הציוד הכי חשוב לתינוק

בואו נרכיב יחד את רשימת הציוד שהכי חשוב שיהיה לכם בבית עבור הבייבי שלכם.
החל מריהוט ועד למקלות אזניים....
כל מה שעולה על דעתכן שיכול להקל על האמהות והאבות בימים ובחודשים הראשונים של התינוק בבית

מי מתחילה?? :)

מנהל הפורום
20+

1. סלקל (לא משחררים בלי סלקל!) ועגלה

2. חיתולים של NB, שתיים\שלוש גופיות מעטפת, גטקעסים, חליפה יפה ליציאה מבית החולים, כובע.

3. מיטה, מזרון למיטה, סדיני מיטה, מגני ראש, שמיכה.

4. שידת החתלה, משטח החתלה, חיתולים, משחת טוסיק (אני אישית הכי מעדיפה מקלנדולה), מגבונים, שמן תינוקות\קרם גוף, טלק, אלכוהול רפואי, טיפטיפות נובימול ואקמולי, מספריים קטנות לציפורניים, מדחום גמיש לטוסיק.

5. לפחות 4-5 גופיות מעטפת ארוכות שרוול, 5-6 גטקעסים, 4-5 בייביגורו חולצות כמובן מכנסיים כידוע, 2 כובעים, גרביים.

לאמבטיה: אמבטיה שקל למלא ולרוקן, סבון תינוק ללא דמעות (ג'ונסון הסגול), מדחום למים, מגבות לתינוק 2, מברשת שיער רכה.

למניקות: בקבוק אחד (אם לא מניקים אז צריך לפחות 3), מברשת ניקוי לבקבוק, סטריליזטור למיקרו (של אבנט מעולה), משאבת חלב (אני שכרתי את שלי ממקום שנקרא בייבי רותם והיו מצוינים, משאבה סווינג של מדלה, גם אם את רוצה להניק כמה שיותר חשוב שיהיה משאבה כי את לא יודעת מה ילד יום. משאבה+שקיות שאיבה).

לא מניקות: 3 בקבוקים קטנים, מברשת, סטריליזטור, מחלק מנות, פורמולה, קנקן שיהיה נוח למזוג ממנו מים רתוחים.

יש עוד מלאאא דברים...אם אני אזכר אני אעלה עוד...:)

שיהיה בהצלחה לכולם..

וואוו אחלה רשימה!! תודה!

למי שיש בנים -
כדאי להשיג בבית מרקחת יש אבקה צהובה כזו לעצירת דימום. זה מעולה לאחרי הבית
(לא זוכרת כרגע מה שמה....)

מנהל הפורום
20+

לאבקה קוראים "דרמטול"

בוקר טוב, אני יורדת לחופשה באילת, וחשבתי לעשות קצת קניות... יש חנות מומלצת לכל הציוד לבן שבבטן במחירים זולים יותר מהמרכז, ועל הדרך - שמעתי שיש את החנות הכי גדולה בארץ בירכא לכל מה שצריך לפני הלידה- באמת זה שווה??

לאבקה קוראים "דרמטול"

נכון!!
תודה! :))

מנהל הפורום
20+

איזה שרשור נפלא תודה רבה!

תרשנה לי בנות לחסוך לכם ולמסור לכם את הבייבי צ'ק ליסט הההכול מפורט שם מבלי לשכוח דבר.

הי 

ואווו איזה שרשור מצוין! אחד הפרטים הכי חשובים, שלא כדאי לוותר עליו הוא מזרן פעילות לתינוק. על המזרן יכול התינוק להתהפך בקלות, להיחשף לגירויים, וליהנות ממשחק. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אמהות לתינוקות
בחר
בחר