אוף! למה ג'סטין ביבר לא באמת פורש?

ג'סטין ביבר סיפר השבוע בראיון לרדיו שהוא פורש מתעשיית המוזיקה. עכשיו, ברור שזו מתיחה. הרי עוד שבוע בערך יוצא לו אלבום חדש. גם המנהלים שלו לא מיהרו להכחיש את הדברים שלו כי זה עובד לטובתם. המעריצות בהיסטריה, הכותרות עכשיו בכל מקום, והנה יוצא לו אלבום חדש וסרט וזה ממש זמן טוב להיסטריה.

יש לי בעיה עם הבחור הזה. הוא יותר גרוע ממיילי סיירוס. היא לפחות שמה *** על העולם ועושה מה שבא לה כסוג של מסר- תהי מי שאת רוצה להיות ולא מי שאחרים רוצים שתהי. יש לה גם מוזיקה לא רעה (בואו נהיה כנים). הוא, לעומת זאת, כל הזמן משחק אותה ילד טוב, אבל הכותרות אומרות אחרת: "ג'סטין ביבר דרס צלם פפראצי", "נערת ליווי צילמה את ג'סטין ביבר", "ג'סטין ביבר נעצר בגין אחזקת סמים" ועוד... אפילו "הודעת הפרישה" שלו מעצבנת.

עוד כמה זמן אצטרך להמשיך להיתקל בידיעות עליו? די!
אולי פעם אחת תעשה טובה לכולנו, ביבר, תעמוד במילה שלך ותפרוש!

ג'סטין הוא נסיךךךך חייימשלייייייייי הוא האיידול הכי מושלם מי את בכלל שתדברי אליו ככה!!!

הבנאדםםם הכי טובבבב הכיי מדהים הכי חתיךךך והכי חמודד שאני מכירהההה!!!

את לא יודעת עליו כלום אז עדיף שלא תגידי כלום במקום לראות את הדברים הפחות טובים שהוא עשה שחצי מהם לא נכונים בכלל צריך לראות בכל בנאדם את הטוב לראות את הדברים הטובים שהוא עשה ועדיין עושה הוא עזר לפיליפינים ותרם להם מיליוןןןן שקלללל כדי שיתקנו את הבתים שלהם הביע משאלות ליותר מ200 ילדים,מצייץ בטוויטר כללל הזמן שהוא אוהב את הבליברס שלו ושאכפת לו מאיתנו!!! ועודדד מלאאאאא

התמודד בתור "הזמר הכי טוב" "אלבום השנה" "אמן השנה"

את סתםםם מקנאההה,את וכללל אלה ששונאים אותו על כלוםםםם!!!

justin bieber is amazingggggggggg personnnn!!!

קנדי לא מפותח עם שיגעון גדלות.

קנדי לא מפותח עם שיגעון גדלות.

בחור טוב וכוכב גדול כל ההאשמות נגדו מגוכחות כל כך ואוהב ישראל....מצרך נדיר בימינו....מיילי לא בדיוק אוהבת יהודים....

זמר מטומטם שלא יודע לשיר אמן שיפרוש!

ג'סטין הוא חתיך מושלם מדהיםםם הכלללל בבנאדםםם אחדדד אז מי אתה שתגיד שהוא זמר מטומטם שלא יודע לשיר!!!

אם אתה אומר אתזה אתה לא מבין במוזיקהההה בכלללללל לכל אלה ששונאים אותו אין מה לעשות בחיים חוץ מלרדת על בנאדם מדהים ומושלם שאוהב את את המעריצים שלו ושתמיד נותן בחזרה!!!

כל מי ששונא אותו סתם מקנא בווווווו!!!!!!!!!!!!! וחובההההה לראותתת את הסרטטט החדששששששש שלו "believe"

בליברייתתתתת לנצחחחח!!!

אין ספק שהוא הבן אדם הכי מעצבן ביקום, וגם אני מקווה שיפרוש..

אבל יש סיבה לאופטימיות - סיפרו לי שהסרט החדש שלו ממש נכשל. אז אולי המעריצות מתבגרות :)

אם את לא אוהבת אותו אז למה את קוראת כתבות עליו אני מציעה לך לסתום את הפה כי את לא מכירה אותו בכלל ואת האישיות שלו וכל הדברים הטובים שהוא עשה למען אנשים אחרים כל מי שלא אוהב אותו יודע בפנים שהוא בנאדם מוכשר והגון וטוב ואוהב את הבליברס שלו.

ג'סטין לא פורש בסוף והסרט החדש שלו היא הצלחה גדולה אז תשתקיייייי!!!

לכל הבליברס וגם לכל השונאים שלו ממליצה בחום לראות את הסרט גם אם אתם שונאים אותו בסופו של דבר אתם תאהבו אותו אחרי שתראו את הסרט ותדעו שלא כל מה שמספרים בתקשורת הוא נכון!!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכילות וסלבס
בחר
בחר