ניתוח קיצור קיבה

שלום,
יש לי סכרת כבר 4 שנים מטופל באינסולין וויקטוזה וכדורים ואני לא מצליח לאזן את הסוכרים בדם.
ניסיתי הרבה סוגי דיאטות. האם ניתוח לקיצור קיבה יעזור לי?

סוכרתמסוג 2 או "סוכרת מבוגרים" נמצאת קשורה באופן ישיר להשמנה. מדובר במצב בו הגוף אינו מצליח לייצר מספיק אינסולין- הורמון שחיוני לצורך הכנסת הסוכר לתאי הגוף, וכתוצאה מכך, רמת הסוכר בדם עולה. מצב זה יכול לגרום לנזקים רבים לאורך טווח, ביניהם מחלת כליות, נזקי ראייה עד לעיוורון ואף אירועי לב.

חולי הסוכרת נמצאים לכודים במעגל קסמים – ההשמנה גרמה להם לחלות בסוכרת, ובגלל הסוכרת הם נאלצים ליטול תרופות כמו אינסולין ואחרות שמגבירות את התיאבון, כך שנוצר מצב בו למרות שרמת הסוכר בדמם היא מאוזנת, הם ממשיכים לעלות במשקל.

אנשים רבים הסובלים מהשמנת יתר סובלים גם מסוכרת סוג 2. כעת מחקר בינלאומי ענק מגלה: ניתוח קיצור קיבה גורם לנסיגת סוכרת סוג 2 אצל רוב החולים שעוברים אותו.

הטיפול המומלץ ביותר לחולי סוכרת הוא להוריד במשקל ולשמור על תזונה בריאה. משימה זו היא קשה מאוד לרוב האנשים וקשה במיוחד לאלו הסובלים מהשמנת יתר חולנית (בעלי BMI של מעל 40). בזמן האחרון, פתרון פופולארי ואפקטיבי לאותם אנשים הוא ביצוע של ניתוח "שרוול" או מעקף לקיבה.

ד"ר נאסר סקרן,
מנתח בכיר במחלקה כירורגית א'
מרכז רפואי העמק

רציתי להוסיף ולומר שזה בדוק שניתוח שרוול לקיצור קיבה ממש מעלים את הזכרת יומיים לאחר הניתוח וללא שום סיבה הסוכר שלי הגיע ל85 וזאת ללא שום תרופה , חוקרים בעולם אינם מבינים איך זה קורה ועד שיגיעו למסקנה סבירה אנחנו בנתיים נחגוג הa1c ירד לנורמלי 6׳ אז כל המתלבטים רוצו לניתוח זה , כפי הנראה עם חיתוך הקיבה והרי משאירים קיבה בגודל של נקניקיה ..... החלק שזורקים מהקיבה יש בו לא רק מנגנוני הרעב אלא עוד הורמונים אז קומו ותעשו את הניתוח,, שלא לדבר על הקילוגרמים שנושרים ,,,,,

שלום sharonzok30,

ניתוח לקיצור קיבה עוזר במיתון תחושת הרעב, אך אין זה תחליף לשמירה על תזונה נכונה ופעילות גופנית

והניתוח יהיה יעיל רק בשילוב של אורח חיים בריא.

בנוסף אפשרות נוספת היא לבצע שאיבת שומן או המסת שומן בשילוב עם תזונה בריאה.

בכל מצב, חשוב כמובן להתייעץ עם רופא מומחה כדי לוודא שהניתוח לא מהווה סיכון בריאותי.

בהצלחה,

בתיה

פורטל ביוטיק

מה קורה שרמת ac1גבוהה ולא יורדת האם בכל זאת אפשר לעשות את הניתוח

תבינו יותר מאשר זה " מחקר " זה מגמתי לא צריך לרוץ לסכין.

על תמצית צמח הליקוריץ' שמעת? מתחום הרפואה הסינית ועוזר לאנשים בבעיית סכרת, טרשת עורקים, כולסטרול ועוד המון בעיות אחרות...מצובר בקפסולות ליום יום למניעה יש לקחת 1 ביום   ולטיפול 2 ביום...מוצר טבעי לחלוטין ללא חומרי שימור ו/או כימיכלים למינהם...יש אפילו חברה ישראלית שכל כך בטוחה במוצר שהיא פיתחה שהיא נותת אחריות מלאה על המוצר...זה אומר שאם לא פתרת את הבעיה כל הכסף יוחזר לך. אם אתה מעוניין תגיבפה ואני אשלח לך פרטים.

לפני שאתה פונה לניתוחים כל שהם , הייתי מנסה דרך תזונה, נסה אצל יועצות תזונה טבעוניות למשל... שמעתי מנסיונם של אחרים שהגבלה בחלבון מן החי יכולה לחולל פלאים לחולי סוכרת בהצלחה.

אני סובלת מסוכרת כבר 8 שנים אני רזה אוכלת בריא ובכול זאת אני לא מאוזנת בבוקר ערכים גבואים כמו 150 170 190

אבל בערב זה יורז ל100 בערך אני עושה הליכות מה אתם מציעים לי לעשות כדי להוריד את הערכים של הבוקר תודה מראש

יאללה תחתכו.    בכל אזור שצצה בעיה אפשר לחתוך ולהיפטר מהבעיה.   אוזן אפשר להוריד ,  כבד לא ממש נחוץ  , התגלה שגם מח לא ממש חייבים לאור תצפיות על עדרים של אנשים שחיים כמעט בלי להפעיל את המח שלהם וצורכים מזון שמזיק לגופם וחיים באופן שלא תומך בגוף שלהם.

והם עדיין לא מתים זה סימן שזה אפשרי,   כמו שאמר ידידנו" טפשות היא לעשות את אותם הדברים כל הזמן באותה דרך ולצפות לתוצאות שונות"

אז מה הפלא ?   אכן צריך לטפל בבעיות הרגשיות שגורמות לתזונה מזיקה ולאורח חיים שמנוגד לDNA של הגוף.

אבל אכלו ותחגגו , במילא הגוף הזה ישמש אותכם רק במחזור החיים הזה. תוכלו לקחת הבטחה שבסיבוב הבא תשימו על עצמכם שליטה ביצרים, ותתקדמו לטיפול בבעיות האמיתיות שגרמו לכם לברוח  מעימות איתם במחזור החייים הזה.

מבצע מכירת סכינים  ומוצריי חשמל לעדרי ההולכים בשבי ,בגני התערוכה בקרנבל עובדי החומר,ומזניחי עצמם.

שלום,
יש לי סכרת כבר 4 שנים מטופל באינסולין וויקטוזה וכדורים ואני לא מצליח לאזן את הסוכרים בדם.
ניסיתי הרבה סוגי דיאטות. האם ניתוח לקיצור קיבה יעזור לי?

לאנשים יש נטייה לתקן את הדבר הלא נכון.

אני אתן דוגמא.

אם יש חור בגג ונכנסים מים והפרקט נהרס, הדבר הראשון שעושים זה לדאוג לפרקט.

החור בגג !

הלו !

בקיצור, מה שאני מנסה לומר, צריך לטפל בבעית האכילה, הלא בריאה כמובן,

ולא בשומן.

כשתטופל האכילה, השומן יתנדף אט אט ,

באמת שזה עובד כך.

אז ככה.

כמה טיפים.

רק שתדע שאכילה של ירקות ומוצרים מהצומח יועילו מאוד מאוד לחיים שלך ולסכרת.

אפשר לנשנש דברים כמו מלפפון או מרק בריא, 

תה ירוק 

זה יכול להיות מעולה.

אם זה נשמע מגעיל אפשר גם דברים מתוקים 

למרות שבמצב הסכרת וההשמנה לא הייתי ממליצה.

בכול אופן אחרי שממלאים את רוב הארוחה במקום פחמימות או בשר או לא יודעת מה,

בדברים בריאים.

אפשר לשלב כמובן,

אבל באופן תקין.

לדוגמא, אני עושה קציצת ירק בבית, לצד אורז.

אוכל עם זה סלט,

ומקנחת בקלח תירס ,

או תה ירוק 

או לא יודעת מה ארטישוק.

בקיצור הבסיס שלי בארוחות הוא בעיקר ירקות.

זה מרזה, זה מנקה את הגוף, ותגלה שזה משביע אם תשתמש בזה נכון.

אחרי שאתה עושה את זה 

אתה צריך לאכול סיבים תזונתיים.

עדשים לדוגמא זה מאוד טוב.

זה ממלא אותך מאוד מאוד ,

אז ככה אתה אוכל פחות

ויש בזה הרבה סיביים תזונתיים שזה חיוני לגוף שלך.

ברגע שתאכל עדשים ואורז, 

או אפונה ואורז,

או קציצות ירק.

או סלט 

או מרק

או לא יודעת מה 

הגוף שלך יתנקה, 

יקבל את ההזדמנות לחים טובים מחדש.

