מוצר השבוע: אנטי קאלק 4 ב1

מוצר השבוע: אנטי קאלק 4 ב1

סנו אנטי קלאק רב שימושי

מנקה כללי רב-שימושי לכל הבית. 4 פעולות במוצר 1: מסיר אבנית, שומן, חלודה ולכלוך קשה במיוחד.

מעולה לברזים, כלים סניטרים, קרמיקה, נירוסטה, חסרינה, סירים ומשטחי מטבח. 

ממליצה מאוד. נסו ותהנו!

מה אתכם? מכירים את המוצר? משתמשים בו?

אשמח לקבל תגובות,
תודה

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

ניסיתי כל תכשיר כלשהו להוציא שומן מהכיריים ושום דבר לא עזר עד שהשתמשתי בתכשיר של הנ"ל של סנו.

עושה את העבודה מצויין. מומלץ.

מכירה את המוצר ומשתמשת בו הרבה מרוצה מאוד וממליצה בחום על המוצר,

תודה לסנו על המוצרים המיוחדים שלכם שעושים את העבודה כמו שצריך

אני מאוד מרוצה. הוא מנקה מעולה

מוצר מדהים, משתמשת בו המון , עושה את העבודה בצורה מושלמת, מומלץ בחום.

ניסיתי כל תכשיר כלשהו להוציא שומן מהכיריים ושום דבר לא עזר עד שהשתמשתי בתכשיר של הנ"ל של סנו.

עושה את העבודה מצויין. מומלץ.

אנטי קאלק עושה עבודה  מצויינת מבריק הכל מסיר לכלוך ואבנית הברזים נוצצים וגם הכיאים והתנור נירוסטהה. נקיון וברק מושלם. רב שימושי.

המוצר מעולה, אני משתמשת בו קבוע , לא מחליפה אותו במוצר אחר, מנקה ומסיר את כל האבנית בצורה מקצועית !!!

מרוצה מאוד וממליצה אותו לכולם!! 

מוצר מיוחד במינו מנקה מבריק מסיר חלודה מבלי לגרום נזק למוצר.

מומלץ בחום מסיר את השומנים בקלות נוח מאוד במיטבח טוב מאוד לניקיון הכללי של המטבח לשיש ברזים עושה את העבודה

מוצר מעולה!!

השתמשתי בו לברזים וכיורים, כל האבנית ירדה הברזים נראים כמו חדשים

הריח של החומר קצת לא נעים אבל מתנדף תוך כמה שעות

מומלץ ביותר

emo_127.pngemo_127.pngמוצר מעולה ניסיתי  את האנטי קלאק ואני מאוד נהנת מימנו הוא משאיר ברק ומוריד אבנית ממש תענוג

טוב שיש סנו.......

אני משתמשת שנים באנטי קלאק חומר מעולה מבריק את האסלות הכיורים הברזים . ננקה אצ הכיריים ותבניות עם שומן. פשוט חומר מעולה. אני קונה לאחרונה את הבקבוק הגדול וממלאה את התרסיס

מלי ששון

את מוצרי אנטי קאלק אני מכירה מזמן.המוצר הזה הוא עסקת חבילה בבקבוק אחד....כל מילה שרשומה בפרסום -בסלע.המוצר מעולה ויעיל  באופן מיידי.אם אתם סקפטים לגבי החלודה-גם את זה הוא מעלים כמעט.אני ממליצה בכל פה על המוצר הנהדר הזה

ערב טוב,

מכירה את המוצר עוד הרבה לפני שקיבלתי את המוצר כדי לתת חוות דעת. מוצר שעושה את העבודה, מנקה ומבריק את כלי הנירוסטה, תבניות, סירים ועוד.. ואני מאוד מאוד מרוצה ממנו וממליצה. רק אתמול המלצתי לחברה שלי עליו ואני בטוחה שגם היא תהיה מרוצה.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר