקוי תנורים, מסיר ביעילות שומן שרוף ולכלוך קשה מתנורים, סירים, מחבתות וכד'.
מכיל מתז קצף לפיזור החומר על המשטח אותו מנקים.
יש להשתמש בכפפות גומי בעת השימוש.

מה דעתכם על המוצר? ספרו לנו

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

בתור בשלנית כמעט מכורה הכיריים מתלכלכים לי מאוד. בסיום כל בישול אני מרססת עם סנו פורטה פלוס את הגז ואת התנור. שותה כוס קפה וחוזרת לנקות בקלות רבה. מוצר יעיל מאוד ועוזר לנקות לכלול קשה בקלי קלות. מרוצה ממנו מאוד.

אני משתמשת בסנו פורטה פלוס באופן קבוע . הוא נוח לשימוש, חסכוני ויעיל .

אני משתמשת בו בעיקר לניקוי הכיריים והגז , הם יוצאים נקיים ומבריקים ולדעתי זה מוצר חובה בכל בית .

בדיוק לפני שבוע חדשתי את המלאי של חמרי הניקוי וקניתי שוב את הפוראה פלוס. חומר נפלא המלצתי לחברה ומאז היא מברכצ אותי על המלצת המוצר 

מלי ששון

המוצר הזה יותר מעולה ממעולה. מנקה מצוין ובקלות.

מעניין אם לאחר שהמחבת שלי שהיתה שרופה לתפארת חוותה על הנירוסטה שלה איך הדבר המדהים הזה מנקה האם בפעם הבאה היא תנקה את עצמה לבד....

כפפות גומי חובה! המוצר חזק!

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מוצר מעולה ממליצה בחום השתמשתי בו כאשר קפץ לי שמן מהמחבת והוריד את כל הכתמים מומלץ ביותר!!

יש לי פלנצ'ה כבדה מברזל וזה סיוט לנקות אותה מאז שהתחלתי להשתמש בפורטה פלוס, אני רק מרסס, ממתין 10 דקות והכל יורד עם קרצוף קליל- מוצר איכותי שעובד מצויין גם על כיריים ותנורים

השתמשתי כבר במוצרים שונים דומים אבל סנו פורטה פלוס נותן את התוצאה הטובה ביותר , ריסוס קל ולאחר כמה דקות המתנה מנקה במגבת נייר . כמעט ואין צורך לשפשף . מנקה את התנור , מיקרו וטוסטר . 

כאשר רוצה לנקות את הלכלוך השרוף הקשה  מתחתיות הסירים נעזרת גם בסקוטשברייט.

ממליצה לנסות את סנו פורטה פלוס . בטוחה שתאהבו

סנו פורטה פלוס נמצא אצלי באופן קבוע והיה יעיל מאד בניקוי המטבח והתנור ביום העצמאות .הוא ניקה בקלות וביעילות כתמי שמן מהטיגונים ,ניקה בזריזות גם את המחבת פסים .מוצר מומלץ בכל מטבח .

כמובן שאחרי אפיה מיד מרססת סנו פורטה פלוס והתנור ניראה תמיד כמו חדש מוכן לסבב נוסף של אפיה בישולים.

מאז שגיליתי את סנו פורטה פלוס, אני לא מחליפה אותו בשום תרסיס ניקוי אחר, שגרם לאלרגיה בנשימה. ועם סנו פורטה הכל מבריק

נקי וקל יותר בניקוי המטבח. ממליצה למשפחה ולחברות, מבחינתי מוצרי סנו עבורי איכות חיים שלא מחליפה בשום מוצר אחר. 

סבטלנה. 

מנקה ביעילות ובזריזות את השמן והלכלוך. מאוד מרוצה ,מוצר קבוע אצלי במטבח

סנו פורטה פלוס מנקה ומסיר שומנים בקלות מנקה איתו

מחבתות תנור תנורון צ'יפסר כל משטח הקרמיקה סביב הכירים

התזה קלה והכל מבהי במהירות ולא קטלני , בעבר השתמשתי בתכשירים

אחרים שעשו לי חורים בתנור האפיה, בקיצור ממליצה בחום.

דבר מדהים מנקה את הסירים בצורה מעולה מומלץ ובעיקר את כל מה שנימצא במטבח

מוצר חובה בכל בית, מנקה את הכיריים והסירים משומנים בקלות רבה.

עצה ידידותית להשתמש עם כפפות כשעובדים עם החומר.

אולי מוצר טוב לתנורים אבל לבני האדם הם מסוכנים הריח החריף שלהם וצריבה בעיניים

חומץ עם מים עושה יותר טוב את העבודה

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר