מוצר השבוע: סנובון עם אפקט קצף פעיל

מוצר השבוע: סנובון עם אפקט קצף פעיל

השבוע אנו מזמינים אתכם לנסות את הסנובון הנוזלי של סנו. 

מדובר בנוזל לניקוי אסלות שבונה שכבת הגנה נגד לכלוך ואבנית, מנטלר ריחות רעים וקוטל % 99.9 מהחיידקים!

ניסיתי בעצמי ואני מאוד מרוצה.

מה איתכם? נסו אותו וספרו לנו מה דעתכם עליו

בברכה,
קאדן
מנהלת פורום חולי ניקיון

הנושא נעול

גם קוטל חיידקים ןגם מגן מאבנית וואו מוצר השנה 

גם קוטל חיידקים ןגם מגן מאבנית וואו מוצר השנה 

מנקה מעולה מוסיף ברק אך לא הסיר אבנית.

מנקה ומבריק מעולה אך לא הסיר אבנית

נוזל לניקוי אסלות של סנו מדיף ריח לימוני נעים במיוחד , עושה קצף מנקה ומבריק ואפילו הוריד אבנית מהכיור הקטן שנמצא בחדר השרותים . התזתי את החומר המתנתי כמה דקות ואז בעזרת מברשת שפשפתי והאבנית שהיתה מסביב לפתח הכיור נעלמה.

המוצר מצויין, מנקה ומבריק ביעילות , מותיר ריח נעים ולא חזק מידי ועושה הרבה קצף המאפשר ניקוי יעיל. !!! 

השתמשתי בסנובון לניקוי אסלה, התוצאות מעולות, האסלה מבריקה, משאיר קצף וניחוח לימוני שריענן את השירותים. אחלה מוצר!!

מוצר טוב ויעיל. הריח מרענן והאסלה נקייה מתמיד.

בשימוש חוזר כן מסיר אבנית קלה ומשאיר ריח רענן של ניקיון. מומלץ במיוחד.

חומר מעולה ויעיל אני משתמשת  בו יש לא ריח שנשאר לאורך זמן האסלה ממש נקייה ומבקריקה........emo_127.pngemo_127.png

הדבר הראשון שעשיתי כשהגעתי הביתה זה היה לנקות את האסלה ,רוצה לשבח את הברק והריח,מדהים כמו כן שפכתי כמות של החומר לכלי של המברשת שכך כל פעם ההנה מאסלה נקייה ומריח נעים.

חומר מעולה יעל ומשאיר ריח לאורך זמן מקנה ומבריק טוב את האסלות........

סנובון

לסנובון אני קורא בונבון.הוא צהוב כמו השמש.ומבריק כיום אמש.נסו אותו ותראו כמה הוא פלא.שימו אותו באסלה .המתינו 5 דקות .ושפשפו במברשת .והאסלה תבריק כנברשת.מוצר עשר  מיצרים רק בחברה .עם הרבה יושר.

ממני יוחאי המבריק

ריח עדין ומאוד נעים, מקציף ברמה גבוהה, ומהר מאוד האסלה מבריקה ונקיה.......

ניסיתי את הסנובון,

תכשיר ניקיון מוצלח שאכן מנטרל ריחות רעים, מגן מפני אבנית ונותן תחושה נקייה יותר.

ממליץ ביותר.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר