סנו מקסימה מבשם בגדים ואריגים

סנו מקסימה מבשם בגדים ואריגים

מבשם אריגים של סנו

סנו מקסימה מבשם בגדים ואריגים בניחוח אהוב - Fresh Cotton, עם אפקט בישום המעניק לאריג ניחוח מפנק שנשאר לאורך זמן.

מצוין להתזה על בגדים, מצעים, וילונות, כריות ובתוך ארון הבגדים.

המוצר מכיל טכנולוגיה מיקרוקפסולרית ייחודית המשחררת ניחוח בהדרגתיות ומבטיחה בישום מתמשך לאורך זמן לקבלת תוצאה מושלמת. מומלץ להתיז ישירות על בגדים ואריגים אחרים.

מכירים את המוצר? אני ממליצה בחום.
נסו ותהנו

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

סנו  מקסימה מבשם אריגים הוא מעולה עם ריח ניחוח אבל צריך להשתמש בזהירות לא לרסס הרבה כי הריח מאוד דומיננטי אני מרססת מעט גם אחרי טיגון כדי שלא ישאר ריח במטבח .

סנו מבשם אריגים, מצוין לשימוש אחרי כביסה, גם בבגדים ישנים שלא מריחים טוב הוא מפיח חיים ומרענן

לאחר יום בישול אינטנסיבי השתמשתי בו כדי לאוור את הבית,

התוצאות משביעות רצון- ריח הבישולים כמעט ונעלם לחלוטין

אהבתי את הריח ואת המרקם הנעים שמשאיר לבגד

מרוצה מאוד מאוד ממליצה לכל מי שעדיין לא ניסהemo_08.png

מבשם האריגים ריחו נעים לא אגרסיבי,משדר ניחוח של נקיון,אני מאוד אוהבת חשה כאילו ואני בבית מלון באופן קבוע.אני משתמשת גם בארון הבגדים,בשירותים,במטבח,בחדרים ובכלל נותן תחושת נקיון.

משתתמשת תמיד ומרוצה מאוד כל מוצר של סנו מעולה

מוצר מעולה מפיץ ריח טוב של כביסה לקחתי את זה לטיול והשתממשתי בו ביום השני לבשם את הגדים היה ניחוח ותחושה שיצאו כרגע הבגדים מהכביסה ממליצה בחום !

אין על סנו מוצרים מעולים ומועילים!

תודה לך קאדן על העידכונים הטובים, אפשר להיות רגועים.emo_45.png

למבשם של סנו יש ריח נעים אבל אסור להפריז , בדיוק כמו שאסור להפריז עם בושם. אני משתמשת במבשם על כביסה נקייה  , סוודרים שהוצאתי מהארון וגם אחרי טיגונים למיניהם שאני עושה במטבח.

יופי של מוצר

היי

סנו מקסימה מרסס ריח מעולה

מרוסס אצלי בחדרי שירותים.. וגם בארונות של הבגדים לאקסטרא ריח ...

אני ושאר חברותי מכורות ..

שבוע טוב לכולם הריח מעולה שימושי אני מרסס איתו כמעט את כל הבית נותן ריח טו

סנו מקסימה מרסס מעולה עם ריח נעים ומשרה ריח נעים לאורך זמן ממולץ ביותר

emo_127.png  

תמישכו לייצר ופרסם מוצרים טובים ואיכותיים 

תודה אילנה

מרסס של סנו עם ריחות נעימים ביותר ותחושה מרעננת בכביסה, משתדלת לרכוש יותר מאחד, להעביר לבנותי. ואשמח למוצרים חדשים. תודה אור. 

מבשם אריגים של סנו

סנו מקסימה מבשם בגדים ואריגים בניחוח אהוב - Fresh Cotton, עם אפקט בישום המעניק לאריג ניחוח מפנק שנשאר לאורך זמן.

מצוין להתזה על בגדים, מצעים, וילונות, כריות ובתוך ארון הבגדים.

המוצר מכיל טכנולוגיה מיקרוקפסולרית ייחודית המשחררת ניחוח בהדרגתיות ומבטיחה בישום מתמשך לאורך זמן לקבלת תוצאה מושלמת. מומלץ להתיז ישירות על בגדים ואריגים אחרים.

מכירים את המוצר? אני ממליצה בחום.
נסו ותהנו

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר