חולת ניקיון

שלום

גם אני חשבתי כך שטוב לי 20 שנה אני חולת ניקיון ועם השנים זה הלך והתעצם - חולי ניקיון הם חולי OCD נקודה .

רק היום שכבר אין בי כח אני הבנתי שאני חולה במחלה הזו ופניתי לעזרה .

חולי ניקון הם אנשים שאין להם מנוחה, שקט או שלווה הם אנשים חרדים .ואנשים חרדים הם אנשים עצובים אז אני מציעה לכול מי  שחי לו באשליה שאני חייתי שטוב לי ואני לא מתביישת בזה שיתעור כי זה רק ילך ויחמיר עם השנים למצב קשה מאוד .

אז תחיו כי חיים פעם אחת . זה בסדר להיות נקי ומסודר אבל לא שזה יטריד באופן כפייתי .

שלום לכולם,

כשילדיי היו קטנים, לא אכחיש הם סבלו בגלל היותי נקיה בבית ויותר מדי, אבא שמים שלח לי חברה ושכנה טובה עד היום והיא עזרה לי עם הטירוף הזה. היום ב"ה בנותיי גדלו, כולנו עובדים בחוץ והבית יכול לחכות בסוף שבוע אנו מנקים את הבית ומשתדלים שהבית ישאר נקי.

חולי נקיון, זו הפרעה נפשית ויש בה תוכן של ריקנות. מנסיון אישי צריך פשוט להירגע ולמצוא תחליף שירחיק את הנפש מהבית.

אין ספק שהסובלים ממנה חייבים לעשות תפנית בדחיפות אחרת הגוף והנפש נשחקים.

בהצלחה. 

את צודקת כיף לך שיצאת מזה בזמן.

גם אני חולת ניקיון בריבוע - ממעטתלצאת לחופשות  על מנת לא לפספף נקייון חולה בריאה מנקה - מרגיע אותי מאוד

גם קצת בשביל הספורט מה רע בזה אף פעם לא הבנתי! חבל ביותר שילדיי לא לקחו קצת מה"מחלה" למה ספר טוב

יכול להיות מרגיע בסדר? למה סרט טוב? או קפה עם חברה מרגיע בסדר? ונקיונות לא? מה עושה את מה שאוהבים

בסדר או לא בסדר? הכל בראש ?

יש אנשים שפשוט הניקיון והסדר הוא חלק מהם: חייבים שהכל יהיה במקום. הכל מצוחצח ונקי, הכל מתוקתק. 

הניקיון עושה להם טוב, מרגיע אותם.

לפעמים הם מנקים במקומות מוזרים, שאף אחד לא חשב עליהם אפילו, ומשום מה, למרות שניקיון זה דבר חיובי- קוראים להם חולי ניקיון.

"כל בוקר אני מטאטא את הבית, זה גורם לי להרגיש טוב", סיפרה לנו חולת ניקיון שילדיה איבחנו אצלה את המחלה, "אני לא בבית עכשיו ואני מוטרדת שהוילונות בבית לא נקיים. בטיסה האחרונה שלי לחו"ל, הטריד אותי שהארון עץ בחדר שלי צובר אבק ושאין מי שינקה אותו. לא יכולה להרפות". 

אתם מזדהים עם "המחלה" הזו?
מכירים מקרוב?
מפריע לכם שקוראים לכם חולי ניקיון?

לא מזדהה בכלל וטוב שכך!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר