סנו מקסימה - מרכך כביסה מרוכז

סנו מקסימה - מרכך כביסה מרוכז

והפעם בואו נדבר על מרכך הכביסה של סנו מקסימה

אני קיבלתי בריח חלב ודבש

מה אתם אומרים על המוצר?

עושה את העבודה?

האם בהשוואה למרככים לא מרוכזים הוא חסכוני יותר?

האם השימוש בו קל?

כיתבו מה דעתכם!

הנושא נעול

והפעם בואו נדבר על מרכך הכביסה של סנו מקסימה

אני קיבלתי בריח חלב ודבש

מה אתם אומרים על המוצר?

עושה את העבודה?

האם בהשוואה למרככים לא מרוכזים הוא חסכוני יותר?

האם השימוש בו קל?

כיתבו מה דעתכם!

גם אני קיבלתי בריח חלב ודבש

התאהבתי

זה קרה בשניה.... מעולם לא הרחתי ריח כלכך טוב

הריח נשאר לאורך זמן על הבגד והכי כיף שבעלי מקבל מחמאות על ריח הכביסה שלו והגננות לא מפסיקות לשאול אותי מה המרכך המעולה הזה.....

הוא מרוכז ביותר ולפיכך גם חסכוני...

הבעיה היחידה שלי שלא מצאתי אותו באריזה גדולה אלא רק בקטנות.... חבל.....

בדרכ המרוכזים מופיעים בקטנות, לא?

גיסי עשה אצלנו כביסה (רווק בלי מכונה) 
הפעלתי לו את המכונה וכשהוא תלה אותה הוא אמר לי - מה זה? שפכת את כל הבקבוק של המרכך? הכביסה ממש ריחנית.

ואני? בסה"כ שמתי פקק :)

כבר אמרתי שאני פריקית של ריחות...

אז פקק אחד זה בגדר המלצה ואני הלכתי על שניים :)

אכן הכביסה ריחנית כפי שמעולם לא היתה.  שובל הריח מלווה את הבגדים זמן רב.  

אני מפעילה שתי מכונות כביסה ביום (ככה זה כשיש 4 ילדים בבית...) והבקבוק הקטן החזיק מעט מאוד זמן...

חסרונות לא מצאתי במוצר מלבד גודל הבקבוק.

אין ספק שהריח נשאר זמן רב יותר מהמרכך הקודם שלי אבל הבקבוק הקטן הזה לא עונה לדרישות הבית.

לגבי חסכון- לא תקף לגביי... אני רוצה בגדים ריחניים :)

גם אני פריקית של ריחות כי בלי זה שום דבר אצלי לא נקי. אז כך סנו מקסימה כשמה כן היא מקסימה בריח שלה ואני מתכוונת לרייח הכחול  ממש מריח טוב, אבל דעו לכם אני לא תולה כביסה בחוץ אצלי הכביסה תלויה על מתקן בבית וכל מי שנכנס חייב להגיד ווואאוווו איזה ריח טוב במה את משתמשת??? בקיצור חייב מרכך לכל מכונת כביסה אצלי.

יצא לי לקנות פעמיים מרכך כביסה בריח חלב ודבש של סנו מקסימה, זה הריח המועדף עליי.

אני לא רואה אותו כמעט בחנויות, רק ביינות ביתן בסניפים מסוימים.

אני קונה את הבקבוק הגדול, לא ראיתי שיש בכלל בקבוק קטן ומרוכז על המדפים.

נשאר לאורך זמן? קצת יותר מהאחרים אבל בהחלט לא משמעותית.

גם אני קיבלתי בריח חלב ודבש (יש מישהו שקיבל ריח אחר?), החלטתי ללכת לפי ההוראות ושמתי בדיוק כמו שכתוב (זה יוצא בערך 3/4 פקק), ויצא מושלם.

אני לא אוהבת כשאנשים הולכים עם עננה של ריחות (ולא משנה אם זה מבושם או ממרכך כביסה), אני אוהבת ריח עדין שמורגש למי שלובש את הבגד ולזה שעומד ממש ממש קרוב ולא יותר מזה, והמרכך היה מדוייק. ריח עדין ולא מכביד. מספיק כדי לתת תחושה מלטפת כשפותחים את הארון ומצמידים את האף לכביסה הנקיה, ריח שנשאר קליל בבגד הנלבש ולא מכביד.