ייקח זמן מה להיפתר מהחומרה של המשקל 

ו- של הסכרת

אבל זה יקרה בסופו של דבר.

כמובן אחרי שתשיל כמה קילוגרמים יהיה הרבה יותר קל לעשות ספורט.

אתה לא חייב לעשות יותר מידי 

אבל בהחלט פעם פעמיים בשבוע זה חיוני לסיבולת לב הריאה שלך

אם אתה אוהב את עצמך

ורוצה לחיוך את מיטב השנים שהגוף מעניק לך

ושהחיים מעניקים לך

קח את עצמך ביידים 

תימנע ממזונות כמו שמנת , הרבה סוכר בנס קפה או גלידות או כאלו, וחמאה. וטיגונים.

שלב את הירקות והפירות שאתה אוהב בתזונה שלך 

ואני אישית ממליצה לנסות תזונה בלי בשר חלב וביצים 

במשך לפחות חודש.

אנשים מרגישים שינוי נפלא אחרי חודש

אני כותבת את זה מניסיון.

למען האמת גם אני סובלת מ 25 קילו עודפים אני בת לחולת סכרת, וכרגע אין לי.

אני עושה מעט ספורט 

ואני עושה את מה שהמלצתי לך עליו

אני לא אוכלת בשר חלב וביצים במשך 4 חודשים ומעוניינת להמשיך כול חיי

רק שתדע,

בשבועיים האחרונים ירדתי כ 8 קילו במשקל

ללא ספורט בכלל.

הכול היה מהתזונה ומהערכה העצמית

בהצלחה לך 

ובהצלחה לי

ואם אתה חשוב שהשתגעתי, להציע לאדם שאוהב אוכל, לוותר על דברים "כה טעימים" 

כנס לבלוג שנקרא "לא על החסה לבדה" ותמצא שם את גן העדן החדש שלך,

נטול חלב פרה, חיות מתות, וביצים.

שלום. אני סכרתי 20       שנים ואני סובל מנאופתייה  ואני מועמד לעבור ניתוח שרוול .האם אני ירגיש טוב יותר לאחר הניתוח  ידוע לי מחברים שעברו את הניתוח שהסכרת ירדה פלאים.אם גם הנימול ברגלים יעבור?

האמת שהשאלה שלך לא תלושה מהמציאות

גם חולי סוכרת עוברים ניתוח בריאטרי כשצריך.
צירפתי כתבה שתלמד אותך על הסוגים השונים של ניתוחים בריאטריים

ניתוח בריאטרי

08:35 07-02-2013|ד"ר נאסר סקרן כתב:

סוכרתמסוג 2 או "סוכרת מבוגרים" נמצאת קשורה באופן ישיר להשמנה. מדובר במצב בו הגוף אינו מצליח לייצר מספיק אינסולין- הורמון שחיוני לצורך הכנסת הסוכר לתאי הגוף, וכתוצאה מכך, רמת הסוכר בדם עולה. מצב זה יכול לגרום לנזקים רבים לאורך טווח, ביניהם מחלת כליות, נזקי ראייה עד לעיוורון ואף אירועי לב.

חולי הסוכרת נמצאים לכודים במעגל קסמים – ההשמנה גרמה להם לחלות בסוכרת, ובגלל הסוכרת הם נאלצים ליטול תרופות כמו אינסולין ואחרות שמגבירות את התיאבון, כך שנוצר מצב בו למרות שרמת הסוכר בדמם היא מאוזנת, הם ממשיכים לעלות במשקל.

אנשים רבים הסובלים מהשמנת יתר סובלים גם מסוכרת סוג 2. כעת מחקר בינלאומי ענק מגלה: ניתוח קיצור קיבה גורם לנסיגת סוכרת סוג 2 אצל רוב החולים שעוברים אותו.

הטיפול המומלץ ביותר לחולי סוכרת הוא להוריד במשקל ולשמור על תזונה בריאה. משימה זו היא קשה מאוד לרוב האנשים וקשה במיוחד לאלו הסובלים מהשמנת יתר חולנית (בעלי BMI של מעל 40). בזמן האחרון, פתרון פופולארי ואפקטיבי לאותם אנשים הוא ביצוע של ניתוח "שרוול" או מעקף לקיבה.

שאלה מה דעתכם על הכתבה ששודרה בערוץ 2

על ניתוחים בריאטריים (קיצור קיבה) בחולים עם השמנת יתר?

להלן הקליפ: 

סכנה בניתוחים בריאטריים

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בריאטריה – השמנת יתר
בחר
בחר