מוצר השבוע: סנו אינסטלטור נוזלי

סוף,סוף מוצר שגם עושה את העבודה ביעילות,מישתמשת כמעט מידי יום .מצויין ביותר,שכמובן רכשנו גם בעבודה לשימוש יום יומי .תודה לסנו

המוצר מעולה .

היתה לי סתימה במקלחת ואמרתי אנסה את המוצר הזה ...הופתעתי מאד לטובה פעלתי לפי ההוראות והסתימה נעלמה כלא היתה .

מעכשיו המוצר אצלי בבית יהיה קבוע וגם אצל כל מי שאני מכירה נגד סתימות ובכלל נגד ריח לא נעים לתחזוקה שוטפת .

מוצר מצויין.

אני מישתמשת בו גם למניעה. כל יום שישי. הריח נעים ולא חומצתי כמו המוצרים האחרים. יעיל ומוצלח.

אותי אישית זה משרת נהדר. לטיפול ולמניעה.

מומלץ ביותר!

עושה את העבודה יחסית ביעילות ציון 8 מיתוך 10

שווה

מצויין

פשוט יעיל , יעיל ופשוט

בעיני עוד מוצר שווה של סנו, אין ספק שהוא עושה את העבודה ולא פחות חשוב אין ריח חזק. מומלץ!!!

המוצר מצויין!!!

כטיפול מיידי וכן כטיפול מנע לצנרת הביתית. אחת לכמה ימים עושה טיפול מניעה והריח לא חריף מידיי,

תכשיר מצויין ומומלץ.

מאוד מרוצה מהמוצר כדאי לנסות למי שעדיין לא התשמש במוצר הזה

I only learned about this product recently and am quite pleased with it. Easier to use than the granule type.

השתמשתי במוצר בכיור האמבטיה שכל הזמן נסתם, החומר עשה את העבודה ועוד בניחוח נפלא!

מוצר מצויין אמת שעד לאחרונה הייתי משתמש במוצר של החברה המתחרה אבל מאז שניסיתי את שנייהם אני יכול להגיד לכם שמוצר זה עושה את העבודה ביעילות ובמהירות .

מוצר מעולה, פותח סתימות קלות עד בינוניות , תוצאה מיידית!!!

מומלץ מומלץ!!!!

ערב טוב

לא רוצה לקלקל לכם את החגיגה.

חומצת מלח עושה עבודה טובה במחיר נמוך מאד.

שופכים מים רותחים, מחכים כמה דקות, ואז שופכים חומצת מלח נוזלית.

יש שמשתמשים בסודה קאוסטיק..

בהצלחה.

המוצר מצוין! שימוש קבוע במוצר יפחית מאוד סכנה לסתימה וגם אם תהיה יפתח אותה (אלא אם נפל לכם בטון באסלה ואז תביאו פטיש אוויר שיפצח את זה).

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר