סנו מקסימה מבשם בגדים ואריגים

אשתי השתמשה בו וציינה את הריח הנעים לאורך זמן שקיבלו הבגדים והמצעים . מוצר שכדאי שיהיה בכל בית

היי, צר לי לומר אבל מהמוצר הנ"ל: סנו מקסימה מבשם די היתאכזבתי, נכון הוא קליל ונעים אבל הוא לא עושה את העבודה, השתמשתי במוצר דומה שהוא יותר טוב ומחזיק יותר לאורך זמן.

יש לי בת בפנימיה לא תמיד מצליחה לכבס בזמן ולפעמים נתקעת בלי בגד נקי. אז נכנס לפעולה מבשם בגדים של סנו.. אף אחד לא מרגיש שזה בגד ממוחזר... נודף ממנו ריח טוב. אני מפזרת קצת גם בארון הבגדים. ריח טוב לא מזיק לאף אחד.

כלקוחה שאוהבת שהבית מריח טוב וכן הבגדים- המוצר מצויין!!

מתיזה גם בארונות הבגדים וגם בבית לאווירה מושלמת.

הריח עדין ומיוחד- מוצר מומלץ בחום.

I HAVE  USED SANO MAXIMA LAUNDRY DETERGENT FOR YEARS AND ALWAYS BEEN PLEASED WITH IT. i THINK THE LAUNDRY SMELLS JUST FINE WITHOUT HAVING TO SPRAY IT WITH ANYTHING ELSE.

I HAVE  USED SANO MAXIMA LAUNDRY DETERGENT FOR YEARS AND ALWAYS BEEN PLEASED WITH IT. i THINK THE LAUNDRY SMELLS JUST FINE WITHOUT HAVING TO SPRAY IT WITH ANYTHING ELSE.

מוצר מצויין, ריח כמו מרכך כביסה ,בבוקר מרססת על הבגדים לילד ולי ,רק בכמות עדינה ואז כל היום מריח נעים ואפילו מקבלת מחמאות .

כמו כן משתמשת לאחר החלפת המצעים פשוט כייף ,רייח של נקיון.מומלץ מאוד

סנו מבשם בצורה איכותית והריח נשאר לאורך זמן!

עם הזמן, הריח של הכביסה נעלם והייתי צריך שיהיה איזשהו ריח על הבגדים.

סנו עושה את העבודה מעולה! לכל מקום שאני הולך שואלים "מה זה הריח הזה?" ולא מפסיקים להתקרב אליי.

עבודה יפה! מוצר מומלץ לכל בית בישראל!

מוצר מעולה משתמשת ומאוד מרוצה

מבשם עדין עם ריח נעים ומרענן שנשאר לאורך זמן,משתמשת לבישום בגדים וגם כמטהר אויר לאוירה נעימה יותר :)))

מאוד מרוצה!!

המוצר איכותי, משאיר ריח רענן על הבגדים, נשאר לאורך זמן, מוצר מדהים לדעתי שעושה את תפקידו. 

שבוע טוב

כל עוד המוצר הוא כחול לבן, אז לקנות.

כל הקונה מוצרי כחול לבן, נותן פרנסה לעוד ישראלים, מגדיל את היצוא...

שבוע טוב,

מבשם, עם ריח מדהים :) נשאר לאורך זמן, מאוד איכותי, בהחלט שמחה שיצא לי להכיר את המוצר ואקנה אותו עוד רבות בהמשך .

השתמשתי במבשם הכביסה של סנו יש לו ריח נפלא , הכביסה יוצאת נקייה ורעננה . אני נותנת לו ציון 10 !!!

גם כשייגמר לי אני בהחלט מתכוונת לקנות אותו שוב .

משמשת במוצר באופן קבוע אחרי שטיפה ונקיון הבית .

בחדר השינה בחדרי הילדים. במקלחות   ריח מעודן נעים להכנס לחדרים.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר