איזון בין קריירה למשפחה

שלום אימהות יקרות!
שמי נופר, אני מאמנת אישית ועסקית, 
בימים אלו אני עובדת על יצירת תכנים לאימהות שהגיעו למבוי סתום מבחינת הקריירה שלהן, אימהות רבות לא מצליחות להגשים את עצמן תעסוקתית עקב הצורך להיות זמינות לילדים ולניהול הבית..
בעזרת התכנים נשים רבות יוכלו להבין איך יוצאים מהמבוך הזה, איך אפשר גם להיות אמא וגם להגשים את עצמן תעסוקתית.
על מנת שאוכל לדייק את התכנים אשמח מאוד אם תוכלי להקדיש כמה דקות ולמלא את השאלון הקצר (השאלון אנונימי).
אם זה מעניין אותך, בסוף השאלון תוכלי להשאיר לי פרטים ואשמח לשלוח לך ראשונה את התכנים.
תודה מראש על העזרה ושיתוף הפעולה, נופר

https://goo.gl/forms/dFAtWRiuBBqUG7zB3

יש לנו תינוק חדש בן חצי שנה, אישתי לא עובדת כרגע ואני משתכר במשכורת של 10K לחודש, בצפי של עלייה בעוד 30 אחוזים בשנה הקורבה, אני גר בחולון ומגיע כל בוקר לכפר סבא בתחבורה ציבורית המתישה של הארץ, לכן חושבים לקנות רכב שיישמש בעיקר אותי אבל גם את אישתי אחה"צ. אין לי ספק שזה משהו שיכול לשפר את חיינו באופן ממש משמעותי, אבל חושש מההוצאה שעשויה להכביד עלינו כרגע מאוד, ( יש קצת חסכונות בצד ). מה שעתכם על לקיחת הלוואה לרכב במצב הכלכלי בו אנחנו נמצאים? כמה זו תהיה התנהלות פיננסית טיפשית? emo_33.png אני באמת חושב שזה יביא אותי להיות בעל ואבא טוב יותר..

צריך לקחת בחשבון את כל ההוצאות של רכב, דלק, רישיון, ביטוח חובה, ביטוח מקיף. תכניס לטבלת ההוצאות שלכם ותבדוק

אכן רכב יכול לחסוך הרבה זמן ולתרום לזמן איכות משפחתי שזה מאוד חשוב.

אנחנו שיפצנו את ארונות מטבח אחרי הרבה התלבטות ובהחלט אנחנו שמחים

דרושים עובדים לעבודה מהבית בשיחות טלפון בתחום ההכרויות, השיחות הם ממספר מיוחד של שירות 1900 בהתאם לחוק התקשרות, העבודה היא רק לענות לשיחות טלפון, כולל גישה מלאה למערכת שבה יופיע כל יום כמה רווח וכמה שיחות בוצעו, המספר הוא שלנו והוא ללא חשיפת פרטים אישיים, שכר גבוהה 120 שקל לשעה לפרטים נוספים אפשר לפנות ל phonecallsonline@gmail.com יניב

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אמהות לתינוקות
בחר
בחר