החומר מרוכז ולכן האריזה קטנה ובעיניי זה נפלא כי אני לא אוהבת לסחוב בקבוקים גדולים מהסופר.  מוצר נהדר, אהבתי מאוד ובהחלט אמליץ עליו לחברות emo_14.png

איפה מקבלים??

איפה מקבלים????

toupgrade.co.il סידור מחסנים

להתרשמות מדוגמאות מדפים למחסן - www.toupgrade.co.il/?page_id=48

טוב אז כך , מרכך נפלאה בריח נעים מאוד עושה את העבודה וחיסכוני ביחס למרככים אחרים 

מקבל אצלי את הציון 10 אני אמשיך להשתמש בו :)

האם באמת מישהו מצא בקבוק גדול של חלב ודבש? אני מצאתי רק קטנים, מרוכזים, אבל רוצה גדול כזה!!!!

ברגע שפתחתי את הפקק של המרכך חלב ודבש מרוכז של סנו נידף ריח עדין (שאגב הוא יוניסקס ללא צל של ספק) - האמת? הייתי 'קצת ספקטית לגבי הריח

נחזור מעט אחורה:

במהלך ההריון השני שלי וגם אחריו חוש הריח שלי הפך ליותר מחודד (לטוב ולרע) - דברים כמו בישולים/ירקות וכדומה הם עבורי יותר מידי

וגם ריח של מצעים ובגדים ומגבות נכלל, כך שמצאתי את עצמי מסתובבת בבית ואוספת דברים לכביסה. במקביל חיפשתי מרכך בריח שיהיה נעים ושיחזיק מעמד לזמן ממושך -  התוצאה הסופית היתה לקנות אבקה ומרכך בעלי ריח תואם (מקסימה מאסק!).

אז אם אתם הייתם שואלים אותי על סמך הריח - לא הייתי נותנת צאנס

ואז בא מבחן המעשה -

את הנסיון הראשון עשיתי עם האבקה סנו מקסימה מאסק - וזה היה שילוב שלא עבד - מלחמת ריחות אם תרצו

כשעליתי על הסיבה לקחתי את ג'ל הכביסה שברשותי שאינו בעל ריח חזק ובפעם השניה שילבתי עם המרכך המרוכז חלב ודבש - פקק אחד במכונת כביסה 8 ק"ג - הכביסה יצאה עם ניחוח עדין, שלא ענה על כל ציפיותי

את הנסיון השלישי עשיתי עם פקק וחצי היות ומדובר במכונה גדולה, (וכך אני נוהגת תמיד) - גם פה היה ריח נעים ועדין אך הפעם הוא היה דומיננטי.

ההפתעה היתה לי יומיים אח"כ (ביום בו תקף את מדינתינו מיני שרב, לבשתי את אחת החולצות שכובסו בנסיון השלישי - לקראת סוף היום (לאחר שחזרתי משיעור זומבה) בסבב הקבוע של 'מה הפעם ילך לכביסה' אספתי את החולצה - והחולצה הריחה בדיוק כמו ביום שקיפלתי את הכביסה, עצרתי לרגע מ-2 סיבות: 1. להריח שוב ולוודא שבאמת זהו הריח. 2. לשחזר מה לבשתי באותו היום כדי להיות בטוחה

אז חברים - מרכך סנו מרוכז חלב ודבש בהחלט מתקבל בשמחה אצלי במכונה

ברגע שפתחתי את הפקק של המרכך חלב ודבש מרוכז של סנו נידף ריח עדין (שאגב הוא יוניסקס ללא צל של ספק) - האמת? הייתי קצת ספקטית לגבי הריח

נחזור מעט אחורה:

במהלך ההריון השני שעברתי וגם אחריו חוש הריח שלי הפך ליותר מחודד (לטוב ולרע) - דברים כמו בישולים/ירקות וכדומה הם עבורי יותר מידי. גם ריח של מצעים ובגדים ומגבות נכלל, כך שמצאתי את עצמי מסתובבת בבית ואוספת דברים לכביסה. במקביל חיפשתי מרכך בריח שיהיה נעים ושיחזיק מעמד לזמן ממושך -  התוצאה הסופית היתה לקנות אבקה ומרכך בעלי ריח תואם (מקסימה מאסק).

