המלצה לניתוח מעקפים ומסתמים

שלום חברים, 
לצערי הרב, מאחר ואני סובל מהשמנת יתר וכולסטרול גבוה אני צריך לעבור ניתוח מעקפים ומסתמים, בדחיפות רבה. קיבלתי מכמה חברים המלצה לעבור את הניתוח בבית חולים פרטי בדגש על בית החולים הרצליה מדיקל סנטר. באתר של בית החולים יש הסבר מפורט אודות הניתוח, ולכן את המידע לדליתי משם. אשמח אם תוכלו להמליץ לי על בית חולים פרטי נוסף, מניסיונכם האישי, וכן אשמח לשמוע דעה נוספת לגבי בית החולים הרצליה מדיקל סנטר. כמוכן אם יש דגשים לגבי הניתוח אשמח לשמוע...

תודה לעוזרים, יובל.

לדעתי חשוב יותר לא בית החולים הפרטי (אסותא, אלישע או הרצליה), יותר חשוב לדעת מי הוא המנתח ומה היא עקומת הלמידה שלו.

ד"ר נאסר סקרן,
מנתח בכיר במחלקה כירורגית א'
מרכז רפואי העמק

שלום ותקווה להצלחה .

לפני כ5 שנים עברתי ניתוח מעקפים אצל פרופסור שפירא בהדסה עין כרם ויבורך המלאך הזה מאז שהיתעוררתי מהניתוח ברוך השם לא כאב ולא צער רק שמחה וחיות עד היום הזה הוא עושה המון ניתוחים בהצלחה רבה מאוד היה רופא מוצלח מאוד בארצות הברית והתפרים של הניתוח עשה בשיטה כל כך טובה ללא נכאב בלייזר אין לי שום אינטרס אני פשוט חולה שהבריא ומודה לה" על כל רגע אם אתה רוצה לחיות טוב מומלץ לא לשחק הרבה לרוץ וברכתי שתצליח  . מאיר -פלפון שלי ליותר פרטים אם תרצה או אחרים שקוראים לתועלת שלכם פלפון-0502121576 בהצלחה רבה

היי,

יש לא מעט בתי חולים פרטיים בישראל, אני מניח שרבים מהם גם עושים ניתוחי מעקפים.

ראשית, הנה רשימת בתי חולים שקצת תעשה לך סדר בבלאגן.

בנוגע להמלצות- יש את אסותא, שהוא בית חולים מצוין.

באזור הדרום וירושלים, לך על המרכז הרפואי שערי צדק. בשניהם יש צוות רופאים מומחים רחב.

רק בריאות

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בריאטריה – השמנת יתר
בחר
בחר