מוצר השבוע: אנטי קאלק 4 ב1

תכשיר מצויין!!! מוריד כל לכלוך בקלות ובלי מאמץ. מוצר נהדר.

את האנטי קאלק המצויין דווקא ניסיתי בכיור ובמטבח אחרי שטיפה של המון כלים הופתעתי מאד לטובה שאחרי דקה בערך הצבע הלבן חזר להיות בוהק והברזים נצצו כאילו רק אתמול ניקנו .

התכשיר גם נוסה במקלחת ובכיור באמבטיה והתוצאות היו מבריקות עם ריח רענן והמקלחת שוב ללא אבנית ונקייה ביותרללא כל מאמץ של שיפשוף .

אנטי קאלק מצויין להכול: מבריק את הכיור ומוריד אבנית באמבטיה ללא מאמץ, תמיד אהבתי את המוצר הזה

מרססת והלכלוך יורד בקלות, טוב לאחת כמוני שאוהבת לתחזק את הבית במינימום מאמץ. 

משתמשת באנטי קאלק כל הזמן אבל בעיקר כשצפויים לי אורחים ורוצה להשוויץ בברזים מבריקים , מרססת " אנטי קאלק" והתוצאה מדהימה , ניגוב קל אחרי דקה או שתיים והברזים מבריקים כמו מראה . ממליצה בחום

אוי סליחה נכנסתי בטעות לפורום נקיון.

סליחה על ההודעה. הכל בגלל שהעכבר במחשב שלי הפסיק לעבוד.

בכל אופן נשמע מעניין המוצר הזה

התגובה שלי לגבי אנטי קלאק 4 פשוט מוצר מעולה מורד את כל השומנים מהכלים ומהגז

שיש שומן כבד מאד שורה תחתונה חברת סנו מוצר 1 בארץ

ממליצה לכולם לרכוש רק מוצרי סנו כי על סנו לא מתפשרים נקודה..

מוצר חזק ויעיל השתממשתי בו לאחר בישול כאשר כל הכיריים היו מלוכלכות הוריד את הכל ואפילו הפך אותו להראות חדש !! מוצר חובה ממליצה בחום מי שלא קונה מפסיד זמן  ועצבים מוצר זה מוריד בשניות לכלוך !!

טוב אז מדובר שאני הכי אוהב ואני הכי משתמש בוא עושה את העבודה בצורה מושלמת !!

תכשיר מצויין!

הישתמשתי במס' מוצרים של חברות שונות וזה הטוב ביותר.

מנקה את האבנית והחלודה,

מלבין ומותיר את המישטח מבריק

זהו. אני בחרתי! לא מחליפה!

I have used this product for a long time and always been pleased with the results.

התכשיר היחיד שבאמת עובד!!!

מומלץ!!!

סוף סוף המזג אויר אפשר לי לנקות את ריהוט הגינה,כמובן שהשתמשתי בתכשיר ואין לי אלה רק לשבח.בולדוזר

מעולה מוצר מעולה מאוד מאוד מרוצה

מוצר מעולה ובסיסי אצלי בבית חובה לכל אחת ואחד !!

מוצר מעולה!!!!!

משמש אותי לכל איזור בבית, חייבת להודות שהשימוש העיקרי שלי בו היה בעיקר לא בטיחות ואחרי קריאה בפורום הבנתי שזה בכלל מוצר מושלם למטבח....)

לגמרי מוצר בסיסי שמקל מאוד בעבדות היומיומית.....))))

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: meridance1
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר