סנו ג'ט לניקוי המטבח

סנו ג'ט לניקוי המטבח

הגיע הרגע לכתוב את דעתכם

סנו ג'ט לניקוי המטבח 
אני בטוחה שהשתמשתם בו הרבה לאחרונה עם כל ההכנות לחג, וגם הניקיונות של אחרי הארוחות

אז מה דעתכם על המוצר?
אהבתם? 
הוא נוח לשימוש?
עושה את העבודה כמצופה?

כיתבו כאן מתי אתם משתמשים בו ואיך
וגם מה דעתכם עליו

הנושא נעול

סקפטית שכמוני. מוצר שאין לו ריח אקונומיקה נמצא אצלי בחזקת לא מנקה.

האמת, הופתעתי.

בשישי האחרון, עברתי למדי ב' ונכנסתי לנקיון המטבח. הסנו ג'ט החדש מנקה בצורה פנטסטית. מבריק ומנקה כמו הגרסה הקודמת של סנו ג'ט אבל ללא ריח האקונומיקה. אפילו ללא כתמי אקונומיקה על הבגדים כך שגם עם הבגדים שלי אין חשש לפגיעה.

לסיכום, סקפטיות עושה קרחת. אני ממשיכה להתיז סנו ג'ט emo_07.png

איזה מוצר גאוני!!!!!

באמת בקבוק אחד שעם קצת עזרה מסמרטוט פותר המון....

את השיש הבריק לי ואת הכיריים ניקה לי ( גם מסיר שומנים...)

את המקרר ממש ניקה ביסודיות, אגב, כתמים שקודם, בנקיונות פסח לא הצלחתי להסיר

אפילו את המסגרות של החלונות שמעל לכיריים ניקיתי איתו,

בקיצור, מוצר מעולה!!! רעיון טוב לאגד תחת בקבוק אחד כל מה שהמטבח צריך....

ניסיתי אותו ואני לא יכולה להגיד שהוא כזה יוצא מן הכלל הריח שהוא משאיר אחריו הוא בסדר.אבל הוא לא ממש הוציא שומן קשה  אחרי בישול על הגז נעזרתי בצמר פלדה כדי להוציא את השומן שנדבק על ראשי הגז לדוגמא.הוא מוצר סביר ונוח לשימוש לסיכום הוא טוב לניקוי קליל של המטבח משהו יומיומי .

אני ניסיתי כרגע רק להתשמש בו לכיורים. את הכיור הראשון שהוא פחות בשימוש יומיומי הוא הבריק בשניה. אף פעם לא היה לי כיור מנצנץ ככה ;) את הכיור השני הוא הבריק אבל לא הצליח להילחם בלכלוכים קטנים עקשניים אבל זה כנראה בגלל שהתשמשתי במטלית לחה, צריך לנסות לדעתי עם איזה ספוג... אהבתי את הריח העדין גם ואני הולכת בהקדם לנסות אותו בשיש ובכיריים

לאחר ביקורות טובות כאלו, כמובן אנסה את המוצר.

תודה על ההמלצות.

הכיורים והשיש נוצצים, לא מספיק לרסס ולנגב צריך קצת לשפשף אבל התוצאה שווה את מעט המאמץ, יוצא נקי ומבריק, וחשוב לא פחות- הריח! הריח נעים, נותן הרגשה שניקו כאן (ולא שריססו והרעילו).

סנו ג'ט למטבח- אהבתי! בגלל הריח, בגלל האריזה הנוחה (תרסיס!) ובגלל שהוא עושה את העבודהemo_45.png

טוב אז החומר מקבל אצלי ציון 8 .
הוא טוב לניקוי כללי יום יומי ריח נעים ונוח לעבודה,
מנקה ביעילות אבל לא יצליח להתמודד עם שומנים קשים בקלות, 
ולכן הוא לא מקבל 10 !

את המוצר ניסינו (בעלי ואני) לראשונה במטרה לנקות את הכיריים. הריח היה מעולה ונתן תחושת נקיון נעימה במטבח וללא מרכיבים כימיים קשים, אך לצערי מלאכה זו לא הצליחה יפה גם לאחר השריה ושיפשוף (כי חצילים שרופים זה חובה אצלינו כל שבת ואנחנו מקציביים כירה אחת לפעולה חוזרת לכל חציל). לאחר מכן עברנו לנקות את הכיור, שם לאחר שחיכינו מספר שניות הכיור היה נקי ונוצץ גם לאחר שהתייבוש. לכן אמרתי לעצמי שכדאי לנסות לראות אם הפורמייקה במטבח תבריק ואכן המוצר הוכיח את עצמו גם שם ודלתות הארון ניראו כחדשות.

את המוצר ניסינו (בעלי ואני) לראשונה במטרה לנקות את הכיריים. הריח היה מעולה ונתן תחושת נקיון נעימה במטבח וללא מרכיבים כימיים קשים, אך לצערי מלאכה זו לא הצליחה יפה גם לאחר השריה ושיפשוף (כי חצילים שרופים זה חובה אצלינו כל שבת ואנחנו מקציביים כירה אחת לפעולה חוזרת לכל חציל). לאחר מכן עברנו לנקות את הכיור, שם לאחר שחיכינו מספר שניות הכיור היה נקי ונוצץ גם לאחר שהתייבוש. לכן אמרתי לעצמי שכדאי לנסות לראות אם הפורמייקה במטבח תבריק ואכן המוצר הוכיח את עצמו גם שם ודלתות הארון ניראו כחדשות.

אז הלכתי למטבח, ובלית ברירה, ניגשתי למלאכה...

פירקתי את הכיריים והתזתי את הסנו ג'ט.  השארתי אותו לעבוד כמה דקות והמשכתי לשיש ולכלים.

כמה התזות, מטלית לחה והשיש הבריק!!!

חזרתי לכיריים העברתי כמה ניגובים ולהפתעתי כל הלכלוך ירד. ואני אומרת להפתעתי כי ממש לא ציפיתי. בד"כ אני מנקה את הכיריים עם ממיס שומנים אגרסיבי עם ריח שמצריך מסיכת אב"כ...

הסנו ג'ט עשה את העבודה, אבל מעל הכל----> הריח!!!

ריח לימוני נעים של ניקיון.

אני פריקית של ריחות ובשבילי חלק מהניקיון הוא הריח שאחריו! והסנו ג'ט סיפק את הסחורה.

אני מרוצה :)

אני מרוצה!!!!!!!!!

החומר מנקה ביעילות נפלאה ( נכון, הוא לא מנקה לכלוך גס אבל לשם כך אני משתמשת בחומרים המתאימים יותר) עם ניחוח שהוא נעים וקליל להבדיל אלף הבדלות ממוצרי ניקיון על בסיס אקונומיקה.

בקיצור ולעניין מוצר שווה מבית סנו :]

תודה רבה עליו. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר