מזמור תפילה למי שמחפש דרך לאמת

מזמור לאייל לישועה מתאים לכל מי שיש לו חולשות

לכניסה ...

מזמור לאייל להושיעו מכח חזק מימנו, גולה כיתרה אותי בתוך ארצי מרגע לידתי, מסך הציג בפניי את כל מעלליהם, לא הייתה בי התבונה להתנגד, הייתי לחסר ישע מול השחתה רבה, הרקע הוכן מבעוד מועד. אלוקיי ממצוקותיי הושיעני ולפגמיי שים ידך לתקנם, איני יודע איך להסביר מעשיי דחף עז מושך גפותיי לצל הסכנה מטלטל אותי ומביס חיי עד בלי דיי. חתור נא מתחת כיסאך וחלץ עבדך עשה פלא עם בינך למען יחייה ולא אמות למען יצדק קיומי ולא אהפוך לאיש הנימאס בעינייך. תשאיר אותי לבד ואינני עוד עזוב נפשי בלעדיך ותפחד היא בבהלה. פונה אליך לא רק כעבד לאדונו אלא גם כבריה לבוראה כיצור ליוצרו אך יותר כבן אל אביו, תן לי נא את הכח לחלץ נפשי תן לי נא את התבונה להבחין בין מה רצונך לבין אי רצונך. פרוס כנפיך עליי שים סוף לחולשותיי, בצר לי לך אקרא וממצוקותיי תושיעני ידך כנס למוחי ונקה כנס לליבי ותגן כאב ההולך לבדוק שלום בנו וכאם החשה בסכנת בנה ומגנה. כמציל המבחין בנטבע ורץ לחלצו וכרופא המרפא. ואני כשאראה תורת משה אצביע עליה ואומר וזאת תורת שמיים ואהללך בשיריי דויד עבדיך, אלך בעקבות הצאן, אספר פילאך ולא אשקר בבריתך. אוהב אוהבייך ואבוז לאנשי זימה ומירמה, לאנשי מדון וזדון. ארחק מאנשי קללה והאחוז בידם של אנשי ברכה, ארדוף אחר שלום ואוהב שלום כאהרון כוהנך. האמין בנביאי הצדק ובנבואת משה, אדע שמלכות דויד בשימך נתווסדה. חסד אברהם מול עיניי תמיד וגבורת יצחק טהורה היא לעד ואתפאר בתפארת יעקוב, אלך בדרך האבות שעל שימך נקראו. לא אנוח ולא אשקוט והמידה הקשה מכל תיטהר ומידת יוסף לבסוף תמשול. לא אקנא אלא רק כפינחס לשם שמיים קנאתי, אקדים רחמים לכל מעשיי, אקדים תפילה לישועה ואתפלל תפילות לישועות רבות. אלוקיי מבקש מימך היום הפל נא צניעות על העולם למען ייטב לעמך ישראל, נשים כאמאות ובנים כאבות. יתמלאו נא רחמיך על בריותך למען תצדק מידת הרחמים, למען נדע למה הקדמת רחמייך לבריאת עולמך, למען נוכל לחיות ולהמשיך להעצים שימך, נקום מאשפתות וננצור חוקייך אמת אלוקים לעד, עם על שימך קם ישראל זהו שמנו וזה למען זכרנו לעד.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רכילות וסלבס