מוצר השבוע: סנו אינסטלטור נוזלי

מוצר השבוע: סנו אינסטלטור נוזלי

סנו אינסטלטור נוזלי פותח סתימות בצנרת הניקוז בתוספת javel .

הוא מסיר שומנים, מונע ריחות ושומר על צנרת פתוחה.

מומלץ לתחזוקה שותפת של הצנרת בבית.

ממליצה מאוד מתוך הנסיון האישי שלי.

מה אתכם? מכירים את המוצר? משתמשים בו?

שתפו אותי

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

המוצר אינסטלטור נוזלי בעיניי מעולה אני משתמשת בו כטיפול שוטף ומונע.הריח לשמחתי לא דוחה   כמו יתר המוצרים הקיימים בשוק.הוא יעיל ומיידי.אני משתמשת גם כשיש בעיה והסתימה קלה או קצת יותר בעייתית משתחררת קלות.גם המחיר סביר.ממליצה ביותר.חג שמח ללא סתימות

מוצר מעולה אני משתמשת בו כמעט מידי יום כדי לשמור על הצנרת ואין לי יותר סתימות כמו שהיה לי תמיד

ממליצה בחום כדאי לנסות

קיבלתי אותו במתנה ואני מרוצה. תודה לחברת סנו וחג שמח. 

מוצר מעולה אני משתמשת בו והוא מאוד יעיל .......emo_56.pngemo_56.pngemo_56.pngemo_56.pngemo_56.png

עם סנו אין סתימות........

חג שמח

מוצר מדהים, עושה עבודה נהדרת, מהיר ואיכותי, משתמשת בו  המון, יעיל ופשוט לדעתי מוצר מדהים. 

המוצר מעולה כל תכשיר אחר שישתמשתי

לא עשה את הפעולה 

של המוצר של סנו

מוצר מומלץ מומלץ מומלץ חובה בכל בית פתח לי את הסתימה בכיור לא צריך יותר אינסטלטור אם יש לכם את המוצר הזה !!

הכיור במטבח כל הזמן נסתם והמוצר הזה פותר לי את הבעיה, פשוט לשימוש ויעיל, מצויין

עד היום השתמשתי בסודה קאוסטיק לפתיחת סתימות. אשמח להשתמש בסנו אינסטלטור שברשותי לא יצא לי עדיין להשתמש אדווח תוצאות .חג חנוכה שמח לכולם.

המוצר אינסטלטור נוזלי מעולה אני משתמשת בו כטיפול שוטף ומונע. המוצר יעיל ומיידי ואני משתמשת בו כשיש לי סתימה וזה משחרר בקלות.

חג חנוכחה שמח.

המוצר אינסטלטור נוזלי מעולה אני משתמשת בו כטיפול שוטף ומונע. המוצר יעיל ומיידי ואני משתמשת בו כשיש לי סתימה וזה משחרר בקלות.

חג חנוכחה שמח.

מוצר מצוין, מונע סתימות ומטפל בהם!

אני אהבתי ואמשיך להשתמש בו

גם בעבר השתמשתי במוצרי סנו לפתיחת סתימות אבל שימוש בסנו אינסטלטור נוזלי עושה את השימוש נוח יותר שכן אפשר להשתמש על בסיס שבועי בלי צורך לסיים את האריזה בשימוש אחד. בהחלט עושה את העבודה.

סוף,סוף מוצר שגם עושה את העבודה ביעילות,מישתמשת כמעט מידי יום .מצויין ביותר,שכמובן רכשנו גם בעבודה לשימוש יום יומי .תודה לסנו

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר