מוצר השבוע: מקסימה ג’ל כביסה Mix & Wash

מוצר השבוע: מקסימה ג’ל כביסה Mix & Wash

ג'ל כביסה ייחודי המאפשר לכבס בלי להפריד כביסה צבעונית, בהירה וכהה.

* הטכנולוגיה החדשנית מונעת מעבר צבעים מבגד לבגד.
* המוצר מתאים לכל מכונות הכביסה ולכל סוגי הכביסה.
* הוא מסיר כתמים ולכלוך בכל הטמפרטורות - גם במים קרים.
* ניתן לשלב בגדים בצבעים שונים – אך לא מומלץ לשלב בגדים לבנים.

חשוב לציין: אין להשתמש במוצר עבור בגדים שעוברים כביסה בפעם הראשונה. רק אחרי 5 כביסות ראשונות – השתמשו במוצר הזה עבורם.

מאוד יעיל ומאוד מומלץ.

ניסיתם? בואו לשתף אותנו בזה...

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

בשבוע שעבר  השתמשתי בנוזל הג'ל Mix & Wash בפעם הראשונה . פשוט תענוג . ללא חשש מלאתי מכונת כביסה עם כביסה בצבעים שונים . קודם הייתי חייבת לאגור כביסה בשביל ליצור הפרדה אז זהו , אין יותר צורך. סל הכביסה מתמלא הכביסה צבעונית והופ למכונת הכביסה.

מוצר מדהים, עושה עבודה נהדרת, שמתי את כל הכביסה מעורבבת מה שלא עושה בדרך כלל, והצבעים לא התערבבו היה פשוט מדהים, חסכון זמן אדיר, ומוצר שנותן מקסימום ריח וכביסה נקיה , כל הכבוד על המוצר וההמצאה. 

השתמשתי בסנו מקסימה מיקס אנד ווש , הכביסה יצאה נקייה וריחנית . לא הייתי צריכה להפריד בין הבגדים מחשש שיעברו הצבעים והבגדים יהרסו ואני מאוד מרוצה וממליצה על המוצר בחום :)

מוצר שעובד באמת ! ניסתי המון חומרי כביסה ותמיד בסוף ירד הצבע או שהבגדים התקמטו וכמובן להפריד בין כביסה בהירה לכהה ולאחר שניסתי מוצר זה נגמר ההפרדה בין כיביסה בהירה לכהה נגמר הזריקת בגדים בגלל שהם נהרסו מוצר מומלץ מומלץ מומלץ חובה בכל בית !!

אני  משתמשת עם סנו מקסימה ג'ל לכביסה מוצר מעולה עם ריח נעים 

מקסימה ג'ל לכביסה גם מנקה טוב גם ריח שנשאר בבגדים

אין כמו סנוemo_127.pngהמלצה לכל הזמן

emo_126.png

מוצר נוסף ומעולה של סנו. הנוזל שומר על צבעי הבגד מעניק לו ברק מסיר כתמים בקלות. בקיצור אין כמו סנו.

התאהבתי!!!!

המוצר מעולה,ריחני,מנקה בצורה יעילה.

סיימתי עם אבקת הכביסה.

אהבתי. נח לשימוש ריח נעים וכביסה יוצאת נעימה .

מלי ששון

אני משתמשת בדרך כלל באבקת כביסה ,חברה המליצה לי על הנוזל כביסה של סנו ,השתמשתי בו כבר ארבע פעמים זה נהדר אין זליגה של צבעים מבגד אחד לשני , הריח מאד נעים ואין שאריות של אבקת כביסה על הבגדים.

בקיצור  מאמצת בחום.

רחל

מרוצה מאוד המוצר ממליצה בחום

כמו תמיד המוצרים של סנו מעולים מאוד מאוד ממליצה

אין על סנו המוצר מעולה כמו תמיד לא מאכזבים מהיום אני משתמשת רק במוצר הזה לכביסה

המוצר לכביסה טוב חששתי בהתחלה אבל הוכיח את עצמו כמו כן המרכך ריח מדהים

I have used  Sano Maxima for years. Can't wait to try this new product. Just yesterday I was hesitant to put a red dish towel in with some blue sheets.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר