תאורה

תאורה

תאורה בחברה כיום, יש לנו צורך בשדרוגים כל הזמן. דרישות וטעמים הם דבר שנרכש ומשתנה וכמובן שיש גם את האופנה המתחלפת – רק לפני מספר ימים השקענו וצבענו את חדר העבודה בטורקיז והשנה ירוק בקבוק הכי באופנה. אז לא נצבע בגוון החדש? ברור שכן!

רוצים לשמוע על צביעת קירות חדרי ילדים? להלן מס' עצות

לשפץ את הדירה זה עסק יקר ולכן כדאי לחשוב על פתרונות שיחזיקו אתכם מספר שנים.

חלוקת שטח – נכון יהיה להשקיע זמן ומחשבה בעניין זה, תכנון טוב של החלל משמעותו תפקוד נכון של הבית ונתינת מענה טוב לצרכיכם. אפילו בדירות קטנות ניתן למקסם את השטח שברשותכם כך שתפיקו את המירב.

צביעת הדירה – צבע הוא הפנים והאופי של החללים והוא מהדברים הבולטים שהעיניים שלנו תופסות בהגעה לבית חדש. ישנם גוונים שיכולים להיות טרנדיים עכשיו וחודש הבא כבר לא. לכן, מומלץ להתייעץ ולבדוק אילו צבעים יכולים להיות באופנה עוד שנה. דאגו והתאימו את צבע החדרים לרהיטים שהזמנתם.

צביעת ארון – כי אתם חייבים את זה לעצמכם!

האישה כבר עצבנית? היא מתביישת להביא חברות הביתה? כנראה שהיא צודקת. רוב האנשים אומרים עוד שנה, עכשיו זה לא זמן טוב ונמנעים מ"לבזבז" את כספם על צביעת קירות הבית. תעשו פאוזה ודמיינו לעצמכם, לא הייתם מעדיפים להרגיש כמו בחדר של בית מלון מפואר כל יום בשבוע בביתכם במקום לקחת נופש בפריז?

שדרוג הבית

אין זה משנה מתי נכנסתם לוילה חדשה, מוכרים את הדירה בבניין הישן או שהייתם רוצים לשנות את עיצוב הדירה? הוספת אלמנטיים עיצוביים לבית, תחזוקה והקפדה על מראה מעודכן יקפיצו את ערך הבית!!! שדרוג הבית על ידי גופי תאורה

דירה שמעולם לא נצבעה תדחה קונים עתידיים ואילו נכס שבוצעו בו עבודות צביעה והושקעו בו לא מעט זמן וכסף גם יעלה את רמת החיים וגם זה יקל עליכם למכור אותו בעבור סכום גדול יותר כשתבחרו לעזוב.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכילות וסלבס