סבא וסבתא

עד כמה סבא וסבתא של התינוק שלכם מעורבים בגידולו?

יש כאלו שמאוד נתמכים בהוריהם בטיפול, בביביסיטר, בתמיכה נפשית

ויש כאלו שעושים הכל לבד. אם מתוך בחירה שלא יתערבו להם, ואם בגלל אילוצים - כמו מרחק.

ויש כאלו שמשתמשים בעזרת סבא וסבתא באופן מוגבל ביותר

איפה אתם נמצאים על הסקאלה הזו?

מנהל הפורום
20+

אצלי ההורים (סבא וסבתא של הילדים) מאד מתערבים, זו בחירה שלנו כי אנחנו מרגישים שהם תורמים גם לילדים..

Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

מסכים מיכאל, גם אצלנו יש התערבות אמנם לא מאוד וגם בגבול הטעם הטוב, אני סבור גם שיש להם הרבה מה ללמד אותנו ולתרום אבל יחד עם זאת יש לצייר גבול מסויים שלא ייחצה כי בכל זאת יש אבא ואמא בתמונה...

הילדה שלי בת 4 ומספר הפעמים שנעזרתי בהורים שלי או של בעלי הם מספר האצבעות שיש לנו ביד אחת.

אני לא אוהבת את זה שההורים לוקחים את העזרה של סבא וסבתא כמובן מאליו.כי זה ממש לא.

הורים הביאו את הילדים, הורים צריכים לדאוג להם. לא לזרוק אותם כל יום במקום אחר.

כמו האישה ההיא שהראו בכתבה בערוץ 2, רואת חשבון שהבנות שלה גרים אצל הסבא והסבא.

היא רק צריכה להגיע הביתה (ב- 9 בלילה), להקריא להן סיפור ולקוות שירדמו מהר. ואם זה לא הולך, אז היא גם מתעצבנת וצועקת עליהן.

כ'כ עצוב כ'כ מקומם.

הילדים של היום הם ילדים מסכנים. אבודים וחומריים.

עצוב כבר אמרתי?

הורים יקרים לפי דעתי יש לשלב את סבא וסבתא רק כאשר הילדים כבר יותר גדולים ובנסיבות דחופות בלבד כמו להוציא את הילד מהגן שהנחנו ההורים בעבודה ואין בשום אופן לנצל יותר מדי את הצדדים האחרים

אצל גיסתי ההורים שלה מאוד מאוד מעורבים בגידולו של הילד שלהם הבעל לא עושה כלום !! האמא של הבעל ממש מגיעה לעיתים רחוקות והעזרה והטיפול וגידול הילד היא ע"י האבא של בעלי בעיקר וע"י אשתו אבל את רוב שנת ההתחלה הילד גדל עם הסבא היחידי שיש לו והוא ממש נקשר אליו יותר מאשר האמא והאבא שלו שכאמור כמעט ולא עושים כלום !! הנה עכשיו הם נסעו לחול והשאירו שוב את הילד הזה נתון לטיפול הסבא והסבתא מה יהיה אם ההורים של בעלי יצטרכו טיפול בעתיד אני מבטיחה לבעלי ויודעת בטוח  ואמרתי לו זאת שהוא (בעלי) יישא בתוצאות אני ממש מתעבת התנהגות כזו . הסבא ( אבא של בעלי ואחותו) פשוט נקבר בעודו בחיים לא ישן עובד בלילה ולי אין כבר כוחות לזה אני מרגישה כאילו הבת שלו רבאק זה אבא שלך לא אכפת לה ממנו ואכפת לה רק מעצמה הם גם עזרו לפני הולדת התינוק בקניית דירה וקניית כל הציוד הנדרש לי ובעלי אין עדיין ילדים ולא דירה אנחנו גרים אצל אמי מאז הנישואים ואין לנו עזרה כלכלית של ממש מהצד שלו אז אם מישהו ממש נכנס לליבי ומבין אותי שיכתוב לי עצה אולי מה לעשות במצב הזה ..

מעניין תודה רבה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אמהות לתינוקות
בחר
בחר