אינסטלטור מומלץ יצאת צדיק בראשון לציון

היי,

תודה רבה על ההמלצה, האמת שאני לא מכיר אותו.

מה שכן, אני מכיר אינסטלטור יצאת צדיק אחר עם מחירים מצוינים וכמובן אמין ששכרתי לפני כחודש, זה האתר שלו: לחצו כאן

ביצע עבודה מצוינת, מהירה והרגשתי שאני יכול לסמוך עליו בעיניים עצומות- ממליץ בחום!

תודה רבה.

לא קל למצוא היום אנשי מקצוע טובים שיעשו עבודה מצויינת במחירים נוחים, הטלויזיה כבר הוכיחה לנו שעובדים עלינו כל הזמן וזה מאוד עצוב.

אני בכל אופן תמיד מביא מישהו שאני מכיר וזה יוסף רבינוביץ ביובית בגבעתיים, בגלל שאני מכיר אותו ועבדתי איתו ביחד בתחום אז אני בהחלט אמליץ עליו כי אני יודע איך הוא עובד ומה הוא עושה ואיך מתייחס ללקוחות שלו..

וחשוב שגם אתם תהנו משירות מצויין!

אני ועד הבית בבניין בהרצליה, ומזמין רק חברת אינסטלציה שאני באמת סומך אליהם ויש לי ניסיון טוב איתם. יש לנו הרבה סתימות בבניין ואני מזמין שירותי ביובית בהרצליה, הם עובדים 24 שעות ונותנים לנו מחיר זול. יש להם ציוד ממש מקצועי והם יודעים את העבודה בכל עבודות אינסטלציה.

אני ועד הבית בבניין בהרצליה, ומזמין רק חברת אינסטלציה שאני באמת סומך אליהם ויש לי ניסיון טוב איתם. יש לנו הרבה סתימות בבניין ואני מזמין שירותי ביובית בהרצליה, הם עובדים 24 שעות ונותנים לנו מחיר זול. יש להם ציוד ממש מקצועי והם יודעים את העבודה בכל עבודות אינסטלציה

כמו כן אנחנו בבניין מזמינים  אינסטלטור בהרצליה שעובד 24 שעות ביממה ומספק לנו שירותי כל עבודות אינסטלציה, ופתרונות מתקדמים לביוב, כמו פתיחת סתימות ביוב, פיצוצי צנרת ואיתור נזילות עם מצלמה.

חוץ מזה הם החליפו לנו צנרת ראשים לבניין במחיר ממש הוגן. קיבלנו הצעת מחיר מאינסטלטורים כפול ממה שהם נתנו לי.

אז מכל הלב אני ממליץ אליהם בחום. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ריפוי בעיסוק
בחר
בחר