הטיפ של סנו: די לחרקים וזוחלים

הטיפ של סנו: די לחרקים וזוחלים

למניעת הופעת חרקים ותיקנים יש לרסס, אחת לחודש, בארונות המטבח (לא על המזון), מתחת למקרר, מתחת לכיור, מתחת לתנור ובחצר ליד פחי האשפה.

יש לכם רעיונות נוספים איך להפטר מחרקים לאורך זמן??

הנושא נעול

ממש אחלה טיפ. רוצים להשאיר זבל על הכיור בלי שיבואו נמלים? תרעילו את עצמכם ואותם באופן שגרתי.

סנו K300 יעיל ביותר נגד נמלים אפשר להישתמש גם בK500

אז שלישמור על ניקיון במטבח שלא היה שאריות של מזון במיוחד דברים מתוקים
מה שמהר מאוד מביא מכת נמלים, ומומלץ מאוד להזמין חברה להדברה מקצועית
בהצלחה דן הדברות

היום להזמין מדביר הביתה יותר מסוכן אשר לחיות עם נמלים

K 500 + חומר הרעלה ירחיק אותם במהירות

במיוחד בקיץ הנמלים יוצאות וגם גוקים מהחורים בקיר ניסיתי הכל ברור שהנמלים יוצאות מהקיר אז מה עושים?

הטיפ שלי ..{הוא לא שלי ..כך למדתי בשיעור תורה} בשיעור  שהייתי בו הגענו לשלמה המלך שרשם " לך אל הנמלה עצל ראה דרכיה וחכם.." ותוך כדי הסברים..מדרשים וכד..נאמר כך: לגבי נמלים יש לקחת נמלה מסוף השורה ולשים אותה בתחילת השורה וכן יש לקחת נמלה מההתחלה ולשים בסןף השורה {להחליף בין הנמלים} וכעבור 10 דק לערך .....נעלמות הנמלים כלא היו.... {תורת אמת נתן לנו}

הטיפ שלי ..{הוא לא שלי ..כך למדתי בשיעור תורה} בשיעור  שהייתי בו הגענו לשלמה המלך שרשם " לך אל הנמלה עצל ראה דרכיה וחכם.." ותוך כדי הסברים..מדרשים וכד..נאמר כך: לגבי נמלים יש ללחוש להן שהן בכלל פרפרים שחיים רק ביערות ברזיל ואז הן ילכו לברזיל (תורת אמת נתן לנו)

הקישון  73....???? "יגעת ומצאת תאמין "...בברכה !

פשוט מאוד - להשאיר את האור דלוק בלילה במטבח באופן קבוע, כל הזוחלים נעלמים, בדוק !

אני שמעתי שציפורן דוחה נמלים.אצלי הייתה מכת נמלים, הן היו באות לקערה של הכלב ועולות על השיש והשולחן במטבח.

קניתי ציפורן (יש בכל חנות תבלינים) חופן בצלוחית קטנה בפינות של שיש המטבח ובנקודות בעיתיות

(שמתי צלוחית ליד הקערה של הכלב). וזה עבד מעולה, הבעיה נפתרה תוך כמה ימים.

סנו 333 פוטר לחצי שנה את בעית הנמלים. בדוק.

ניתן גם לשטוף בנפט, והרבה זמן לא תראו נמלים .

K 500 + חומר הרעלה ירחיק אותם במהירות

HKHKFCBZSCZS

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חולי ניקיון
בחר
בחר