ואז בא מבחן המעשה -

את הנסיון הראשון עשיתי עם האבקה סנו מקסימה מאסק - וזה היה שילוב שלא עבד - מלחמת ריחות אם תרצו

כשעליתי על הסיבה לקחתי את ג'ל הכביסה שברשותי שאינו בעל ריח חזק ובפעם השניה שילבתי עם המרכך המרוכז חלב ודבש - פקק אחד במכונת כביסה 8 ק"ג - הכביסה יצאה עם ניחוח עדין, שלא ענה על כל ציפיותי

את הנסיון השלישי עשיתי עם פקק וחצי היות ומדובר במכונה גדולה, (וכך אני נוהגת תמיד) - גם פה היה ריח נעים ועדין אך הפעם הוא היה דומיננטי.

ההפתעה היתה לי יומיים אח"כ, ביום בו תקף את מדינתינו מיני שרב, לבשתי את אחת החולצות שכובסו בנסיון השלישי - לקראת סוף היום (לאחר שחזרתי משיעור זומבה) בסבב הקבוע של 'מה הפעם ילך לכביסה' אספתי את החולצה - והחולצה הריחה בדיוק כמו ביום שקיפלתי את הכביסה, עצרתי לרגע מ-2 סיבות: 1. להריח שוב ולוודא שבאמת זהו הריח. 2. לשחזר מה לבשתי באותו היום כדי להיות בטוחה

טיפ קטנטן לפני סיום:
בכל הפעלה של המכונה - את הסחיטה שימו על השהיה ותסחטו רק כמה דקות לפני שאתם מעוניינים לתלות - התוצאה: ריח משמעותי יותר של מרכך הכביסה. הסיבה: רק בשטיפה האחרונה המכונה מעבירה את המרכך לתוף הכביסה, והכביסה נחה בתוך ריח המרכך!

אז חברים - מרכך סנו מרוכז חלב ודבש בהחלט מתקבל בשמחה אצלי במכונה!

ברגע שפתחתי את הפקק של המרכך חלב ודבש מרוכז של סנו נידף ריח עדין (שאגב הוא יוניסקס ללא צל של ספק) - האמת? הייתי קצת ספקטית לגבי הריח

נחזור מעט אחורה:

במהלך ההריון השני שעברתי וגם אחריו חוש הריח שלי הפך ליותר מחודד (לטוב ולרע) - דברים כמו בישולים/ירקות וכדומה הם עבורי יותר מידי. גם ריח של מצעים ובגדים ומגבות נכלל, כך שמצאתי את עצמי מסתובבת בבית ואוספת דברים לכביסה. במקביל חיפשתי מרכך בריח שיהיה נעים ושיחזיק מעמד לזמן ממושך -  התוצאה הסופית היתה לקנות אבקה ומרכך בעלי ריח תואם (מקסימה מאסק).

ואז בא מבחן המעשה -

ההפתעה היתה לי יומיים אח"כ, ביום בו תקף את מדינתינו מיני שרב, לבשתי את אחת החולצות שכובסו בנסיון השלישי - לקראת סוף היום (לאחר שחזרתי משיעור זומבה) בסבב הקבוע של 'מה הפעם ילך לכביסה' אספתי את החולצה - והחולצה הריחה בדיוק כמו ביום שקיפלתי את הכביסה, עצרתי לרגע מ-2 סיבות: 1. להריח שוב ולוודא שבאמת זהו הריח. 2. לשחזר מה לבשתי באותו היום כדי להיות בטוחה

טיפ קטנטן לפני סיום:
בכל הפעלה של המכונה - את הסחיטה שימו על השהיה ותסחטו רק כמה דקות לפני שאתם מעוניינים לתלות - התוצאה: ריח משמעותי יותר של מרכך הכביסה. הסיבה: רק בשטיפה האחרונה המכונה מעבירה את המרכך לתוף הכביסה, והכביסה נחה בתוך ריח המרכך!

אז חברים - מרכך סנו מרוכז חלב ודבש בהחלט מתקבל בשמחה אצלי במכונה!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר