עמי סגל איננו עוד

עמי סגל איננו עוד

מאקו

ראשית בשעה טובה

שנית מן הראוי להזכיר את דמותו של עמי סגל זכרונו לברכה שנקטף מאיתנו לאחרונה

עמי היה אישיות בתחום הצלילה הספורטיבית והעמיד דורות של צוללים,

חבר טוב שדאג לכולם ושכח לדאוג לעצמו

הוא חסר כל כך בנופנו 

יהיה זכרו ברוך

עמי סגל מנתניה???

הפתעת אותי לגמרי...איש יקר, כמה חבל

נעזרתי בשירותיו כמה פעמים, באמת מקצוען

יהי זיכרו ברוך emo_53.png

יאללה למים! emo_46.png

מנהל הפורום
20+

שלום חברים . 

שמי צחיק אחד הפרטנרים של עמי לצלילות, טיולים חוויות ועוד . 

הגעתי למקום זה בטעות והופתעתי על הדברים , אני נרגש מאוד כשמזכירים לי את השם הזה ובטח נרגשתי כשראיתי את הדברים ,כמו שהרבה אנשים מכירים אנני איש של כתבות , מאמרים ופורומים אך רציתי לומר לכם על איש חשוב ויקר שהעולם ואני אבדנו , לכנות את האיש הזה בשם תואר מסויים אנני יכול, לומר שהוא היה אבא , אח , חבר ועוד ועוד ...   כל שם תואר ישב עליו בול , המון מהחלטותי עברו דרכו את הלימוד של נושאים כמו החיים , המשפחה , העבודה , הים ,הצלילות , הדייג ועוד למדתי ממנו ולראיה המשפחה שלו הבנות שלו אחת יותר מוצלחת מהשניה ואיך שלא תראה את זה מהגדולה לקטנה או מהקטנה לגדולה , הלב הרחב שלו שפשוט לא נגמר  הנתינה שלא נפסקת, העצות החכמות הכל פשוט הכל נתן לי דרך חיים וחשיבה אחרת ועל כן כולי הודיה לאיש הענק הזה שאננו איתנו עוד וכולי אמונה שכל מי שהכיר אותו ולו מעט נוכח לדעת בדרכו שהשיחה איתו תמיד הייתה בגובה העניים ותמיד קיבלנו ממנו את הדברים הנכונים והאמיתיים גם שלפעמים הדברים היו קשים לנו ושיעור אחרון שקבלנו ממנו שנכון שלדאוג לכולם זה נכון וצודק אך לשמור על עצמך זה לא פחות חשוב מפני שכשאתה לא תהייה לא יהיה מי שימשיך לעזור      אז בהצדעה בראש זקוף ומורם לאיש יקר ואהוב    

--- צחיק  

וואו צחיק!

משתתף בצערך, הקשר ביניכם היה באמת חזק

בהצדעה לאיש ופועלו.

זהו עמי והארוע שהיה לזיכרו בכפר הצוללים

יאללה למים! emo_46.png

מנהל הפורום
20+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: